Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

4222 bedzie dla Ciebie Arboos. Ja wczoraj kupilem 4321 bez skrzydlowych i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrazenia, ze od paru dni gra sie o wiele gorzej ? Nie pogrzebali czegos w gameplayu ? Od czasu jak sie pojawil ten nowy agent great finishers to nie moge dwoch meczy wygrac WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrazenie ze przyspieszyli gre i zaczelo mi to arkadowke przypominac. Nromalne mecze gra mi sie tak, jak wczesniej competition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

cz ktoś wie czy jest jakiś bonus za wykonanie wszystkich 15 zadań i co według Konami oznacza Great Team Spirit? Czy to jest 99 czy pełne 100?  

Brakuje mi tylko tego jednego a mam TS na 98.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Rzuci ktos namiary na jakas lige,gdie mozna sie zapisac?Dzis wykupilem ps plus i jestem gotowy(spary tez Pez szykuje sie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, dopiero zaczynam przygodę z PESem, wczoraj trafiłem Bale, Bonego i Yaya reszta to pionki. Trochę dziwny jest ten tryb (przesiadłem się z fify) ale gra się fajnie. Jeżeli ktoś chce zagrać lub dać jakieś rady zapraszam. psn id: Skurw_Mateo

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4222 bedzie dla Ciebie Arboos. Ja wczoraj kupilem 4321 bez skrzydlowych i jest git.

Już jednego takiego kupiłem i niestety było dwóch defensywnych pomocników i dwóch bocznych ( lewy i prawy ).  

 

Najlepsza liga online na www.pes.com.pl - Niestety Fankis, ale II sezon się dopiero zaczął a następny pewnie za jakieś 1.5 miesiąca. 

Tak czy inaczej potrenuj trochę i zapisz się na przyszły sezon, jak tylko będzie możliwość.

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lidze na pes.com.pl jakiś dureń wymyślił granie 2.5* drużynami, to już w ogóle tragedia. 

Żyć się nie chce Pany...

Nie Dureń tylko koledzy z ligi. A co mistrzu w dupkę dostajesz, że na innym forum wyzywasz ludzi, z którymi grasz na co dzień ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te 2,5 gwiazdki są bez sensu niestety i bardziej liczy się przypadek niz umiejętności.... 

Co do my club to mam tylko 250 coinsów i chyba kupie sobie za 8F ponad tysiąc bo nie stać mnie na dobrego managera..... Czy z coinsów łatwiej trafić czarne piłki ? Na kilkanascie losowań nie dostałem żadnej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drako nie ma znaczenia czy za coinsy czy za GP. To tylko fart i nic wiecej. Do niedawna byly klombinacje tych gownianych agentow, gwarantujace 100% drop konkretnych zawodnikow z czarnych pilek, jednak konami juz to spatchowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak anulowanie meczu przy wyniku 6:0. Cały mecz działał idealnie, koleś cos zaczął robić 20 s i po meczu. Konami 

http://youtu.be/L1Jd52YaV1Y

 

W 4 lidze online jeszcze grać Polską czy już przerzucić się na coś słabszego ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak dziś parę razy miałem ktoś odkrył nowy sposób jak przegrywa mecz wysoko szkoda nerwów a dziś ich dużo miałem wybić !!!  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak anulowanie meczu przy wyniku 6:0. Cały mecz działał idealnie, koleś cos zaczął robić 20 s i po meczu. Konami

http://youtu.be/L1Jd52YaV1Y

W 4 lidze online jeszcze grać Polską czy już przerzucić się na coś słabszego ? :D

nie ma jak real na bośnie....

Jakos nie jest mi szkoda ze nie uznalo meczu.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie potrzebował więcej punktów niż ja. A może powinien grać czymś mocnym zamiast udawac Pro z Bośnią, a potem kombinować z anulowaniem meczy. 

;) 

A Realem grałem zawsze w PES i nie mam zamiaru zmieniać drużyny(no teraz już muszę w ligach), bo jest  teraz najlepsza. Jak Barca miała pełno koksów powyżej 90, a chyba nawet pół składu koło 95 to nie tykałem tej ekipy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem co sie dzieje, bo notorycznie mnie rozłacza juz mi sie grac w to odechciewa, co prowadze mecz to w pizdziet disconnect, i ciagle mam status, B przez to dostaje zlagowaciałych przeciwników, ale jak tu wbic znowu na A-AAA skoro mnie rozłacza , najlepsze jest to, ze nieraz nie ma wogole lagów, przeciwnik pauzy nie wciska, a samo zaczyna ciąć i tak ze 2 minuty i do widzenia oczywiscie zawsze tak mam jak prowadze, nie przypominam sobie zeby przy mojej porażce rozłaczało. W tym roku piłke kupie chyba dopiero w grudniu, po głębszych testach etc... bo zeszły rok to wtopa po całości , nie ma dobrej kopanki, cały gameplay siada dzieki, opóznieniom, rozłączeniom itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Dureń tylko koledzy z ligi. A co mistrzu w dupkę dostajesz, że na innym forum wyzywasz ludzi, z którymi grasz na co dzień ?? ;)

Jachu85 Ty się nie odzywaj, bo grac nie umiesz i o ekstraklasie możesz sobie tylko pomarzyć. 

Uważam , że granie takimi drużynami to durnota jakich mało i przynajmniej połowa ligi uważa tak samo. Każdy mecz to mega przypadek. Byli lepsi ode mnie to wygrali, ale karta się jeszcze odwróci. Pamiętaj. Suma szczęścia zawsze równa się zeru.

 

A z innej beczki to właśnie zrobiłem awans do 2 dywizji w MyClub i trafił mi się z darmowych agentów kapitalny AMF Michu ( overall 78 ) z Napoli. 

