Skocz do zawartości
Ttweak

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się. Pożegnałem się z grą. Mimo wszystko polecam każdemu kto ma możliwość gry ze znajomymi. Inaczej nie przeskoczy tego. Na późniejsze dungeony czeka się po godzinie, a potem okazuje się, że kilku graczy w ogóle nie wie o co chodzi przez co padacie od razu. Gra tak, ale tylko ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Free Company : Avangarda 
Jesteśmy FC należącym do społeczności gamingowej novasociety.com . Naszym celem w FF jest stworzenie FC które pozwoli na rozwój graczy jaki dobra zabawę między sobą. Oczywiście teamspeak 3 to podstawa każdej dobrej Gildii czy klanu więc jest on u nas obowiązkiem graczy robisz instancje wbijasz na ts3 zgranie to podstawa. Nasza społeczności żyje już od roku na rynku gier mmo w takich grach jak Aion Online,Dragon Prophet,Aura Kingdom,GW2,SWOTR każda reprezentacja jest unikalna i na tym nam zależy, dlatego teraz nadszedł czas by zrobić coś w Final Fantasy więc jeśli szukasz FC które pomaga w grze czy będzie trwało długi czas dobrze trafiłeś . Zapraszamy każdego aktywnego gracza do zabawy z nami .

Informacje o FC:
Serwer: MOOGLE[EU]
Cele: PVE/PVP dobra zabawa i fun z gry
Strona Główna : http://gaming.novasociety.com
Forum: http://forum.novasociety.com - tutaj zapraszamy do składania podań gdy nie można złapać osoby odpowiedzialnej za rekrutacje
Komunikator: Teamspeak 3

Wymagania Rekrutacyjne:
1. Wiek 16+
2.Komunikator Teamspeak 3
3.Aktwyność w grze jak i na teamspeaku 
4. Level 1+
5. Kultura osobista i szacunek do graczy
6. Zapał do gry i dobry humor 

Zarząd FC:
Lider: Lief Walker (Isuzu)
Zastępcy: Szutek Devil, Miu Azuza 
Oficerowie: Aerdeen Topdesk, Snowblind Bright, Draconi Stormrider 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niech mi ktoś powie, czy doładowania prepaid na 60 dni gry które można kupić np. na allegro http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=60+dni+prepaid+final+fantasy&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-3-default-0905  działają na wersji gry z PS4? Bo pisałem do obsługi Keye.pl z zapytaniem o prepaid i Pani powiedziała mi, że ów doładowanie abonamentu działa tylko z FF:ARR na PC. W takim razie jak abonament przedłużają konsolowcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Pani się w ogóle nie znała na swoich produktach ;D W takim razie jeśli kupować abo z allegro z rabatem 20zł, to za 2 miesiące gry można zapłacić ok. 55 zł. ~27zł na miesiąc to nieduża kwota, aż poważnie zaczynam się zastanawiać czy pograć w ARR, bo beta na ps3 wciągnęła mnie jak mało co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to najlepsze mmo, ale też nie najgorsze. Jeśli masz dużo czasu i chęci to czemu nie?

 

Natomiast jeszcze wracając do kodów prepaid, to z tego co ja wiem doładowuje się konto na stronie, a platforma nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam FC lub graczy na dungeony na Phoenixie. Paladyn 40+ nick: Sebastian Lwie'serce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy :) , sciągnalem niby wersje trial z psn , odpalam ją i najpierw każe zakładać mi konto na ich stronie , i nie chce mi przyjść mail od nich z kluczem .Próbowałem na dwa różne maile na wp i onecie . Czy to nie powinno łączyć sie jakoś z kontem psn ? Może ja cos źle robie ^^?

Edytowane przez michaelzen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z "one-time password" ?? kupiłem grę z darmowa subskypcją na 30 dni. chyba wszedzie sie zarejestrowałem. po wlłączeniu gry na konsoli pisze mi bym się zalogował i tam wyskakuje. jak uzyskac ten kod? gdzie go znajde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy jak zakupię FF XIV przez pc na PS3 to da radę za darmo przenieść ją na ps4?

 

Nie posiadam już ps3 i zastanawiam się czy taki zabieg zadziała z poziomu kupienia gry na pc w storze. 

