Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wrażenia z naszego drugiego spotkania??????KOmentować prosze...Mi najbardziej sie spodobala sytuacja jak CWIR walnąl mi headshotaa a byl ze mną w teamie

Dołączyłem się trochę później ale ogólnie było spoko. Są jakieś problemy z headsetami w tej grze. Mi całkowicie wyłączyło headset i musiałem konsole restartować żeby się dogadać z Alonso. Wrócę do gry po 22iej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze mi ktoś powiedzieć czy.... bo jest taka sytuacja, że mam głośniki Logitech z5500 i w ustawieniach gry są 3 opcje DZWIĘKU (TV, Hi Fi, Home Cinema). W tej książeczce która była w pudełku z grą pisze ze Home Cinema to powinienem dać jak mam DUŻE GŁOŚNIKI. I teraz mam pytanie czy Logitech z5500 to są duże głośniki? Wiecie o co mi chodzi. Bo na ustawieniu Home Cinema pisze, że jest najlepszy dzwięk - najbardziej żywy ale niewiem czy czasami nie bedzie szumieć czy cos. I czy te moje głośniki się kwalifikują pod Home Cinema. Pliz niech ktoś pomoże. Jak cos gram prawie codziennie PSNiD: gacekwisla Pozdro

Nie zastanawiając się ustaw ten "Home cinema" ! Gra i tak ma błędy w dźwięku więc jak będą trzaski to się nie przejmuj bo to nie wina głośników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączyłem się trochę później ale ogólnie było spoko. Są jakieś problemy z headsetami w tej grze. Mi całkowicie wyłączyło headset i musiałem konsole restartować żeby się dogadać z Alonso. Wrócę do gry po 22iej

Generalnie jest problem z headsetami w tej grze i EA podobno wspolpracuje z Sony w tej sprawie (http://badcompany.ea.com/news/entryid/24091/ - wymienione na dole). Tak czy siak dobrze wiedziec ze choc raz bylo mnie slychac, jak zawolalem "siemano" do helaklaty (niedlugo po tym dostal tego nieszczesnego headshota ode mnie - naprawde niechcacy ).

Czekamy wiec na patcha i w miedzyczasie loimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie jest problem z headsetami w tej grze i EA podobno wspolpracuje z Sony w tej sprawie (http://badcompany.ea.com/news/entryid/24091/ - wymienione na dole). Tak czy siak dobrze wiedziec ze choc raz bylo mnie slychac, jak zawolalem "siemano" do helaklaty (niedlugo po tym dostal tego nieszczesnego headshota ode mnie - naprawde niechcacy ). Czekamy wiec na patcha i w miedzyczasie loimy

Ja też cię słyszałem ze dwa razy. Jak to było? "K...aaaa" hehe. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też cię słyszałem ze dwa razy. Jak to było? "K...aaaa" hehe. pozdro

Baaardzo mozliwe ze to ja :D:D

A propos kodow na bronie z preordera - wlasnie kupilem na Ebay kod na snajperke za 2 funty . Czekam az mi gosc go wysle zeby sprawdzic czy to walek jakis czy naprawde dziala. A poza tym wyczytalem na jakims forum BF:BC ze wszystkie bronie z Find All Five beda i tak dostepne pozniej dla wszystkich, ale nie wiadomo kiedy. No i nie wiadomo czy to oficjalne info.

EDIT: shit.. 5 rano w Hong-Kongu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też cię słyszałem ze dwa razy. Jak to było? "K...aaaa" hehe. pozdro

Sam nie lepiej rzucałeś mięsem:P

Nie wiem o co chodzi z moim headsetem. Udało nam się porozmawiać przez Chat, ale za cholerę nie chciał działać w grze.

Inna sprawa, że wczoraj przez jakieś pół godziny miałem takie lagi, że strzeliłem Marasowi w plecy przez przypadek, my bad;).

Dziś będę trochę później, około 21-22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam nie lepiej rzucałeś mięsem:P

Nie wiem o co chodzi z moim headsetem. Udało nam się porozmawiać przez Chat, ale za cholerę nie chciał działać w grze.

Inna sprawa, że wczoraj przez jakieś pół godziny miałem takie lagi, że strzeliłem Marasowi w plecy przez przypadek, my bad;).

Dziś będę trochę później, około 21-22.

