Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

w skrócie , od razu po odpaleniu BadCompany na PS3 konsola rejestruje cię automatycznie w EA jedynie jak założysz konto na EA l i powiążesz go z nikiem ps3 będziesz widział swoje statystyki

Jestes tego pewien na 100%? Moze ktos jeszcze to potwierdzic? Czyli niemusze sie rejestrowac i niedostane bana?

Sory że tak mecze ale jedno konto mi juz zbanowali i teraz sie boje cokolwiek zrobic i musze miec pewnosc odpiszcie pliz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestes tego pewien na 100%? Moze ktos jeszcze to potwierdzic? Czyli niemusze sie rejestrowac i niedostane bana?

Sory że tak mecze ale jedno konto mi juz zbanowali i teraz sie boje cokolwiek zrobic i musze miec pewnosc odpiszcie pliz

Na bank sie nie musisz rejestrowac. To by bylo glupie ze strony EA (jak bylo glupie ze strony Konami w kilku przypadkach).

Wchodzisz na multi i gra robi wszystko za Ciebie. Chyba ze chcesz staty swoje ogladac na necie to sie rejestrujesz. Tyle.

Ty musiales dostac bana za cos konkretnego. Moze nagminnie strzelales do wozow ze swoimi w srodku i je od razu naprawiales albo strzelales do ludzi i im apteczki rzucales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestes tego pewien na 100%? Moze ktos jeszcze to potwierdzic? Czyli niemusze sie rejestrowac i niedostane bana?

Sory że tak mecze ale jedno konto mi juz zbanowali i teraz sie boje cokolwiek zrobic i musze miec pewnosc odpiszcie pliz

na 100% bo od razu po odpaleniu gry online dostałem maila od EA , poza tym na stronie jest napisane i w instrukcji o ile pamiętam ze do gry online rejestrujesz tylko wersje PC a PS3 rejestruje cie automatycznie , bana może można dostać za wpisywanie użytych kodów na bronie ? może poprzez zbyt wolne połączenie z netem przez co uniemożliwiasz grę innym ? nie mam pojęcia ale nawet za strzelanie do swoich nie powinieneś dostać bana , po prostu odejmuje ci punkty.

a tak z ciekawości , co masz napisane przy próbie wejścia do sieci ? i zagrania online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam napisane Connection to EA was lost. Oczywiscie robilem formata itp. i z innego konta dzialala gra ale szkoda mi 25lvl i DogTagów:/

Wiadomo strzelilem pare razy do swoich a nawet zabiłem/przejechalem ale nie zeby specjalnie poprostu tak jak każdy.

Ale wiem ze gralem dlugo i bylem nie zarejestrowany i bylo fajnie a pewnego dnia sie zarejestrowalem i potem na drugi dzien juz niemoglem grac dlatego wlasnie niechcialbym sie rejestrowac. A z drugiej strony jak wlaczam BFa to pisze LICENCE AGREGAMENT :| czy cos takiego zeby to zaakceptowac noi tam pisze ze nalezy sie zarejestrowac. Ale skoro mowicie ze nie to nierejestruje sie dzis odpalam BFa i jade od 1lvl pododaje was do znajomych to mnie dodajcie;] a to konto kto ma gacekwisla niech wykasuje bo na gacku juz niegram.

Pozdro

P.S. Czy jak mi pisze ze jestem NAT i ze moge miec problemy z polaczeniami glosowymi - w ustawieniach playstation to znaczy ze moge lagowac itp? w BF bad company i lub dostac bana?

W innych grach nielaguje ani nic

aha i jak nieodblokuje portów to moze to byc przyczyną bana? bo naprzyklad teraz laguje strasznie gra a u was jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam napisane Connection to EA was lost. Oczywiscie robilem formata itp. i z innego konta dzialala gra ale szkoda mi 25lvl i DogTagów:/

Wiadomo strzelilem pare razy do swoich a nawet zabiłem/przejechalem ale nie zeby specjalnie poprostu tak jak każdy.

Ale wiem ze gralem dlugo i bylem nie zarejestrowany i bylo fajnie a pewnego dnia sie zarejestrowalem i potem na drugi dzien juz niemoglem grac dlatego wlasnie niechcialbym sie rejestrowac. A z drugiej strony jak wlaczam BFa to pisze LICENCE AGREGAMENT :| czy cos takiego zeby to zaakceptowac noi tam pisze ze nalezy sie zarejestrowac. Ale skoro mowicie ze nie to nierejestruje sie dzis odpalam BFa i jade od 1lvl pododaje was do znajomych to mnie dodajcie;] a to konto kto ma gacekwisla niech wykasuje bo na gacku juz niegram.

Pozdro

P.S. Czy jak mi pisze ze jestem NAT i ze moge miec problemy z polaczeniami glosowymi - w ustawieniach playstation to znaczy ze moge lagowac itp? w BF bad company i lub dostac bana?