 

Zawsze to 2 miechy abonamentu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy jak zakupię FF XIV przez pc na PS3 to da radę za darmo przenieść ją na ps4?

 

Nie posiadam już ps3 i zastanawiam się czy taki zabieg zadziała z poziomu kupienia gry na pc w storze. 

 

Zawsze to 2 miechy abonamentu ;)

Jakie dwa miechy? Jak kupisz na PS3 to już Twój abonament jest przypisany do konta. Dalej grasz na tym samym na którym masz już abonament. Nie dostaniesz drugiego miesiąca tylko dlatego, że zmieniłeś konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat tu chodzilo mi o cene abonamentu wzgledem tanszego zakupu wersji z ps3 ;)

Aaaaaa. Ja tak zrobiłem gdy kupiłem PS4. Sprawdź jeszcze czy ten upgrade jest darmowy. Mój błąd. Sorry. Dobrze kombinujesz. Wersja na PS3 kosztuje może 40zł teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie przedłużyli całą akcję do końca marca 2015. Tylko no problem jest taki, że nie mam ps3... Zastanawiam się jak to zrobić w takim wypadku i jak całość działa. 

Kupując wersję pudełkową na ps3 dostaję wersję cyfrową na ps4 tak?

 

Ale jak cały proces się odbywa.. Muszę grę najpierw odpalić na ps3? (niezależnie czy to płyta czy cyfrowa wersja)

 

 

EDIT

w sumie stary to jeszcze lepszy motyw mi dałeś ;p Bo cały czas myślałem by kupić wersję z PSN. Ale teraz kuwa widzę, że na ps3 idzie to dostać za 20-30zł....

 

Hmmm No to mega ciekawa opcja by była.

 

 

Ok wyczytalem ze po calym procesie dostajemy kod na pobranie na ps4. Fajna sprawa. Zamawiam wersje na nosniku w takim razie bo taniocha jak nie wiem ;]

Edytowane przez The Ripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie teraz o sam system gry. Wybralem na poczatek sobie Maraudera (zamilowanie do warriorow z wowa). Wiem ze od 10lvl mozna zmieniac klase do woli. Zaciekawil mnie np dragoon. Czy jak zmieniam klase postaci to startuje od 1lvl? Chodzi mi tu ze trzeba miec maraudera na 15 i lancera na 30. Jak to dziala? Dobije sobie maraudera na 15, zmienie sobie na lancera i dalej bede mial 15? Wystarczy potem dobic sobie do 30stego? Jak to dokladnie wyglada z tymi jobami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie teraz o sam system gry. Wybralem na poczatek sobie Maraudera (zamilowanie do warriorow z wowa). Wiem ze od 10lvl mozna zmieniac klase do woli. Zaciekawil mnie np dragoon. Czy jak zmieniam klase postaci to startuje od 1lvl? Chodzi mi tu ze trzeba miec maraudera na 15 i lancera na 30. Jak to dziala? Dobije sobie maraudera na 15, zmienie sobie na lancera i dalej bede mial 15? Wystarczy potem dobic sobie do 30stego? Jak to dokladnie wyglada z tymi jobami?

Po zmianie klasy (jest ich 8) zaczynasz od 1Lv. Na 30Lv jest quest który awansuje cię na wyższą klasę. Potrzebujesz do tego wbić 15Lv innej klasy (np.by awansować Gladiatorem na Paladyna musiałem wbić Gladiatora na 30LV i Cojurera na 15LV by rozpocząć quest. Jeżeli grasz na Phoenixie to zapraszam do polskiego Fan Clubu HUSARIA. Napisz do Sebastian Lwie'serce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem sobie tego triala Final Fantasy XIV na 14 dni. Czy jeśli się on skończy to coś się automatycznie przedłuży czy nie będę po prostu miał dostępu do gry? (Czy ten abonament również jest na PS4 czy na zastąpienie go jest PS+? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jak nie płacisz abonamento = nie pograsz. Gra z automatu jest blokowana. Możesz wejść na konto ale nie wejdziesz na serwer.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tej gry nie musisz mieć plusa by grać. Musisz mieć zapłacony abonament. Po trialu nie przedłuża bo musiałbyś podać dane swojej karty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam postać z PC to będę mógł nią grać na PS4?

 

Tak bo serwery są łączone. To co na pc to to samo na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×