Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

ja ustawialem sobie short i dry ale szczerze mowiac, sam nie wiem czy mi to cos dawalo.

Co do formacji, to kazdemu pasuje inny styl. Ja gralem w MyClubie 4321 (kontra, gra srodkiem). W zwyklych sezonach widzialem ze ludzie robia rozne cuda. Niektorzy graja 4 napastnikami, inni 3.. Sam musisz potestowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Mam pytanie czy można jakoś wyłączyć bieg piłkarza żeby nie biegł automatycznie tylko tam gdzie ja chcę np przy wrzutkach.

Dziękuje

Edytowane przez prezes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, tylko tez się chętnie dowiem jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może super cancel coś pomoże wykonuje się go R1+R2. bardzo dobrze się sprawdza jak się puszcza piłkę trójkątem i aby szybciej ją przejąć to wtedy dajemy r1+r2 nakierowujemy analogiem na piłkę i nieraz możemy ją szybciej zagarnąć. Przydatne również jak piłka leci na aut a nasz piłkarz jak debil leci za nią. Wtedy również r1+r2 od piłki analog i mamy pewność że delikwent nie dotknie piłki tylko pozwoli jej opuścić boisko. Natomiast jak jest ze wrzutką to nie wiem ale powinno to działać na tej samej zasadzie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalasz mecz z konsola na latwym poziomie, strzelasz gola, podajesz pilke do bramkarza i stoisz nim 90 minut. Super co? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest jakiś sposób że tworzysz jakoś 2 drużynę i jakoś naprzemiennie grasz ale to tylko gdzies zasłyszłem nic nie wiem. Ogólnie tryb został zrobiony pod prawdziwa kasę. 10000 tys za losowanie to rozbój w biały dzień. Nie mają te gp żadnej wartości. Czym lepszy team masz tym na losowania już prawie niema mamony bo wszystko idzie na absurdalne tez wysokie wynagrodzenie dla grajków. Teraz się opłaca losować bo są gwiazdy z 4 drużyn co sa w półfinale ligi mistrzów plus najlepsza jedenastka z sezonu. Miałem odłożone 80000 i wpadł Pepe khedira contrao chicharito rafinha. W sumie dobre losowanie szczególnie zadowolony jestem z pepe bo to morderca w obronie a mając wylosowanego z kodu gry thiago silvę to mogę powiedzieć że mam teraz środek obrony który może stanąć w szranki z cyborgami pokroju  ronaldo i messiemu. Jak chcesz losować to tylko teraz jest 77 % na trafienie czarnej czyli te 10000 za losowanie się teraz opłaca. Wolałem tez dziś zalosowac bo w opisie coś pisało że to jedna z ostatnich szans na wylosowanie z takim procentem choć uważam że na finał tez coś naszykują ale to mam już tych złotych monet odłożone 560 więc czekam co zmajstruja w finale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie stąd moje pytanie o farmienie :) na YT znalazłem porady żeby trzepać novice cup z kompem i faktycznie 3 mecze - 3x ok 1800 GP + 500 GP za turniej. Cztery mecze to 1h i 10k GP .

Chyba lepszego sposobu nie ma? Chciałbym się obkupić przez ten tydzień tymi gwiazdami, ale nie wiem na ile starczy mi sił na takie farmienie.

Czy poza tygodniowym limitem jest jakiś inny? Czy mogę kupować te promocyjne losowania bez limitu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promocyjne losowania mozesz kupowac ile chcesz, poki sa dostepne. Ja wlasnie w novice cupie farmilem przez tydzien, jak siezdialem na zwolnieniu lekarskim. TO jest najwieksza glupota tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie stąd moje pytanie o farmienie :) na YT znalazłem porady żeby trzepać novice cup z kompem i faktycznie 3 mecze - 3x ok 1800 GP + 500 GP za turniej. Cztery mecze to 1h i 10k GP .

Chyba lepszego sposobu nie ma? Chciałbym się obkupić przez ten tydzień tymi gwiazdami, ale nie wiem na ile starczy mi sił na takie farmienie.

Czy poza tygodniowym limitem jest jakiś inny? Czy mogę kupować te promocyjne losowania bez limitu?

 

Szkoda, że nie można sprzedawać (oddawać) zawodników, nie gram już w to, a farta miałem strasznego, praktycznie bez farmienia, tylko z gratisowych losowań, za wygrane puchary, do tego kilka z uzbieranych GP i Ronaldo, Ibra, Robben, Alves, Howard, Martinez , Dante, ale i tak najbardziej mi się podobało jak wyprzedawałem wszystkich free Agentow pojedynczo bo nazbierało mi się ich około 100 i z jednego agenta wpadł Jerome Boateng :biggrin:.  Wszystkich  bym oddał jakby się dało, bo kopanki w tym roku odstawiłem obie, żadna mnie nie jara jak na PS3 albo jeszcze fifa 14 na PS4. 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

promocyjne losowania mozesz kupowac ile chcesz, poki sa dostepne. Ja wlasnie w novice cupie farmilem przez tydzien, jak siezdialem na zwolnieniu lekarskim. TO jest najwieksza glupota tej gry.