Właśnie kogoś takiego potrzebowałem. Teraz budujemy obronę :)

 

Co do rozłączeń, to owszem, ludzie zamulają czasami łącze , ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się , żeby to było z mojej winy.

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostać kogoś z darmowych agentów bo jeszcze nie ogarniam tego? W jaki sposób moge dość szybko zarobić około150-200 coinsów:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jednego takiego kupiłem i niestety było dwóch defensywnych pomocników i dwóch bocznych ( lewy i prawy ).  

 

 

Torpeda ci ale dobrze doradził jak nie chcesz mieć rmf i lmf to właśnie te ustawienie 4321 jest dla ciebie. Tam jest jeden dmf, 2 cmf, 2 amf. Mega zagęszczony środek ale ja nie potrafiłem grac tym ustawieniem no ale jak nie chcesz mieć bocznych pomocników to chyba doradził ci najlepsze rozwiązanie. Jeden z takich trenerów to D. Silva ma nawet swoją facjatę co łatwiej będzie znaleźć biorąc pod uwagę że 90 % trenerów niema żadnych zdjęć.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jachu85 Ty się nie odzywaj, bo grac nie umiesz i o ekstraklasie możesz sobie tylko pomarzyć. 

Uważam , że granie takimi drużynami to durnota jakich mało i przynajmniej połowa ligi uważa tak samo. Każdy mecz to mega przypadek. Byli lepsi ode mnie to wygrali, ale karta się jeszcze odwróci. Pamiętaj. Suma szczęścia zawsze równa się zeru.

 

A z innej beczki to właśnie zrobiłem awans do 2 dywizji w MyClub i trafił mi się z darmowych agentów kapitalny AMF Michu ( overall 78 ) z Napoli. 

Właśnie kogoś takiego potrzebowałem. Teraz budujemy obronę :)

 

Co do rozłączeń, to owszem, ludzie zamulają czasami łącze , ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się , żeby to było z mojej winy.

Hehe nie umiem a niby czemu, że skończyłem na ostatnim miejscu w lidze???  Mam gdzieś "ekstraklase" gram bo lubię i nie mam ciśnienia żeby za wszelką cenę wygrać.

Mogłeś  (mogliście) napisać post na forum, że drużyny są za słabe. Ankieta była i ludzie wybrali koszyk.

Teraz się żalisz i wyzywasz kolegów na innym forum. To trzeba mieć tupet......

I mam gdzieś czy woje  karty się odwrócą czy nie..........

P.S. jakbyś nie przegrywał w lidze to byś nie płakał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu grzeja mnie takie janusze ktore nie umieja grac a maja najwiecej do powiedzenia. Poki co sie zacialem w lidze ale w koncu zla passa sie skonczy. Teraz wlasnie mialem remis przez kuriozalnego swojaka i nie strzelilem 3x sam na sam.

Vincent 4321 owszem ok i chyba wyprobuje. Tylko nie lubie grac na jednego napastnika. I nie wiem jaki system taktyczny ma ten trener.

Awans do 2 dywizji juz jest.

24 pkt awans 21 pkt utrzymanie

Ciezko bedzie. Trzeba 8/10 meczy wygrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu grzeja mnie takie janusze ktore nie umieja grac a maja najwiecej do powiedzenia. Poki co sie zacialem w lidze ale w koncu zla passa sie skonczy. Teraz wlasnie mialem remis przez kuriozalnego swojaka i nie strzelilem 3x sam na sam.

Vincent 4321 owszem ok i chyba wyprobuje. Tylko nie lubie grac na jednego napastnika. I nie wiem jaki system taktyczny ma ten trener.

Awans do 2 dywizji juz jest.

24 pkt awans 21 pkt utrzymanie

Ciezko bedzie. Trzeba 8/10 meczy wygrac

A mnie grzeją tacy ludzie jak Ty. Zrób koszyk na kolejny sezon i nie obgaduj kolegów. Pozdro.

Wiesz co to znaczy słowo "janusze" chyba nie....

Ja uważam, że umiem grać  ha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie grzeją tacy ludzie jak Ty. Zrób koszyk na kolejny sezon i nie obgaduj kolegów. Pozdro.

Wiesz co to znaczy słowo "janusze" chyba nie....

Ja uważam, że umiem grać  ha :)

5 zwycięstw w 36 meczach poprzedniego sezonu i ostatnie miejsce w ostatniej lidze to faktycznie super bilans :) 

Grać umiesz, bo nawet mój 2.5 roczny synek wie, że kwadratem się strzela ;) Na treningu takie bramy ładuje, że aż sam jestem w szoku, więc też umie grać.

 

Drogi Januszku, jeśli tak wszystko sobie bierzesz do serca, co kto pisze na forum, to już nie moja wina. Trochę dystansu do tego wszystkiego. 

Na pes.com.pl też pisałem , że to durnota i głupota grać takimi drużynami, bo jeśli nie możesz zrobić prostego zwodu, zagrać celnie na dobieg do wybiegającego napastnika , a obrońcy mają zwrotność tankowca,   to już nie jest ten sam PES w którego gramy. Większość ludzi tak uważa i prawie każdy pisze, że trzeba przemęczyć ten sezon i wrócić do 3-3.5* drużyn. 

I moje porażki nie mają tu nic do rzeczy, bo Drako, lider ekstraklasy uważa tak samo. 

 

W tym PES uważam , że właśnie drużyny 3*- 4* to optymalne rozwiązanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa wam online? mi od godziny wyskakuje komunikat unable to find oponent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można się zapisywać np do ligi PES. com. Pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie sezon skonczy za ok miesiac to sie mozna zapisac

Jak sie sezon skonczy za ok miesiac to sie mozna zapisac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×