Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszą się tylko członkowie składu oznaczonego na jasno niebieski kolor. To oznacza tylko twój skład w którym się obecnie znajdujesz reszta grupy cię nie słyszy (a szkoda). Ustawienia głosu powinny być tutaj Settings > Accessory Settings > Voice Changer. Dodatkowo można tu modyfikować poziom głosu jaki będziemy używać podczas rozmów

Wydaje mi się że w XMB mam ustawione wszytsko OK, headset działa w menu, czyli np. poziom czułości mikrofonu reaguje (na jaki poziiom go ustawić?)

Gorzej w grze, że nie widać że mikrofon wyłapuje glos i że inni mnie słyszą. Poza tym są jakieś dziwne ustawienia audio w grze. ( np. to pole Local lub Orginal, co powinno być zaznaczone?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że w XMB mam ustawione wszytsko OK, headset działa w menu, czyli np. poziom czułości mikrofonu reaguje (na jaki poziiom go ustawić?)

Gorzej w grze, że nie widać że mikrofon wyłapuje glos i że inni mnie słyszą. Poza tym są jakieś dziwne ustawienia audio w grze. ( np. to pole Local lub Orginal, co powinno być zaznaczone?)

w XMB głośność ustaw na maxa. W samej grze nie powiem ci bo nie ma mnie teraz w domu. Popróbuj tego i owego. Najlepiej jak byś zagrał z kimś kto ma headset w jednym składzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w XMB głośność ustaw na maxa. W samej grze nie powiem ci bo nie ma mnie teraz w domu. Popróbuj tego i owego. Najlepiej jak byś zagrał z kimś kto ma headset w jednym składzie

A co z opcją dzwięku przy konfiguracji headseta - chyba "audio output" - powinien być zaznaczony headset czy "system default"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co z opcją dzwięku przy konfiguracji headseta - chyba "audio output" - powinien być zaznaczony headset czy "system default"??

zaznacz headset. U mnie wykrywa logitecha blootuth a jest przewodowy, ale działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o ktorej mniej wiecej gracie ??

Myślę że wszystkim odpowiada godzina 18 czasu polskiego Jak nie to można o innej albo kiedy indziej się ustawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że wszystkim odpowiada godzina 18 czasu polskiego Jak nie to można o innej albo kiedy indziej się ustawić

Ja będę nawet trochę wcześniej.

Maras, jeśli dałoby rade to sprawdzilibyśmy dzisiaj czy mnie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja będę nawet trochę wcześniej.

Maras, jeśli dałoby rade to sprawdzilibyśmy dzisiaj czy mnie słychać.

Będe w domu po 16 to postaram się odpalić na moment PS3. Na czat najpierw uderzymy a puźniej do BF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym są jakieś dziwne ustawienia audio w grze. ( np. to pole Local lub Orginal, co powinno być zaznaczone?)

To jest opcja czy chcesz słyszeć język rosyjski i arabski jak grasz nimi, wszystko zależy od mapy. Lepiej ustawić "Local" przynajmniej masz zrozumiałe komunikaty, a nie viertalot i jaścik, o arabsku nawet nie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest opcja czy chcesz słyszeć język rosyjski i arabski jak grasz nimi, wszystko zależy od mapy. Lepiej ustawić "Local" przynajmniej masz zrozumiałe komunikaty, a nie viertalot i jaścik, o arabsku nawet nie pisze.

To dobrze wiedzieć ale jak gra to wyłapuje? Przez IP z jakiego się łączysz czy chodzi tutaj o region (np Europa)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dobrze wiedzieć ale jak gra to wyłapuje? Przez IP z jakiego się łączysz czy chodzi tutaj o region (np Europa)?

To zależy od mapy na ktorej gramy, albo rosyjska albo arabska. Teraz już kojarzę tę opcje z B2. To są komunikaty słyszane w tle, wydawane przez "komputer"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy od mapy na ktorej gramy, albo rosyjska albo arabska. Teraz już kojarzę tę opcje z B2. To są komunikaty słyszane w tle, wydawane przez "komputer"

Łeee mi to nie przeszkadza. Ruskie się fajnie drą jak dostają kulkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale komunikaty od specjalisty ze czołg jest otagowany, albo komunikat z transmitera dla snajpera że ktoś go zachodzi i wiele innych jak wyczaisz po arabsku i rosyjsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale komunikaty od specjalisty ze czołg jest otagowany, albo komunikat z transmitera dla snajpera że ktoś go zachodzi i wiele innych jak wyczaisz po arabsku i rosyjsku?

Jak kumasz co mniej więcej gadają po angielsku to można jakoś to przypasować. Mi to naprawde nie przeszkadza i jakośdaje sobie rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodawac mnie jesli macie ochote pograc

PSN ID: SlyX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mnie nikt nic nie pisze ze mnie pamięta:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię pamiętam. Mieliśmy kilka pojedynków, chyba masz mojego DogTaga

Moje Statsy z dema:

Time Played 8hr, 56min, 39sec

Total Score 6130 Kills 418 Deaths 297

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O mnie nikt nic nie pisze ze mnie pamięta:(

Ja Cie pamiętam. Przejechałem Cię wczoraj czołgiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię pamiętam. Mieliśmy kilka pojedynków, chyba masz mojego DogTaga

Ja tez mam twojego dogtaga

Grramy dzis tak samo! Tylko niech mi ktos squad invite wysle bo chcialbym dla odmiany z wami pograc i tego headseta sprawdzic. W XMB ustawiam go na najglosniej i wszystko dziala jak nalezy (w CoD4 i Warhawk dzialal). I nawet jak wlaczam BF:BC to slysze w headsecie pikniecie, jakby sie wlaczal... Chyba ze sie wylacza wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pyanie czy s jakies inne clany w BF BC, procz tego clanu znacyz sie procz was, czy gracie z jakimis innym clanami ze swiata czy tylko miedzy wami.....

Bo zastanawiam sie jak agre pierwsza kupic..... i tak czytam tutaj i widze ze BF musi byc swietny.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnerwia mnie to że nie mogę odblokować wszystkich broni bo nie kupiłem preordera. Znalazł ktoś na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wrażenia z naszego drugiego spotkania??????KOmentować prosze...Mi najbardziej sie spodobala sytuacja jak CWIR walnąl mi headshotaa a byl ze mną w teamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś powiedzieć czy.... bo jest taka sytuacja, że mam głośniki Logitech z5500 i w ustawieniach gry są 3 opcje DZWIĘKU (TV, Hi Fi, Home Cinema). W tej książeczce która była w pudełku z grą pisze ze Home Cinema to powinienem dać jak mam DUŻE GŁOŚNIKI. I teraz mam pytanie czy Logitech z5500 to są duże głośniki? Wiecie o co mi chodzi. Bo na ustawieniu Home Cinema pisze, że jest najlepszy dzwięk - najbardziej żywy ale niewiem czy czasami nie bedzie szumieć czy cos. I czy te moje głośniki się kwalifikują pod Home Cinema.

Pliz niech ktoś pomoże.

Jak cos gram prawie codziennie PSNiD: gacekwisla

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gierka dzis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pyanie czy s jakies inne clany w BF BC, procz tego clanu znacyz sie procz was, czy gracie z jakimis innym clanami ze swiata czy tylko miedzy wami..... Bo zastanawiam sie jak agre pierwsza kupic..... i tak czytam tutaj i widze ze BF musi byc swietny.......

Niestety ustawiamy się po omacku Na razie nie ma wsparcia dla klanów ale ma się pojawić patch, który ma to wprowadzić i między innymi tryb coquest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×