Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

no bylo calkiem niezle, wujek blazej musial pare razy pokazac helaklacie kto rzadzi hehe jakby co chlopaki ja siedze zawsze z fazolem18 na ventrilo wiec jak chcecie pogadac w czasie gry to odezwijcie sie do mnie na gg to podam szczegoly, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnałem sobie demko bfa jako że grałem sporo w Bfy na pc to też moje pytanie czy da się w tej grze położyć ? bo jakoś nie umiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi Napster nie da sie polozyc...Chyba ze wbije ci noz w plecy to sie zlozysz:D......Blazejku potrenuj jeszcze troszke .....Pzdr dla Jabocka Seba_sw Szym33k Blazejka Hivonzikaaaaa Kapralka Fazolka i cwirkaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, znowu extra Ej, może umówimy się jutro w 4 i zagramy w 1 ekipie co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helaklata powiedz mi jedna rzecz. Jak ty walisz te heady ?? Gdy graliśmy w przeciwnych drużynach cały czas HS znikąd w prezencie od ciebie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba która zadaje takie pytanie...Jabcok jak mierzysz to celownik najlepiej pare milimetrów nad głową.Tylko ja chodze z M16 a nie z shotganem:D:D.A wy obydwoje z Hivonzem chodziecie z tymi bliskostrzalami...Dobra rada zmiencie profesje.Pzdr:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ej ej, helaklata, ja nic nie marudzę, i tak cię załatwiam

PS. oddaj mi dog taga Ja prawie twój miałem, podbiegam już kroczek i JEB !! rakietnica prosto w ciebie jebła i nic AAAAAAAA a już miałem !!!!! tylko krok i już leciała animacja z nożykiem ale nie !! musiała w ciebie rakietnica jebnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się powoli zmieniać profesje ale mi nie wychodzi przyzwyczaiłem się do śrutówki

Mi sie udało 2 razy tagi helaklata zdobyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie ludzie gracie dzis bo ja chętnie bym zagrał z wami piszcie co i jak ja o każdej godzinie moge grać dzis

PSN ID gacekwisla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis zaloje chetnie. wczoraj caly dzien bylem na weselu i teraz mam kaca giganta. jak odleze swoje to odpale pleja.

jabcook ja chyba mam twoj naszyjnik jeden . helaklacie tez raz prawie zdarlem z szyji ale ktos mi go sciagnal sprzed noza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to piszcie kto gra ja o 14:00 wchodze na Pleja i gram przynajmniej do 4 wiec wysylajcie invity jak tu sie niedogadamy;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zagram ale wieczorem bo moja ma urodziny....hivoznooooo zmien tą profesje bo chodzenie z shotganem jest nie za ciekawe.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaa jeszcze jedno hivonzikkk potrenuj troszke w singlu i dopiero zacznij grac online:D:D:DD::D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sytuacja. Włączam PS3 loguje sie do PSN i widze ze jeden ze znajomych gra w BAD COMPANY. Uruchamiam gre (Bad Company) i tam jest trójkąt PENDING INVITES czy jakoś tak. Noi moje pytanie bo jak wciskam to to niemoge tego kolegi zaprosic do gry. Jak sie zaprasza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jabcook ja chyba mam twoj naszyjnik jeden .

Możliwe sporo osób już zdarło zemnie naszyjniki

hivoznooooo dzisiaj rano niezłe rajdy na skrzynki mieliśmy. 3 minuty i mapka wygrana Szkoda tylko że musiałem jechać po starszyznę na działkę tak to bym dłużej pograł :/

gacekwisla pod trójkątem są zaproszenia do ciebie. Pod kwadratem zapraszasz ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wieeeeelkie dzieki jabcook

P.S. ja tu z forum popatrze kto gra w battlefielda i was dodam do znajomych, więc nie przestraszcie sie jak przyjdzie do was wiadomosc od gacekwisla;] tylko dodawajcie do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak i wczoraj w godzinach wieczornych miałem potworne lagi :/ Też mieliście ?? Nie wiem czy to wina tego że jest weekend i wszyscy grają czy po prostu elektronicy coś pierdzielą z serwerami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo, wieczorem nie szło grać a próbowałem kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah, hela, mam twoj naszyjnik

ps. potrenuj troszke, to bedziesz mogl mi gadac zebym sam potrenowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopaki no to zmienimy moze temat.....Napiszcie jaką walczycie profesją i i jakie są jej zalety i wady....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz mogę grać ;p mam już gierkę wcześniej chodziło m i o demo ;p ale już nie ważne jak ktoś chce grać pisać do mnie psID : zajonsss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś po jakim czasie przychodzi kod po newsletter registration??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×