Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to porażka....dodali tylko sam tryb conquest a tak to żadnych zmian:/:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to porażka....dodali tylko sam tryb conquest a tak to żadnych zmian:/:/

heh... no to do następnego patcha poczekamy następny miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, a czego spodziewałeś się po patchu, który miał dodać tylko i wyłącznie conquest ? Trzeba było się nie napalać na jakieś wielkie zmiany. Ja się ciesze, bo dostałem to co chciałem, żenujące jest grać w gold rush i mieć drużynę która nie może pierwszych 2 skrzynek rozwalić ;d.

ps. Może to dziwne ale strasznie razi mnie w oczy skrót B zamiast BF ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt porażką jest to jak wczoraj grałem też nikt nie potrafił ani obronić skrzynek, ani zniszczyć, przez co mój pad ucierpiał bo rzucałem nim, bo praktycznie czułem się ostamtniony w drużynie, wracając do patcha jak dla mnie tryb conquest lepiej wypadał w poprzednich częściach tej gry, lecz dobrze że został wydany bo każdy ma prawo grać w to na co ma ochote, mnie w całości przypadł do gustu tryb gold rush jednak co za dużo to nie zdrowo, czekałem również na jakieś delikatne zmiany po patchu, czyli ułatwienie znalezienie gracza czy gra wspólna, być może autorzy nie próżnują i zabierają się za dalsze prace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam wczoraj jak grałem też nie mogliśmy zniszczyć skrzynki ale nie to mnie denerwowało tylko lagi. Miałem takie teleporty że 10 razy przechodziłem przez drzwi budynku z skrzynią aby do niego wejść. A co dopiero kogoś trafić :/

Mam nadzieję że jak wrócę z roboty po zassaniu patcha nie będę już mieć lagów. Bo teraz mnie nosi żeby powiedzieć szefowi "Daj mi pan wolne bo w BF muszę pograć" Jeszcze 3 h muszę przeboleć i powrót do kochanego chlebaka

Gdyby każdy miał HS i korzystał z niego to było by w porządku. A tak latają wszyscy po mapie i nie wiedzą co to drużyna

Nawet jak się korzysta z HS to i tak nie słuchają co się do nich mówi. Na przykład raz biegłem z 2 "botami" (ludzie to chyba nie byli)

Powiedziałem żeby mnie osłaniali jak będę podkładać bombę i co ?? I przebiegli obok mnie gdzieś dalej a ja padłem trupem od strzału w plecy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak się korzysta z HS to i tak nie słuchają co się do nich mówi. Na przykład raz biegłem z 2 "botami" (ludzie to chyba nie byli)

Powiedziałem żeby mnie osłaniali jak będę podkładać bombę i co ?? I przebiegli obok mnie gdzieś dalej a ja padłem trupem od strzału w plecy :/

No też fakt. Druga sprawa że HS działa bardzo kiczowato w BF. Mam też pytanie do wszystkich. Jakie macie łącza internetowe? Ja mam 1MB/s i straszliwie mi laguje. Czasami w jeden punkt biegne 3-4 razy. Takie cofnięcia mam. Czy jak macie lepsze łącza też zauważacie coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10mbit i mam to samo. Jedyna rada rozłączyć się i wejść w inną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo szybki net i nawet konsoli kablem nie podpinam tylko przez wi-fi. Lagow nie mam prawie wogole. Jak sie czasem wbije na jakis serwer gdzie przylaguje to wychodze z niego i szukam jeszcze raz i zazwyczaj jest juz ok. Ale zdarza sie to raz na 20 gier moze. Mialem wczesniej takie dlugie zwiechy ekranu ale jak sie okazalo dzialo sie to przez HS i odkad go nie wlaczam wogole, nie zdarzylo mi sie to ani razu.

[a href=http://www.speedtest.net" target="_blank]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam neostrade 1 mb z liveboxem konsole łącze poprzez wi fi i wszystko działa bez najmniejszych lagów i problemów, z resztą w każdą gre jaką gram na ps3 raczej nie miewałem problemów z lagami w BF tak jak wszyscy od czasu do czasu mam teleporty ale rzadko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam 1Mb z kablówki i do wczoraj lagi były rzadkością. Łącze się przez kabel bezpośrednio do modemu kablowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neostrade 1mb rozdzieloną na 2 kompy i na ps3 liveboxem...Lagi mam wtedy jak matka na dole włączy bearshara:/:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
151999191li0.jpg

Aleja snajperów :-P

świetne foto naprawde:D

A zapomniałem dodać że też rozdzielam na dwa kompy, a wiadomą rzeczą jest to że lagi powstają gdy tata wrzuca eMule w obrót ale zawsze mu wyłączam:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conquest jest zajebisty

Jak dla mnie o niebo lepszy od Gold Rush..