W innych grach nielaguje ani nic

aha i jak nieodblokuje portów to moze to byc przyczyną bana? bo naprzyklad teraz laguje strasznie gra a u was jak

moim zdaniem zrywa ci połączenie , jeżeli masz internet radiowy lub w tym samym momencie poza ps3 chodzi komp i ściąga torrenty lub coś innego to może być przyczyna zrywania połączenia , możesz zawsze na testa u jakiegoś znajomego który ma net i ps3 utworzyć nowego użytkownika z danymi do twojego konta i u niego odpalić grę , ewentualnie podłącz ps3 bezpośrednio do modemu internetowego kablem i zobacz czy dalej będzie cię rozłączać.

a NAT występuje zawsze w sieci lokalnej jak masz router , u mnie każda gra , rozmowy głosowe i video działają bez problemu mimo ze tez jestem za NAT'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a juz naprawde ostatnie pytanie hehe

Czzy jesli gram w Cod4 bez zadnych zaklocen, lagow, zerwan polaczen, to samo z GTA 4 i innymi grami to jesli bede gral w BFa i nieprzekieruje portów to dostane bana?

Chodzi o to czy te porty to jest NAKAZ przekierowania czy tylko jesli chcemy?

i dzieki za wasza pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie, bo jest to poprostu bezsensu. Nie moza nikogo banowac za to ze nie moze u siebie odblokowac portow. Porty sa wymagane wtedy, jesli to ty zakladasz serwer pod gre. Aby serwer byl widoczny dla innych i mogli sie podlaczyc do gry, wymagane sa otwarte okreslone porty, to samo tyczy sie komunikacji glosowej w grze.

Dla potwierdzenia - sam gram na zablokowaych/zamknietych portach juz 5 dzien od kad mam BC i nie dostalem jeszcze bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje problemy zaczęły się od zarejestrowania w EA ? To się nie rejestruj, może ktoś wbił tobie na konto i hasło zmienił. Nikt takich jak ty problemów nie ma, więc ci nikt dokładnie nie pomoże. To wszystko to tylko takie "gdybania".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko luz dzieki wam za odpowiedzi wiem ze bylem upierdliwy. Ale bardzo lubie Bad Company i chcialem sobie zalozyc nowiuskie konto zrobic format jednym slowem zrobic porzadki na pleju. Niechcialem zeby znowu sie to samo stalo i szukalem przyczyny, ale teraz juz wiem ze zostalem zbanowany niemam pojecia czemu moge tylko przypuszczac ze to wina polaczenia konta EA z kontem PSN ( mialem problemy - mejl dlugo szedł a ja w tym czasie juz laczylem te konta to wogule jakies zwariowane bylo) tak ze teraz juz odpale BF i gram i basta !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze. wczoraj zaczalem znowu pogrywac (choc mi raz ziomek sie dorwal do pada i mi statystyki psul ). dzisiaj chetnie w nocy zaloje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co panowie dzisiaj nocka ?

Zapewne tak Ja dziś pod wpływem alkoholu bede wymiatał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapewne tak Ja dziś pod wpływem alkoholu bede wymiatał

ja bede wymiatal pod wieloma wplywami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co o której jak coś ? Ja za godzinę wychodzę z roboty a do grania będę dostępny od 19-20.

Edit:

Sprawdziłem email dostałem kod promocyjny do pobrania dema nowego motorstorma. Mogę się spóźnić na nockę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zobaczyłem staty online żeby mieć usas12, ale nadal nie otrzymałem maila z kodem na niego :/ dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zobaczyłem staty online żeby mieć usas12, ale nadal nie otrzymałem maila z kodem na niego :/ dlaczego?

Czasami to trwa. Sprawdzaj statsy regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja też w sumie mogę z godzinke dwie pograć bo net mi siada

Dajcie znac o kotrej gramy to sie chetnie do was przylacze. Moj ID to maateas, wiec smialo mozecie do mnie slac invity

PS. Dziala komunikacja glosowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie pije z kumplem wiec nie gram... Jak skończymy pić to pogramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zobaczyÓem staty online ßeby mieŚ usas12, ale nadal nie otrzymaÓem maila z kodem na niego :/ dlaczego?

Ja pier***** co za dziecko! Bierz sie do grania a nie pier****** ciagle! Przez ten czas juz dawno bys mial te swoje zasrane usas12 ! Tak jak wczesniej napisalem - 25lvl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 25 lvl dostaje sie spas 15 a nie usas gdyby dostawało sie na 25 lvl bronie z find all five to bym nie miał problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pier***** co za dziecko! Bierz sie do grania a nie pier****** ciagle! Przez ten czas juz dawno bys mial te swoje zasrane usas12 ! Tak jak wczesniej napisalem - 25lvl...

OO Dorosły się odezwał

Dziś fajnie się grało tylko te cholerne lagi jak zawsze psuja zabawę :/ i nici z nocki.

Major_Kupricz akcja z helikopterem nie wyjęta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślalem że sobie pogram a mi coś net cały czas zrywał - mam nadzieję, że dzisiaj będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami te lagi w BF są naprawde dobijające :/ nie da sie grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×