Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

@ćwir : patrz kto do ciebie strzela jak ruszasz samochodem. Szkoda, że usunęli system komunikatów który w poprzednich bfach był ;/.

no przeciez zczailem ze to ty i cofnalem po ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to że w patchu nie będzie czegoś takiego jak wybór serwera by ułatwić grę ze znajomymi?Bo nic nie ma mowy o tym:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech chociaż poprawią komunikacje za pomocą headseta, to tez poprawi grywalnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, problemy z headsetami oraz brak mozliwosci zakladania wlasnych gier zaczyna mnie powoli odrzucac od tego tytulu.... i jeszcze jedna sprawa - grajac snajperem 50% pierwszych trafien nie zabija (to juz jest smieszne). Okropnie mnie to irytuje, ja nie prosze o realnosc w stylu wywal komus w klate z Beretta i zalatw go jednym strzalem (chociaz tak powinno byc) ale grajac jednym z najwiekszych karabinow snajperskich na ziemi, nie jestem w stanie zabic za pierwszym trafieniem??? Eeee.... no i kolejna sprawa - znowu zero taktyki, tylko niekonczaca szarza z wszelkich mozliwych kierunkow... miejmy nadzieje, ze patch poprawi te gre!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, problemy z headsetami oraz brak mozliwosci zakladania wlasnych gier zaczyna mnie powoli odrzucac od tego tytulu.... i jeszcze jedna sprawa - grajac snajperem 50% pierwszych trafien nie zabija (to juz jest smieszne). Okropnie mnie to irytuje, ja nie prosze o realnosc w stylu wywal komus w klate z Beretta i zalatw go jednym strzalem (chociaz tak powinno byc) ale grajac jednym z najwiekszych karabinow snajperskich na ziemi, nie jestem w stanie zabic za pierwszym trafieniem??? Eeee.... no i kolejna sprawa - znowu zero taktyki, tylko niekonczaca szarza z wszelkich mozliwych kierunkow... miejmy nadzieje, ze patch poprawi te gre!

pozdrawiam

Dla mnie ogromną wadą jest brak komunikacji, nie zawsze jest mozliwość używania headsetu.

Panowie z EA powinni użyć w B:BC system komunikatów z B2, gdzie można było szybko z listy rozwijanej wybrac odpowiednią komendę czy raportować o zauważonym przeciwniku. Mogliby uprościć ten system i przypsiać do strzałek na padzie, i tak mamy nie używane przyciski. Właśnie z braku komunikacji wynika brak taktyki, i chaos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co spekulować panowie, wszystko okaże się z dniem jutrzejszym,a tym czasem może meczyk??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie lagi ?? Ja od 2 godzin usiłuje grac i nie mogę. Co dziennie w tych godzinach grałem do tej pory i jeszcze z takimi teleportami się nie spotkałem. Myślałem przez chwile że to wina mojego neta ale w mgs i gta nie miałem lagów. Niewiem może jakies konserwacje prowadzą przed wydaniem patcha. Ale żeby nie dało sie grac :/

Co do komunikacji przez headseta wydaje mi sie że lepiej działała w demie. W pełnej jakieś zakucenia są :/ Szkoda że nie dali możliwości pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lagów niemam to znaczy czasami jak włacze grę to są lagi STRASZNE i nawet wyjscie z mapy do innej niepomaga, więc wyłączam gre całkowicie a potem juz zawsze wszystko gra, to sie dzieje może raz na 7 uruchomień. Poza tym jakiś mały skok w trakcie gry wiadomo zdarza się ale to juz normalnie jak każdemu.

Także polecam mój sposób innym - wyłączcie grę całkowicie a potem włączcie, u mnie zawsze działa.

A mam też pytanie: Gdzie są te fotki co sie robi strzałką w górę?? Bo jak wcisne strzałke w górę to pisze PHOTO UPLOADING (czy jakoś tak).

I gdzie one są i po co sie wysyłają gdzies?

PSN id: gacekwisla

Dodawajcie mnie często gram;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff.. W koncu jenerala armii zrobilem. Akurat na Conquest . [span style=color:#000000;background:#000000]Czemu nikt nic nie mowil o "skill"? Nie mialem pojecia ze takie cos jest [/span]

Nie ruszam gry do jutra.

A mam też pytanie: Gdzie są te fotki co sie robi strzałką w górę?? Bo jak wcisne strzałke w górę to pisze PHOTO UPLOADING (czy jakoś tak).

I gdzie one są i po co sie wysyłają gdzies?

http://badcompany.ea.com/myprofile/

Tam generalnie musisz zalozyc konto i polaczyc je z twoim kontem w PSN. Nie napisze jak bo nie pamietam juz.