LiquiD to byla najszybsza runda jaka widzialem na BF:BC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tego Conquesta i ni cholery nie mogę skapować co się dzieje Tryb którego mi brakowało w tym BF a jak już jest to nie mogę się przyzwyczaić. Za dużo Gold Rusha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram w tego Conquesta i ni cholery nie mogę skapować co się dzieje Tryb którego mi brakowało w tym BF a jak już jest to nie mogę się przyzwyczaić. Za dużo Gold Rusha

Twoja drużyna musi odbić wszystkie flagi przeciwnika lub chronić chociaż jedną aż wszyscy z przeciwnej drużyny padną. Żeby odbić flagę wystarczy do niej podejść i zabijać "czerwonych" którzy próbują ją utrzymać. Niestety wydaje mi się że 12 graczy to za mało żeby naprawdę grać w ten tryb. Jak grałem to wszyscy z mojej drużyny poszli na flagi przeciwnika (każdy sam na inną). Sam nie byłem w stanie ochronić flagi przed dwoma czołgami i 4 supportami Grałem coś koło godziny i wszystkie mecze w tyłek. Wracam do gold rush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoja drużyna musi odbić wszystkie flagi przeciwnika lub chronić chociaż jedną aż wszyscy z przeciwnej drużyny padną. Żeby odbić flagę wystarczy do niej podejść i zabijać "czerwonych" którzy próbują ją utrzymać. Niestety wydaje mi się że 12 graczy to za mało żeby naprawdę grać w ten tryb. Jak grałem to wszyscy z mojej drużyny poszli na flagi przeciwnika (każdy sam na inną). Sam nie byłem w stanie ochronić flagi przed dwoma czołgami i 4 supportami Grałem coś koło godziny i wszystkie mecze w tyłek. Wracam do gold rush

no co ty? moim zdaniem na wypasie sie gra! wiecej opcji jest i trzeba kombinowac i sie wracac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no co ty? moim zdaniem na wypasie sie gra! wiecej opcji jest i trzeba kombinowac i sie wracac..

Powiedz to noobkom co biegają po całej mapie bez celu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz to noobkom co biegają po całej mapie bez celu

No tacy tez sie trafiaja ale ogolnie (przynajmniej jak ja gralem) nie jest zle.

Ja zawsze jak sie tylko da to sie probuje podpiac pod serwer na ktorym ktos znajomy gra. I zazwyczaj po max 10 probach sie dolaczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o co biega w tym trybie tylko. Chodziło mi o to że ludzie się znikąd pojawiają bomby znikąd spadają granaty znikąd rzucają. Nie potrafię ogarnąć tych akcji na konsoli. Na pc przy poprzednich BF chwila moment i wiedziałem co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej balem sie, ze skisza mapy w Conquest, ale wczoraj udalo mi sie pograc na 4 i na serio sensownie to wyglada. Na szczescie nie sa za duze i nie trzeba szukac przeciwnikow Jak ludzie je lepiej poznaja to rozgrywka multi rozwinie skrzydla.

Osobiscie uwazam, ze powinno zaznaczac przecinika na mapie jak sie go zobaczy na ekranie, bez koniecznosci strzelania do niego. Bardzo licze, ze dodadza voice chat z nastepnym patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej balem sie, ze skisza mapy w Conquest, ale wczoraj udalo mi sie pograc na 4 i na serio sensownie to wyglada. Na szczescie nie sa za duze i nie trzeba szukac przeciwnikow Jak ludzie je lepiej poznaja to rozgrywka multi rozwinie skrzydla.

Osobiscie uwazam, ze powinno zaznaczac przecinika na mapie jak sie go zobaczy na ekranie, bez koniecznosci strzelania do niego. Bardzo licze, ze dodadza voice chat z nastepnym patchem.

Jeśli patrzysz się na przeciwnika dostatecznie długo też go zaznaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli patrzysz się na przeciwnika dostatecznie długo też go zaznaczy.

No dokladnie. Nie wiem skad wzieliscie ze trzeba strzelic. Jak masz goscia pare sekund na ekranie (bez przerw typu wbiegl za budynek i potem znowu go widzisz) to tez automatycznie informuje i zaznacza go na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie przedstawia sytuacja z komunikacja? poprawilo sie? bo jeszcze nie testowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×