Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem co jest .Na moim koncie nie łączy ,a na innym normalnie.Miałem juz 17 range i teraz lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ja pogram w BC chętnie mam 6 range bo muszę od nowa grac bo się coś zwaliło miałem 25 range headset mam i pogram z polakiem bo z tymi arabami i innymi nie chce się grać id msopel87 pozdrawiam a teraz święta to będę dłużej grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

tłukę teraz BF:BC

Jeśli jest ktoś chętny do zdobycia trofeów to mogę pomóc oraz oczekuję tego samego.

mój login PSN : ajas75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! moja ulubiona gierka :) ID: arteCpl

posiadam headset lubie grac zespolowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to dodawać mnie do znajomych, chętnie pogram, mam headset najczęsciej gram Rush i Deatmatch (hardcore oczywiscie) wink.gif

--------------------------------------------

Lewy10_PL.png

Edytowane przez lewy10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borko_PL

gram w ta kultowa gieke ;) jesli chcesz pograc lub zdobyc jakies trophy to dodaj mnie i mi napisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krugerman678 z chęcią pogram , zapraszać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest ktoś chetny zrobic trofeum "zabij 5 przyjaciół nożem" w BF BC 2?.Nie mam mikrofonu a polegało by to mniej wiecej na tym ze przychodzimy w umówione miejsce i raz ja daje sie zabić nożem raz ty.Jesli jest ktoś zaintereswany pisac na PSN nick:Foxplayer-nr-one.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Soul_KING-PL gram w obydwa bc dodawać i gramy, gram w conquest na bc 2 w atahama dester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ema, szukam ludzi do pofragowania na RUSH normal w BC2, i najlepiej kogoś ogarniającego grę z headsetem oczywiście:biggrin:. Moje staty macie podane w sygnaturze psn-id: kampos666. Najlepiej wysyłajcie zaproszenia na PSN bo na kompie nie siedzę a z przegladarki w ps3 prawie nie korzystam :rofl:

ELO!

post-26277-064990600 1278685500_thumb.jp

Edytowane przez kampos666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do grania Online i zrobienia kilku trofików. Mój PSn to Rapcicuch posiadam też Headset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos to tez chetnie zrobie Demoliton Man i ET tu brute? jak cos pisac moje psn id Nemo_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie pogram online w bad company ;)) Dodawać i zapraszać do gry >>> Halik123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś by był chętny do pomocy przy tym trofi 20 respawns to walić śmiało, jak ktoś bd wiedział jak to zboostować to również pomogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ema, szukam ludzi do pofragowania na RUSH normal w BC2, i najlepiej kogoś ogarniającego grę z headsetem oczywiście:biggrin:. Moje staty macie podane w sygnaturze psn-id: kampos666. Najlepiej wysyłajcie zaproszenia na PSN bo na kompie nie siedzę a z przegladarki w ps3 prawie nie korzystam :rofl:

ELO!

elo, miałem raz 28 k punktów :D

Też chętnie pogram, na PC miałem 49 lvl, już nie dałem rady na 50. potem brat kupił na ps3, to co, jak mam to będę korzystał ale dziś dopiero wbiłem 9 lvl :D

PSN ID: Cookeish

nie martwcie się , ogarniam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chętnie przyłącze się do gry BC1 jest tez headset nick : LEONIDAS_PL albo : carol69 musialem zalozyc drugi bo swego czasu sie cos rozwaliło z serwerem

pozdrawiam z 3CITY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram chętnie w Bad Company, nick RATSDLOG. Chętnie pomogę w zdobyciu trofeów licząc na rewanż. Headset'u na razie nie mam, ale udało mi się podłączyć słuchawkę Nokii do PS3, ale jeszcze nie udało mi się jej użyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z chęcia pogram ID fizyk89

Przeważnie po 21 jestem dostępny na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Chyba znalazłem to co szukałem :)

Byłem mało zdecydowany do gry w tą serię w trybie online ale kilkadziesiąt godzin w dwójkę spowodowało, że żywo się zainteresowałem pograniem z ludźmi ze świata a w składzie najchętniej z polakami.

Mój login to adas_2008. HS dostępny ale wieczorami mogę rozmawiać stosunkowo cicho bo synek śpi :)

Kto chętny do pogrania W PIERWSZĄ CZĘŚĆ (piszę dużymi bo juz dostałem dwa zaproszenia do BF2 a gry już nie mam) proszę dodajcie mnie do znajomych.

Nie ukrywam, że chciałbym zrobić trochę trofeów korzystając z okazji przyjemności pogrania z kimś z tego forum.

Czekam na friends requesty :)

Andrzej

Edytowane przez adas_2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×