Hehe nie moja wina że mam lagi i nawet jak celuje kolesiowi w łeb to i tak ja ginę pierwszy a po chwili dopiero koleś ginie. Jak ty nawijasz do headseta podczas grania to siebie nie słyszysz. Co gorsza nawet nie widać czy w ogóle czy coś powiedziałeś. Z tymi plecami to było dobre jednak miałem lepsze akcje jak strzelałem do gościa a ktoś z mojej drużyny trafił na linie ognia i go zabiłem. Na razie gram tak lajtowo. Zacznę na poważnie jak w końcu ten patch wyjdzie bo teraz to tylko nerwy mi puszczają (kto mnie słyszał ten wie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogólnie wnerwia trochę słaby realizm tego battlefielda.Pakuję w gościa cały magazynek z m16 a on dalej biega i zabija mnie jak przeładowuję.Granatnik to już wogóle porażka jest ,snajperka m95 jak się nie myle w rzeczywistości zabija jednym strzałem poprostu urywa kończynę albo coś natomiast w grze nieraz zdaża mi się że strzelam do kolesia trafiam go a on dalej żyje szczególne jeśli stoi w większej odległości.Operowanie nożem jest męczące i głupie powinni ten nuż zastąpić kopniakiem bo jak do cholery można zniszczyć drzwi norzem pozatym w cod4 użycie noża było 100 razy lepiej zrobione można powiedzieć że intuicyjnie i nóż jest zawsze pod ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie ogólnie wnerwia trochę słaby realizm tego battlefielda.Pakuję w gościa cały magazynek z m16 a on dalej biega i zabija mnie jak przeładowuję.Granatnik to już wogóle porażka jest ,snajperka m95 jak się nie myle w rzeczywistości zabija jednym strzałem poprostu urywa kończynę albo coś natomiast w grze nieraz zdaża mi się że strzelam do kolesia trafiam go a on dalej żyje szczególne jeśli stoi w większej odległości.Operowanie nożem jest męczące i głupie powinni ten nuż zastąpić kopniakiem bo jak do cholery można zniszczyć drzwi norzem pozatym w cod4 użycie noża było 100 razy lepiej zrobione można powiedzieć że intuicyjnie i nóż jest zawsze pod ręką.

Może i realizmu brakuje ale widać to już na początku jak odpalasz grę (granat). Niektóre sytuacje mogą być naprawdę denerwujące np nie mogłem przejść przez głupi krawężnik o_O musiałem naskoczyć na niego albo pójść kawałek dalej. Snajperka zabija tylko po celnym strzeleniu w głowę za pierwszym razem. W COD4 też tak jest. Mimo tych kilku mankamentów gra się dobrze a co do noża to naprawdę przydaję się jak jest ciasne pomieszczenie. Można gościa nie miło zaskoczyć i zabrać mu nieśmiertelnik Gra jest zrobiona z lekką "pompą" i dlatego jest tak a nie inaczej. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się ale właśnie w przypadku m95 to jest to dziwna sprawa bo jak strzelam na mały dystans to typ ginie a jak strzelam do typa co jest daleko to trzeba dwa razy.Z nożem to chodzi mi bardziej o klawisz pod którym jest ustawiony w cod4 był pod prawym analogiem i było to wygodniejsze.A tak ogólnie to gra się spox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak zgadzam się ale właśnie w przypadku m95 to jest to dziwna sprawa bo jak strzelam na mały dystans to typ ginie a jak strzelam do typa co jest daleko to trzeba dwa razy.Z nożem to chodzi mi bardziej o klawisz pod którym jest ustawiony w cod4 był pod prawym analogiem i było to wygodniejsze.A tak ogólnie to gra się spox.

Nie wiem jak bardzo jest tutaj dopracowana fizyka ale może skoro typ jest daleko to kula podczas toru lotu zwalnia Przyciski zawsze możesz sobie przestawić jak ci bardziej pasuje. Mi akurat trójkąt bardziej odpowiada niż R3 ponieważ czasami potrafię go wcisnąć. Gdy tam był nóż to bym chyba nikogo nie ubił strzelając bo co chwile bym nuż wyciągał. miałem tak parę razy w CODzie i ginąłem bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsza snajperka to VSS. Jeżeli koleś nie rusza sie to strzelasz szybko 4 razy i już po nim. Możliwe że jeszcze lepsza jest ta za preordera, ale miałem ją przez chwile, zebrałem z ziemi. Z niej strzela się jeszcze szybciej i ma większy damage.

Jeżeli chodzi o uwagi to najbardziej wkurzają mnie granatniki, przy karabinach. Koleś musi przyjąć taki granat na klatę, żeby go załatwić.

Nóż też mnie zirytował kilka razy, wydaje mi się albo w demie szybciej się "wyciągał" gdy się naciskało /\.

No i jeszcze te rozwiązania sieciowe. Gra, jest kolejną z serii Battlefield, nastawiona głownie na online, a nie można spotkać się na jednym serwerze.

