Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

na lagi zwalacie wine:) Jak są lagi w meczu to przeciwnik tez je ma ... łatwiej w obronie sie nie mu nie gra heh,a na filmilku Robbena niszczy szybkosciowo jakiegos drewniaka na obronie nic w tym dziwnego

Większej bzdury nie słyszałem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o wysokim pingu i niskim TS. Bardzo zła kombinacja.

A osobiście uważam że tak słabo w obronie jak jak gram w ta część to nie grałem jeszcze w żadnego PESa, a mam to minimum godności czyli 50% zwycięstw online  ;) Do teraz nie wiem jak poprawnie korzystać z R2 (też mi się wydaje że jak jest wysoki ping to to jest bezużyteczne), czy przecinać podania na trójkąt. Ronaldo mi wybiega i ja nawet nie wiem co mogłem zrobić lepiej hehe. Na szczęście PES już dawno nie jest dla mnie priorytetem i wolę tracić czas na inne gry niż osiągać kolejne stopnie wtajemniczenia. No i jeszcze uważam, że jakby nie patrzeć na gameplay, to poza soundtrackiem ta gra jest zła(menusy, kamera, tryby, serwery, statsy drużyn, murawy pocięte cieniami i promieniami słońca, itd itp).

 

No ale przecież gameplay to rzecz najważniejsza.

 

Rozumiem o co Wam chodzi z opóźnieniami bo na samym początku miałem tego dużo i człowieka krew zalewała ale muszę uczciwie przyznać, że od tego czasu się wiele zmieniło gra się bardzo przyjemnie zarówno online jak i offline.

Obecnie jakikolwiek lag jest u mnie bardzo sporadyczny, być może gdybym grał więcej miewałbym podobne problemy. Jednak rzadko kiedy rozegram więcej jak 3-4 mecze w ciągu dnia.

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, mianowicie jak mam wersję US to w MyClub losuje mi przeciwników z Europy czy tylko z Ameryk. Nie wiem czy ma to wpływ ale jak gram w MyClub po sieci to moi gracze mają taką reakcję jakby grali po kielichu.

Jak gram z kumplem co mieszka parę ulic dalej to się gra jakbyśmy grali na jednej konsoli. Super szybkie reakcję na komendy, można przeprowadzać koronkowe akcje, gigantyczna różnica. W MyClub po sieci boję się coś bardziej wymyślnego stworzyć, bo zaraz stracę piłkę to móce trójkąt.

Ma ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siwy, masz niski Team Spirit i nic z tym nie zrobisz. Musisz, zagrać kilkadziesiąt meczy jednym składem, żeby Ci skoczył powyżej 90 i dopiero wtedy się gra normalnie tak jak w zwykłych dywizjach online czy sparingach. 

 

Kto tego nie widzi, to wyzywam gościa na pojedynek. Ja zrobię drużynę  z TS90+ a rywal niech gra max TS70

Gramy 10 meczy i założę się o każdą kasę, że wygram 10/10 i to bardzo wysoko !!! 

 

W dywizjach online mam bilans jakoś 60-15-20 grając tylko Legią na Reale, a w MyClub już tylko 50% zwycięstw, grając podobnymi drużynami siłowo. O czym to świadczy ? 

Już nie mówiąc jaki miałem bilans w lidze online na PES.COM.PL ( 26-3-3 bramki 111-25 ) - więc niech nikt mi tu nie pitoli , że nie ogarniam obrony. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary ale na tym polega ten tryb. Ze masz zbudowac sobie TS. Nie rozumiem po co ciagniesz ten temat przez 3 strony. Tak, druzyna z TS 70 ma mniejsze szanse na wygrana z teamem z TS 90. To zadna zagadka i nikt tego nie ukrywal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem już TS 86 i nie jest różowo. Z komputerem na Top Player jadę jak baba z chłopem w sądzie a w online nie ogarniam ogórków. Może mistrzem świata nie jestem ale rzadziakiem też raczej nie.

Friendly Match Lobby z kumplem to inna bajka, jak dwie inne gry.

Jest blokada regionalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Torpedoem ktoś wcześniej napisał, że być może nie ogarniam gry w obronie. 

TS skoczył mi teraz do 80 i już jest niebo a ziemia. 4zw i 1 przypadkowy remis. Zawodnicy nagle zaczęli stosować pressing, odbierać piłkę jak należy i celniej podawać w ataku. 

