Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry Classic

Rekomendowane odpowiedzi

Far_Cry_logo.png

 

Klasyk z PC-tów powraca :)
Gra będzie dostępna w zestawie "Wild Expedition" wraz z wersją FC2, FC3 oraz Blood Dragon.

 

Bardzo mnie cieszy, że pierwsza część będzie na konsoli. Brakowało mi jej, bądź co bądź rewolucyjna gra swego czasu.

Zestaw ma być dostępny 14 lutego i kosztować 30 funtów (ok. 150zł), a czy będzie można kupić części osobno? Tego nie wiem, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza czesc bedzie dostepna na pss za 8 funtow, czyli pewnie u nas po dziwnych przelicznikach 59zl

 

swoja droga ciekawi mnie czy byla mowa o jakis poprawkach ? podciagnieciu tekstur cokolwiek? moze tym razem uda mi sie ja przejsc, zawsze odpuszczalem po pojawieniu sie

stworow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viekawe czy bedzie platyna do wbicia ;)

Jesli bedzie, biore bez zastanowienia. Gierka nsprawde super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już demko u nas pobrać

 

Jestem ciekaw czy dadzą wszystkie częsci w tym pierwszą w tym packu z napisami Pl...z tego co się orientuje to far cry 2 miał napisy(gdzieś nawet na allegro widziałem wersje pl),far cry 3 też ma,a co do dragona to nie wiem czy były napisy w Pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragon nie był w pl

a co do classica to niestety czas swoje zrobił i nie da się w to grać, za tą cenę wole wychaczyć te niby crapowate Alien CM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja.. Ogralem demko i się troszkę zawiodłem, wiem ze gra ma swoje lata ale jakoś nie mogę się do niej przemóc(spadki animacji), już Crysis z psn był lepiej zoptymalizowany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo port jest niestety zrobiony na odwał - przecież wersja PC wygląda o niebo lepiej, a że gra ma swoje lata, to raczej na każdym sprzęcie da się to odpalić na maksymalnych detalach. Liczyłem że trochę zaszaleją i pododają nowe efekty itp, a tu całość jest jakaś sterylna i nijaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×