Trochę to taki półprodukt online'owy

No i żeby nie było Blackhawka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrzuciłem wszystkie granaty w czołg i nic mu sie nie stało Cały interfejs online'owy jest do poprawienia i chyba każdy się ze mną tutaj zgodzi. Ten podział na klasy też jest jakiś dziwny. Jak pisałem wywalić wszystkie granaty i walić z granatnika w jeden czołg to lekka przesada. Nawet bazuka chyba czołg dwoma albo trzema strzałami zdejmuje, a tu podchodzi koleś po cichu, kładzie C4 i czołgu nie ma. Z minami chyba jest podobnie jeszcze nie testowałem. Momentami mam wrażenie że część gry jedzie na silniku a druga część na skryptach. Mimo to mam ubaw jak kolesie mi nad czołgiem fruwają albo wypadają z chałupy razem ze ścianą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VSS jest rzeczywiście najlepszy i wystarczy posłać tylko 2 kule jak dobrze przymierzysz. Tą snajperką za preorder nie zawracajcie sobie głowy, bo nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na realizm gry a cała seria battlefield to jeden wielki arcade, wiec nie wiem w czym problem 0_o. Co do m16 to ja zabijam 3-4 ludzi jednym magazynkiem na luzie. Maras uważasz, że w rzeczywistości 3 granaty rozwaliły by abramsa ? Bo ja nie... Granatnik też jest ok, przynajmniej nie ma nooblauncherow jak w cod4 , a wydaje mi się, że twórcy zrobili granatnik do rozwalania ścian i dobijania w razie końca magazynku. Co do snajperów to zaj****cie by się grało gdyby automatyczna snajpera zabijała 1 strzałem, było by 12 snajperów vs. 12 snajperów ;d. A tryb online jest niedopracowany ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maras uważasz, że w rzeczywistości 3 granaty rozwaliły by abramsa ?

Może i nie ale szkoda mi granatów, magazynku i granatnika na jeden głupi czołg, który i tak mnie jednym strzałem do Św Piotra wyśle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale mnie granie jednego trybu i tylko z trzema znajomymi już znużyła. Już chyba dwa tygodnie tego nie ruszałem, a wszystko przez to, że DICE tylko się chwalić potrafi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie troszkę nudno się robi jak się gra to samo na tych samych mapach bez urozmaiceń.Mam nadzieję że Ea nie wpadnie na głupi pomysł wydania płatnego map packu jak to było z cod4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W COD4 mapki są malutkie tylko trybów multi jest więcej. Dla mnie COD4 jest nudny. W BF mamy na razie jeden tryb i jest on jak dla mnie o wiele ciekawszy niż wszystkie inne tryby w COD. Brakuje wam deathmatch? Sorki ale BF nigdy nie był i nie będzie taki jak inne strzelani. Mapy są naprawdę duże i można na wile sposobów podejść przeciwnika i przede wszystkim sami nic tu nie zrobicie. Ta gra zmusza do pracy w teamie jak żadna inna tylko rozwiązania jakie DICE nam za surfował są godne pożałowania. Oby łatki wyszły szybko bo na serio i mi sie ta gra znudzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do M95 to z daleka sciaga dokladnie 90% energii jak trafisz goscia w klate (head od razu), a jednym strzalem zabija z ok 50 metrow (co jest dosc logiczne choc nie realistyczne ogolnie bo M95 w realu faktycznie albo urywa konczyne albo zabija od razu). Jesli zabijasz goscia jednym strzalem z dalsza to znaczy ze byl juz "napoczety".

Granatnik jest tak jak ktos napisal wyzej, po to zeby burzyc sciany i dobijac gosci jak sie magazynek skonczyl. Generalnie jak gosc sie chowa za sciana i stoi przy niej to granatnik w sciane go zabija. Nie wiem czy jak ma 100% energii bo zwykle taki granat w sciane to byla dobitka po wymianie bez rezultatu. Kiedys czolg (nie pamietam czy ciezki czy lekki) rozwalilem 7 granatnikami z M16. Nie wiem czy byl juz "napoczety" czy ze 100% go zjechalem (moglo by tak byc w sumie bo wtedy i Assault mialby jakies szanse na walke z czolgiem - male bo male ale raz mi sie udalo). Tak czy siak granatnik sluzy glownie do rozbijania scian.

O dzialanie HeadSetow nie ma sie co pytac jak konfigurowac, wyglada to tak: jak dziala w XMB to dziala i w BF:BC, tyle ze w grze dziala jak mu sie zachce, nie masz na to wplywu, poza tym mozesz mowic tylko do swojego Squadu (tak sie przynajmniej mi wydaje). EA podobno pracuje z Sony nad naprawieniem tego buga.

Tez mi sie juz nudzic zaczynaja mapy. Owszem czesto dobre bitwy sie zdarzaja, zwlaszcza ostatnio jak wiem z kim gram, ale przydaloby sie wiecej lokacji. A ze to EA to na bank bedziemy za nie placic.

Zaraz sprawdze czy moj kod na snajperke dziala bo wlasnie dostalem maila - HEHE DZIALA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sprawdze czy moj kod na snajperke dziala bo wlasnie dostalem maila - HEHE DZIALA

Podaj linka gdzie kupiłeś, 2 funty to nie tak dużo znowu. No i sprawdź ją w boju i rzetelnie opisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaj linka gdzie kupiłeś, 2 funty to nie tak dużo znowu. No i sprawdź ją w boju i rzetelnie opisz:)

Pozniej obadam w akcji bo teraz nie mam czasu. A kod znalazlem wpisujac na ebay "bad company sniper rifle code" i wyskoczylo sporo wynikow wiec wzialem najtanszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki gramy dzisiaj też coś bo ja moge zawsze zagrać:)Chetni pisać sie i pisać o ktorej gramy bo ja się moge przystosować do was:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede za godzine do dwoch i odpalam. tak ze jak cos to dolacze do was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle koło 18tej. Podłącze się do kogoś jak coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×