Czy po zmianie managera TS drastycznie spada ? Bo ciągle szukam chłopka z moją taktyką, tylko większość mam zablokowaną. 

Już się boję co to będzie jak dojdzie mi do 90+ :)

 

Siwy, jest blokada regionalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jakich masz zawodnikow. TS moze spadnie, moze nie. Musza odpowiadac trenerowi i na odwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trener będzie podobny tylko ustawienie zawodników trochę inne chcę. Muszę zlikwidować RMF i LMF, bo jak dla mnie w tym PES są bezużyteczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram 4132 (fifowe 41212) z RMF (sterling) i LMF (depay) i jest calkiem spoko, aczkolwiek chce to zmienic na 433/ 4213 albo 4321.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ma wersję US? Odczuwa różnicę między grą z przeciwnikiem losowanym przez Konami a tą z Lobby?

Ogólnie piszę tu mimo, że to wątek PS4 a gram na Ps3. Może ma ktoś ochotę poharatać w gałę w weekend?

Mój PSN ID : lukasz198410

P. S przy okazji sprawdzę jakość gry online.

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co to sa lagi i nigdy nie narzekam na lacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany TS tj masakra, ale jak wskoczy na poziom 86+ tj ok jakoś idzie grać bo poniżej to taki Sergio Ramos biega na obronie jakby go piłka parzyła.Wczoraj cały wieczór grałem by wygrać ten turniej z trzema gwiazdami no za chiny ludowej za każdym razem poległem w finale, ale to są emocje dogrywka, karne no jak za czasów ISS...tyle że wtedy pady latały po pokoju chociaż dobrze, że były na kablu bo daleko po niego nie trzeba było chodzić hehehe teraz natomiast dziecko za ścianą śpi to jakby tak pad poleciał to moja żona z głową zrobiłaby mi to co ja z padem hehehe nt. lagów sie nie wypowiadam bo ich nie uświadczam, ale martwi mnie to, że w myClub spotkałem kilku Polaków i gdy dla nich wynik nie był OK to dziwnym trafem w tych meczach lagowało dziwna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na idiotow ktorzy nie potrafia przegrywac tez sie trafia. Ja jestem zajarany MyClubem po katowaniu dywizji online i rzyganiu na watahe Reali. Tu jest piekne to ze kazdy mecz jest inny a nie tylko dzida na Krystyne

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dotarłem na szczyt w my club grajac na com - zagrałem pierwszy mecz na poziomie superstars i powiem wam ze jest cięzko ale koniec końców bo ciężkiej batali strzeliłem bramke na 1-0 w 92 min  :biggrin: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na idiotow ktorzy nie potrafia przegrywac tez sie trafia. Ja jestem zajarany MyClubem po katowaniu dywizji online i rzyganiu na watahe Reali. Tu jest piekne to ze kazdy mecz jest inny a nie tylko dzida na Krystyne

Dokladnie. Myclub jest dobrym trybem i mylaca moze byc ilosc negatywnych postow widoczna na tym forum. Szkoda tylko ze pisza je ludzie, ktorym nie podoba sie ze po 20 losowaniach nie dostali Messiego.

Gdyby pograli w futa tyle ile ja (2 lata) i przez ten czas nie dorobili sie grajka lepszego od aguero (300k coinow) to by zrozumieli jak spore mozliwosci oferuje myclub. Trzeba być jedynie cierpliwym a przyjemność z budowania teamu jest spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, MyClub jest mega trybem. Każda drużyna inna, każdy mecz inny i ta radość jak wylosujesz czarną piłkę i czekasz z niecierpliwością kto to taki. Tryb wciąga strasznie, nawet Diablo Ros poszło w odstawke narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem w ktorej dywizji gracie w MyClub i ile kasiory jest za zwyciestwo w pierwszej ? Wydaje mi sie ze tutaj bedzie latwiej dojsc na szczyt niz w zwyklych dywizjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 3 ale od dawna nie gram normalnoe tylko farmie gp gownianymi zawodnikami offline ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma prawie wogole roznicy w ktorej lidze grasz siano podobne i to jest największy bład w tym trybie moim skromnym zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorki, że się naprzykrzam ale czy jest różnica jakości gry po sieci między wersją US /UE?

