Skocz do zawartości
Castiel

Wymiana - Łańcuch...coś w tym stylu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przyszedł mi do głowy taki pomysł. Wszyscy gramy w gry, mamy coś na półce, ale często w nasze łapska wpadają tytuły które tylko ogrywamy raz i się ich pozbywamy. 

Myślicie czy dałoby się zorganizować coś w takim stylu - wychodzi jakaś gra na raz powiedzmy, że bierzemy ją dla samego singla, wpisujemy się na listę, że kupujemy ją ogrywamy w ciągu tygodnia i po zmniejszeniu kwoty o np 10zł sprzedajemy ją kolejnemu w kolejce chętnemu na nią. 

Przykład kupuję np co to wychodzi niedługo np Castlevania mam zamiar ją ograć i się pozbyć. Wpisuje się na listę, że biorę grę i jestem na pierwszej pozycji. Daje za grę powiedzmy 200zł i następna osoba kupuje ją ode mnie za np 180-190zł itd itd

Wielu mogłoby pograć w gry niskim kosztem. Bo to byłoby jakieś 20zł od gry z wliczonymi kosztami wysyłki.

Pomyślcie czy dałoby się coś takiego zorganizować. To sie nadaje moim zdaniem jedynie to takich gier chyba tylko na raz, na sam singiel. Piszemy np ze dostaje gre powiedzmy 10 lutego i trzymam ją u siebie np 5 dni i potem wysyłam następnemu.

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za 3 miesiace dostane gre za darmo? xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe ogniwo, samo pęknie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez umawiania się , bez stresu że nie wyrobię się w te 5 dni robię to samo na allegro 

jeśli masz grono zaufanych kolegów jak najbardziej ma to sens 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem zgarniam gre za stowe i mam wszystko i wszystkich w du :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno - liczyłem, że forum jest dla ludzi dorosłych, a co za tym idzie odpowiedzialnych i co by nie było uczciwych, a nie cwaniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chłopie, politycy to też ludzie dorośli - dorosłość z uczciwością nie ma za wiele wspólnego ;)

 

W zasadzie 3pstrzy swoim postem podsumował temat, moim zdaniem to się po prostu nie sprawdzi.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×