Skocz do zawartości
ONE

Outlast

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie skończyłem pobierać ale poczekam jeszcze z godzinkę.... :whistling: Ogólnie gra jest trudna ? zamierzam odpalić na najwyższym poziomie trudności  i mam nadzieję ze będzie do przejścia wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat masakryczny. Dawno się nie przestraszyłem tyke razy w tak krótkim czasie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra i klimatyczna, ale konwersja na PS4 to przykład lenistwa do kwadratu. Loadingi trwają wieczność, nie ma v-sync, i zdaje się, że również AA, a jeśli już to bardzo mizerne. Jak na grę, która chodzi na Unreal Engine, to po prostu śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się naczytałem od was o tej grze,że zasysam i czekam,aż mi pory pod kołdrą będą drżały-jestem fanem horrorów w każdej postaci :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki, ciemny pokój i duży tv = zawał. Koniec, nie gram już... zdrowie jest ważniejsze :) Szacunek dla osób, którzy tą grę ukończą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem z 15 minut i jak na razie wyłączyłem. Mega klimat, czekam na nowe słuchawki i spróbuję przejść.  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówicie, że taka klimatyczna to też zaraz zgaszę światło i pogram. Słuchawki Razer Kraken 7.1 dadzą rade :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera chodzi jak przecinak, grałem na PC w max, i nie ma żadnej różnicy, i do tego te 60 fps :). Dziś wieczorem się zatapiam. Pododbają mi się takie szczegóły jak np jak się kuca to bohater dotyka ręką podłogę i wygląda to obłędnie. Na pewno spróbuję wbić platynkę

To Cię zmartwię. Tu nie ma platynki ;)

Jak mówicie, że taka klimatyczna to też zaraz zgaszę światło i pogram. Słuchawki Razer Kraken 7.1 dadzą rade :biggrin:?

nie dadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do grafiki zgadzam się, szału nie robi i jest po prostu biednie.... jednak klimatem nadrabia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra jest jaka jest :laugh: po pierwszym psycho piedro*** traci na straszności :biggrin: ogólnie po 5 spotkaniu obłąkanego przystojniaka najchętniej podniósłbym coś z ziemi i go "uderzył" :yes:

O dziwo co chwilkę ktoś nas łapie po czym zostawia nam naszą kamerkę full hd :laugh: (Nie ma to jak leżeć pod łóżkiem bez materaca i być niewidzialnym :P) Ogólnie w epoce Resident Evil w formie GOW'a gra jest niezła w swej tematyce, lecz dla mnie nic nie przebije starych horrorów w stulu SH,RE czy Parasite Eve :thumbsup: :P


No i ta grafika :laugh:
Najzabawniejszą rzeczą obecnej generacji jest wciskanie nam gier w formie ekskluziwów na ps4 ,gdzie gra spokojnie by działała na starszych konsolach :biggrin:

Pozdrawiam :P
 

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie jak fajnie dualshock miga jak się bateria w kamerze wyczerpuje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zejde na zawał tej nocy.. chwilowo musiałem oddać pada ziomkowi. Palimy sporo, jest klimat! 
da sie jakoś po cichu zamykać drzwi?

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przytrzymaj  :square:, a następnie lewy analog.

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj  :square:, a następnie lewy analog.

w moim przypadku sprawdza sie to tylko gdy otwieram drzwi, gdy chce je zamknac nie reaguje na przytrzymanie  :square:. tylko na pojedyncze nacisniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka gierka, wczoraj z kumplem siedliśmy i 3 trofea fabularne wbiliśmy, czyli już do końca dużymi krokami się zbliżamy. No i tak jak podejrzewałem, jest to typowy ,,zachodni'' straszak, który ,,działa'' przez pierwszą godzinę, później człowiek się przyzwyczaja i po prostu skupia się na przechodzeniu gry, strach się ulatnia (niemniej jednak nadal pozostaje dobry, psychodeliczny klimat). Nasi przeciwnicy też są bardziej paskudni niż przerażający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w horror z kumplem? To się nie dziwię, że po jakimś czasie przestał straszyć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisnąłem wczoraj do 2 w nocy i jest super. Jedyne do czego mogę się przyczepić to faktcznie małe zróżnicowanie zadań, większość akcji polega na "znajdź 2x coś tam, odpal 2x coś tam i idź dalej ale klimat miażdży w czym bardzo pomaga udzwiękowienie. Mocne wrażenie robi na mnie też fakt że są długie momenty w których tylko przemierzamy korytarze i nic szczególnego się nie dzieje i bardzo wtedy wzrasta napięcie bo zaczynasz się w każdej chwili czegoś spodziewać. Szkoda że nie ma platyny bo chętnie bym wbił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat jest naprawdę super. Dobrze, że przed wydaniem gry dali łatkę dodającą hs. Przy 7.1 jest miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest chora.Pierwsza akcja z wiszącym trupem po otwarciu drzwi doprowadziła mnie prawie do zawału.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Klimat jest naprawdę super. Dobrze, że przed wydaniem gry dali łatkę dodającą hs. Przy 7.1 jest miazga.

Racja, Sony Pulse Elite na prawdę dają radę. Gra na słuchawkach dodatkowo potęguje napięcie grozy.

Ta gra jest chora.Pierwsza akcja z wiszącym trupem po otwarciu drzwi doprowadziła mnie prawie do zawału.

Moja żona wytrzymała do tego momentu:)

a Tak w ogóle gdy stoją dwie szafki, schowamy się do jednej z nich to te dziwadła zawsze sprawdzają tą drugą. Zawsze tak jest? :)

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Racja, Sony Pulse Elite na prawdę dają radę. Gra na słuchawkach dodatkowo potęguje napięcie grozy.

Moja żona wytrzymała do tego momentu:)

a Tak w ogóle gdy stoją dwie szafki, schowamy się do jednej z nich to te dziwadła zawsze sprawdzają tą drugą. Zawsze tak jest? :)

Tak zawsze. Sprawdzalem , umarlem load schowalem sie do drugiej, do tej ktora stworek przed chwilka otwieral. Co sie stalo? Oczywiscie po load game otworzyl ta druga w ktorej schowalem sie za pierwszym razem.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką akcję że uciekałem przed dużym i  postanowiłem się schować w zwężenie pomiędzy ścianami, cały uradowany że się udało a ten mnie wyrargał za rękę i po zawodach. Dobry motyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lightbar na padzie niszczy mi nastrój grozy. Wali na biało jak latarka rozświetlając pół pokoju i jak tu się bać? Idę zaraz po czarną taśmę izolacyjną :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całej gry najlepsza jest muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×