Tam foty czekaja na zatwierdzenie i wtedy inni moga je ogladac i oceniac (jesli maja link do twojego profilu). Sa tam tez wszystkie statystyki z twojej gry z dokladnoscia do jednego naboju

Ja np moge widziec statystyki kazdego. Twoje tez. Pod http://badcompany.ea.com/myprofile/ps3/gacekwisla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki Wojaki czy patch wyjdzie idalnie po godzinie 24?? chciałbym ale przypuszczam że będą ładnie obciążone serwery już nie mogę się doczekać, a co do fotek to tak jak kolega wyżej napisał są na stronie B:BC ale po załorzenia konta EA, grając w inne gry tejże firmy masz dostęp do swoich statatystyk fotek itp. ja np. grałem w NFS Pro Street 3 miesiące temu wszystko mi się na tej stronie zapisywało, a nie wiedziałem znalazłem foty moich furek a gry już nie mam:) do zobaczenia na polu bitwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś już zaaplikował patch to niech da znać czy dodali te wsparcie dla klanów. Rano włączyłem BF na chwilę ale nic nie było jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wyraźnie napisane że patch bedzie o godzinie 11 a.m czyli dopoludnia...Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest wyraźnie napisane że patch bedzie o godzinie 11 a.m czyli dopoludnia...Pozdrawiam

Śpieszyłem się na busa do pracy więc nie zwróciłem uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maras koledzy 2 dni temu pojechali do koszalina do wojska:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę Tutaj w wojsku nie ma nic ciekawego. Ja za tydzień mykam na 6 tygodni do Zegrza pod Warszawę. Także do wojska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ogromną wadą jest brak komunikacji, nie zawsze jest mozliwość używania headsetu.

Panowie z EA powinni użyć w B:BC system komunikatów z B2, gdzie można było szybko z listy rozwijanej wybrac odpowiednią komendę czy raportować o zauważonym przeciwniku. Mogliby uprościć ten system i przypsiać do strzałek na padzie, i tak mamy nie używane przyciski. Właśnie z braku komunikacji wynika brak taktyki, i chaos.

W BC system zaznaczania na mapie przciwnikow zostal zautomatyzowany. Nie musisz klikac guzika i zaznaczac "enemy spotted". Wystarczy, ze strzelisz do delikwenta i komunikat o rodzaju przeciwnika i jego pozycja na mapie zostaja automatycznie puszczone do calego teamu. Co do voice chatu faktycznie przydalby sie szczegolnie "I need a medic" chociazby Co prawda tez jest to rozwiazane automatycznie i jak sie obrywa to postac krzyczy, ze potrzebuje medyka, ale czasami mam ochote przyspamowac ten komunikac kilka razy, na przyklad kiedy stoje obok slepego supporta i mam malo HP, a niestety nie mam takiej mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W BC system zaznaczania na mapie przciwnikow zostal zautomatyzowany. Nie musisz klikac guzika i zaznaczac "enemy spotted". Wystarczy, ze strzelisz do delikwenta i komunikat o rodzaju przeciwnika i jego pozycja na mapie zostaja automatycznie puszczone do calego teamu.

Wszystko się zgadza. Wiem o tym, ale nie do końca się to sprawdza, moim zdaniem.

Update juz zasysam...97mb

Nie wiesz nawet jak CI zazdroszczę.

Dokładnie opisz wszystko.

Byle do 16 ej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alonso co nie dokońca sie sprawdza?o co Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BC system zaznaczania na mapie przciwnikow zostal zautomatyzowany. Nie musisz klikac guzika i zaznaczac "enemy spotted". Wystarczy, ze strzelisz do delikwenta i komunikat o rodzaju przeciwnika i jego pozycja na mapie zostaja automatycznie puszczone do calego teamu.

Wszystko się zgadza. Wiem o tym, ale nie do końca się to sprawdza, moim zdaniem.

Też uważam że nie do końca się to sprawdza. Przykład jak gram Demolition (a najczęściej nim gram) To nie mam szans trafić przeciwnika ze śrutówki którego zauważyłem np 150m ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się zgadza. Wiem o tym, ale nie do końca się to sprawdza, moim zdaniem.

Też uważam że nie do końca się to sprawdza. Przykład jak gram Demolition (a najczęściej nim gram) To nie mam szans trafić przeciwnika ze śrutówki którego zauważyłem np 150m ode mnie.

W rzeczywistośći jest podobnie. Kule rozbrygują się na wszystkie strony więc szanse na trafinie ze 150 metrów są nie wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej wypowiedzi jest lekka nieścisłość. Zapomniałem dodać że chodzi o zaznaczenie przeciwnika na mapie. Trzeba dżordża trafić aby go ukazać kolegą z drużyny. Więc komunikacja radiową krótkimi wiadomościami w przypadku grania tą klasą postaci powinna być wskazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby każdy miał HS i korzystał z niego to było by w porządku. A tak latają wszyscy po mapie i nie wiedzą co to drużyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zasysam już patcha, ale 97 mb to troche mało się wydaje zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×