Niestety tak jak mówiłem ten tryb został zrobiony dla prawdziwych pieniędzy. Gdyby tam nie było realnej kasy to za mecze zapewne by się dostawało więcej punktów jak i losowania zapewne były by tańsze. Konami po prostu upodabnia się do EA za to ma niesamowity minus za to że wprowadziło prawdziwą kasę do gry przez co balans zarabiania tych GP jest całkowicie zachwiany. Zobaczycie jak już będziecie mieli drużynę na levelu 3 czy 4. To wtedy cała kasa niemal idzie na kontrakty. Czysty bezsens. Tryb mówi jedno masz realne pieniądze to będziesz się bawić dobrze nie masz to czeka cię niesprawiedliwie mała ilość zarabianych GP. Ten tryb powinien całkowicie zniknąć w następnej części a powrócić znana stara poczciwa masterleague gdzie zbierałeś mozolnie mamonę na interesującego cie grajka. Tutaj teraz jest tak możesz przegrać rok i w zasadzie nie wylosować gwiazd a możesz pograć miesiąc i mając farta będa ci wpadać ronaldo messi robben. Miałem tak na ps3. Przez pół roku wylosowałem 3 czarne piłki z jakimiś nieznajomymi grajkami i to tyle. Na ps4 po miesiącu miałem lepszy skład niż na ps3. Czysty bezsens. Jedne co wiadomo to to że jest to najbardziej niesprawiedliwy tryb jaki wymyślono. Plusem jego jest tylko to że gra się na przeciwników z różnymi składami a nie ciągle na przepakowany real. Ale to jednak za mało żeby docenić ten tryb.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy wrócą wszyscy na pożyczenie w myClub? Zostało mi jedno trofeum wygrana 6x na Max z kompem. Wygrywam Max 3 mecze ale dalej ciezko.. Takimi zwykłymi graczami ciezko grac. Ostatnio była taka promocja ale kiedy bedzie znowu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a można grać składem z Master League online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jak myclub zasaveowujesz to da sie zagrac przeciwko znajomemu. Sprobuj to samo z ML zrobic. Jak nie zadziala to znaczy ze sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak? Mam ML zasavovaną ale niby jak mógłbym wybrać tą drużynę juz w lobby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej CI nie podpowiem, bo tylko tyle wiem. Pokombinuj sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się :) jutro jeszcze przetestuje do końca i opisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami opublikowało listę gier jakie wypusci do końca roku...i nie ma na tej liście nowego PESa! Jest tylko Winning Eleven MyClub, gra free 2 play na rynek japoński.

Ciekawe co te żółtki wymyśliły w tym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Konami opublikowało listę gier jakie wypusci do końca roku...i nie ma na tej liście nowego PESa! Jest tylko Winning Eleven MyClub, gra free 2 play na rynek japoński.

Ciekawe co te żółtki wymyśliły w tym roku?

 

Właśnie miałem o tym pisać. Czy mnie to zaskoczyło? Na samym początku było WTF! tym bardziej po w końcu w miarę udanej 15 ale po chwili się ocknąłem ze przecież od dobrych 3 lat już pisałem o upadku konami i że ta firma niema nic już wspólnego z najlepszymi latami 90 i początkiem lat 2000. Po prostu wszystko się sprawdza. Powiem tak skoro takie teksty pojawiają się na necie że może nie być nowego pesa to ja w to wierzę tym bardziej jesli robi to tak nędzna firma jak konami. Ta cała wojenka z kojima to już się nawet pisać nie chce. Powoli stawiam że nie wydadzą nowego pesa tylko jakąś nędzną łatkę wydają w pazdzierniku do tego i tyle. Tym bardziej że na tej liscie widnieje jakiś potworek pod tytułem winning eleven myclub. Może jakiś free to play :) Doprawdy żałosna to firma. Niech jak najszybciej idą w niebyt bo kompromitują się od dobrych 8 lat. Jedynie ten pes wyszedł jako tako że da się w to pograć. 

 

A tu jesz zraz do wszystkich którzy uważają ich za normalną firmę niezapomniana konferencja E3 polecam wrestlerów co napier..się "czopsami"

i oni są normalni? Mieli szczęście że przez tyle lat mieli kojimy na pokładzie bo bez mgs już dawno by tej firmy nie było. 

To był ich koń pociągowy który tez jednak już nie dał rady ciągnąc tego cyrku. 

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ale wy jestescie dziwni ;d przeciez bylo info, ze pokaza nowego pesa przed finalem LM. Na e3 podadza date premiery. Konami tak robi z grami, których nie wrzuciło do raportów. Z pesem2015 tez tak bylo.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było też info, że będą robić już gry głównie na smartphony w formie free2play. MGS na 99% padnie bez Kojimy a PES? Strach się bać, z fifą podobnie, za nie długo będą wydawać osobno ultimate bo kasa i zamiast gry w piłkę na konsoli zostaną nam karcianki i piłkarski jednoręki bandyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ale wy jestescie dziwni ;d przeciez bylo info, ze pokaza nowego pesa przed finalem LM. Na e3 podadza date premiery. Konami tak robi z grami, których nie wrzuciło do raportów. Z pesem2015 tez tak bylo.

Gdyby wszystko było ok to nie było by żadnych takich newsów że może nie być pesa. Skoro takie rzeczy się ukazują to coś jednak może być nie tak. Zresztą kto śledzi branżę grową wie co się obecnie dzieje w konami. Tam jest jeden wielki syf więc wszystko już dla mnie jest możliwe nawet to że pes może przestać wychodzić skoro oni mówią że dla nich przyszłość to smartfony i gry free to play. Do tego ten pesa się ponoć nie sprzedał za specjalnie więc po co mieli by ciągnąc grę która im ciąży sprzedażą. Niestety te pieprzo... zarabianie pieniędzy niszczy wszystko a jak niema zarobku to niema gry. Też czytałem że przed finalem mają coś ogłosić o nowej części i oby tak było bo nie wyobrażam sobie innej piłki na konsoli oprócz pesa jaki on by nie był bo gra konkurencji to dla mnie katastrofa gameplayowa. Zawsze po zagraniu w fifę i po powrocie do pesa chce go całować w nogi choć na niego się tez narzeka. Ale po zagraniu w fifę to to jest czysty kosmos ten pes.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×