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd mamy widzieć jak się gra po sieci w USA ?

Ja jak i większość graczy nie mamy żadnych problemów z lagami w EU i gra się w miarę płynnie. Może co 10 mecz mam lagi, ale to wina rywala i często rozłącza taki mecz. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby z mojej winy. 

To chyba pierwszy PES w historii, że gra się tak komfortowo. 

Ja mam mega szybkiego neta, ale kumpel ma Netie i też nie narzeka. 

I ważne żeby grać na kablu i powyłączać pozostałe urządzenia, które ciągną sieć, jeśli masz lagi.

 

Torpedoem sam teraz pograłem kilka meczy z kompem, ale to się mija z celem. Zero zabawy :( 

TS84 :) Bójcie się !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd mamy widzieć jak się gra po sieci w USA ?

Ja jak i większość graczy nie mamy żadnych problemów z lagami w EU i gra się w miarę płynnie. Może co 10 mecz mam lagi, ale to wina rywala i często rozłącza taki mecz. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby z mojej winy. 

To chyba pierwszy PES w historii, że gra się tak komfortowo. 

Ja mam mega szybkiego neta, ale kumpel ma Netie i też nie narzeka. 

I ważne żeby grać na kablu i powyłączać pozostałe urządzenia, które ciągną sieć, jeśli masz lagi.

 

Torpedoem sam teraz pograłem kilka meczy z kompem, ale to się mija z celem. Zero zabawy :sad:

TS84 :) Bójcie się !!!!

 

No własnie arboss tez nie nawidze grac z kompem, ale uwierz mi, ze jak pograsz troche w my club i jak uzbierasz juz konkretniejszy sklad, to nie ujedziesz z GP nie grajac z kompem, dlatego nie wlaczam juz 4 dzien PES-a, bo mimo ze dostalem te 30 000 GP, majac ich 35 000, kupilem tylko managera za 11000, i pogralem weekend, na ta chwile mam 4000 GP i nie mam po co grac online bo i tak mi nie starczy nawet na kontrakty, a jak pomysle ze mam wlaczyc PES-a, my club i grac pol dnia z kompem zeby znowu uzbierac GP na kilka dni grania online to kurwa mnie krew zalewa . . . .  A wiec albo grasz skromnym składem , gdzie kontrakty kosztuja 1000-1500 GP i pykasz wtedy ze spokojem online losujac od czasu do czasu piłeczki, albo jestes skazany na gre offline i to nie jeden czy dwa mecze ale systematycznie , zeby utrzymac zawodnikow , ktorzy na przedluzenie kontraktu potrzebuja 3k+, mam takich 4 i z samego online nie ustukasz tego.

Niby można rotowac skladem, ale jaki to ma sens innym tez sie kontrakty koncza , sa tansi ale tez trzeba przedluzac, a niestety, za awans lige wyzej dostajemy stanowczo za malo GP, bo praktycznie nic, i kurde kolo sie zamyka bo tak naprawde jestesmy skazani na offline.

 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Odkladasz sobie 15k, jak jesz obiad/ ogladasz film/ serial to odpalasz sobie symulacje i nigdy Ci sie ta kasa nie skonczy. O ile nie przegrywasz kazdego meczu ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Odkladasz sobie 15k, jak jesz obiad/ ogladasz film/ serial to odpalasz sobie symulacje i nigdy Ci sie ta kasa nie skonczy. O ile nie przegrywasz kazdego meczu ;P

Nie właczalem symulacji nie wiem jak to wyglada, sprawdze, skoro jest jak piszesz ze sama sie kasa odklada to pikabello. Jednak z samych meczy online nie utrzymasz skladu nie ma bata , nawet jakbys wygrywal kazde 10 spotkan to odlozysz 20k, starczy mi to na moich 4 graczy a reszte składu ?  Tylko trzeba te 10 meczy wygrac ;) Jutro ta symulacje sprawdze, zmontuje jak najtanszy sklad puszcze ich w formacji ktora mialem na poczatku, i niech GP mi zarabiaja .  Tylko mi nie mow, ze mecz trwa tez 10 minut ?  ;)) bo bede  musiał chyba zjesc ze 6 obiadów, i ze 4 filmy zalukac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×