Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o tym Hivonzikkkkk.Dzisiaj zagralismy pare partiiiiii i rzeczywiscie jestem taka pipka jak ty:):)prawda?

Tylko ja gralem Reconem, a i tak bylem tuz przy top3. Doslownie, zawsze 4 A reconem jest trudniej byc w top3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hivoznik potrenuj jeszcze troszke w singla:D:D:D heuheuheuheu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę powiedzieć ze przez ostatni miesiąc odkąd mam BF-a nie wiedziałem jak single wygląda do ostatniego weekendu. I musze przyznac krótki bo krótki ale przyjemna odskocznia od multi. Szkoda że mapek z singla nie dali w multiplayerze nie które naprawde by sie nadawały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiecie może kiedy będzie jakiś patch co wprowadzi prywatną rozgrywkę On-line, bardzo mi tego brakuje w porównaniu z CoDem 4 ;(

A co do klas to przeważnie gram assaultem a czasami reconem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś czytałem, że do BC mają zostać wprowadzone trofea? Coś ruszyło się w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś gdzieś czytałem, że do BC mają zostać wprowadzone trofea? Coś ruszyło się w tym temacie?

No przydałyby się, zresztą Battlefield ma wbudowane "trofea". Za zasługi na polu bitwy

Ps. Helaklata, nie patrz ostatnio na moje niskie punkty, gram reconem, a nim trudno o więcej Zależy na jakich mapach Zresztą Ja zawsze typa trafię, zostaje mu 10hp i ty go załatwiasz, dostajesz 15pkt za killa a ja tylko 3 za kill assist To mnie najbardziej dobija, bo trudno typów 1 strzałem zabić, tylko head, a gdy biegną, to tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego demolition jest lepszy od recona Jeden strzał i trup na miejscu a jak się dobrze ustawia to nawet 2 trupy

Recon ma 2 fajne rzeczy namierzacz(czy jakoś tak) laserowy i desert egla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

y0

Gralem z 1-2 razy na necie w demie i mam straszne lagi ;/ Gra my przycina caly czas, tlyko z ta gra mam takie problemy lol!

Czy to wina dema? Nie sadze, ale moze? Przypominam, ze w innych grach mam normalny ping :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
y0

Gralem z 1-2 razy na necie w demie i mam straszne lagi ;/ Gra my przycina caly czas, tlyko z ta gra mam takie problemy lol!

Czy to wina dema? Nie sadze, ale moze? Przypominam, ze w innych grach mam normalny ping :/

Jeśli grałeś przed chwilą to lagi były na serwie, też miałem ale już jest ok

Pośpieszyłem się, jest dużo lepiej przynajmniej da się grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do czego kurde słyży ten laser cos tam co ma specjalist bo jak strzele kogos tym, to tylko ma na sobie taki czerwony punkcik i nic sie nie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie specjalista tylko recon? zwiad raczej. Laser designator służy do rozwalania czołgów czy pojazdów z powietrza, nacelowujesz przytrzymujesz R1 i czekasz aż się naładuje, później sterujesz pociskiem z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o tę lornetkę tylko o ten taki pistolet co ma na 100 % specjalist...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o tę lornetkę tylko o ten taki pistolet co ma na 100 % specjalist...

Do oznaczanie celu, który potem mogą zdjąć ludzie z twojego teamu a ty dostaniesz za to punkty. generalnie służy do do tego, żeby wiedzieć co gdzie jest - możesz oznaczyć zarówno piechotę jak i pojazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecierz jak strzelisz tym do czolgu to niedosc ze go zaznaczysz na radarze ale jak juz bedzie zaznaczony to ktos kto ma wyrzutnie rakiet moze wtedy wywalic rakiete w powietrze a ona i tak sie nakieruje na czolg i go zniszczy. Tak mi sie wydaje sam tego nigdy nierobilem ale na filmiku widzialem z BFa jeszcze jak go nie bylo na rynku;]

P.S. mam pytanko:

czy jak zmienie sobie email na moim koncie na PSN na jakis inny a potem zarejestruje sobie nowe konto na ten emajl co mam teraz na tym koncie to da rade tak zrobic czy dalej bedzie, ze tamten emajl jest przypisany do tamtego konta? A moze mozna miec pare kont na jednym mejlu? Pliz odpowiedzcie bo kurcze musze zalozyc nowe konto i moze wtedy bede mogl grac w BFa bo narazie nic innego niepomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do oznaczanie celu, który potem mogą zdjąć ludzie z twojego teamu a ty dostaniesz za to punkty. generalnie służy do do tego, żeby wiedzieć co gdzie jest - możesz oznaczyć zarówno piechotę jak i pojazdy.

OK. już rozumiem dziekuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam pytanie bo mam zamiar jutro kupic BF ale mam 2 pytania czy mozna juz zapraszac znajomych i czy w online nabija sie lvl vide cod4 za odpowiedz z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie bo mam zamiar jutro kupic BF ale mam 2 pytania czy mozna juz zapraszac znajomych i czy w online nabija sie lvl vide cod4 za odpowiedz z gory dzieki

Prawie tak i tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto sie pisze na nocke grania dzisiaj???????ja z jabcookiem napewno gramy a kto jeszcze to prosze pisac oby bylo nas jak najwiecej............Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy a jak muszę się wyżyć po tygodniu roboty Dzbanek kawy i gramy od 20 w piątek do 20 w sobotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja moge tylko powiedzcie mi jak do was dołączyć zeby z wami grac, bo dopiero od dzis mam bac company

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo musisz zaprosic do 3 kolegow do druzyny naciskajac kwadrat w lobby multiplayera , albo dolaczyc do kogos( trojkat przeniesie cie do menu gdzie sprawdzisz czy masz jakies zaproszenia) albo po nacisnieciu kwadratu w lobby nacisnac trojkat po podswietleniu nazwy uzytkownika aby dolaczyc do gry w ktorej on sam uczestniczy. nie zawsze jednak moze sie to udac bo serwer moze byc pelny, i nie masz tez zadnej gwarancji na to ze bedziecie w jednej druzynie a nawet po tej samej stronie konfliktu. milej zabawy i powodzenia na polu walki. PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kto sie pisze na nocke grania dzisiaj???????ja z jabcookiem napewno gramy a kto jeszcze to prosze pisac oby bylo nas jak najwiecej............Pozdrowionka

Witam

ja chetnie z wami dzisiaj popykam,wczoraj spotkałem jabcooka ale tylko przez chwile,potem gdzies zjeb... ale zdążył mnie jeszcze wykończyć,pozdrawiam i czekam na wieczorną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MR ART PL wbiłem na ten serw co grałeś ale takie lagi były że poszedłem na inny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również piszę się do gry, aczkolwiek nie całą nockę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×