Skocz do zawartości
Patricko

Hotline Miami 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oj coś mi się wydaję, że jednak na wszystkie platformy wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jedynka nie była fajna? :P Poczytaj pierwsze recenzje i sprawdź gameplay'e na youtubie. Gra jest utrzymana w konwencji pierwszej części, z niewielkimi zmianami, więc nie spodziewałbym się jakichś większych rewolucji (o ile w ogóle, ot pewnie jakieś niewielkie usprawnienia i tyle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była fajna :P wolę opinię graczy bo jak gra wygląda to wiem a recenzje mnie mało interesują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już ktoś ma to niech się podzieli info czy gierka jest pl. zwykłe napisy. Bo w jedynka miała nie być a jakimś cudem napisy się tam znalazły. Dajcie znać. Ogólnie jak sprawdzić na psnie jakie gry sa pl a jakie nie bo nigdzie nie mogę tego znaleźć?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już ktoś ma to niech się podzieli info czy gierka jest pl. zwykłe napisy. Bo w jedynka miała nie być a jakimś cudem napisy się tam znalazły. Dajcie znać. Ogólnie jak sprawdzić na psnie jakie gry sa pl a jakie nie bo nigdzie nie mogę tego znaleźć?

 

Na http://psnprofiles.com/jak wchodzisz w tytuł z trofeami i są po polsku,to znaczy że ma język albo PL napisy :)

 

Edit: Zapomniałem dodać że trzeba być zalogowanym,w opcji settings mamy język i na Polish zmieniamy :)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie o grze :P

Kupiłem sobie bo u mnie kasa nie może leżeć na koncie :)

Gra prawie identyczna co jedynka, są bardziej płynne animacje i drobne kosmetyczne poprawki. Kilka bugów: typu przeciwnik gdzieś się zablokuje. Gra się tak samo jak w jedynkę, chociaż wydaje mi się że tu jest łatwiej. Poziomy są większe po to aby używać broni palnej (czego nie lubię, wolę broń białą :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ta gra jest tak popularna, nie mowie o grafice ale to... gniot  :shok:

To Twoje zdanie :P

Gra jest zajebista bo: świetna muzyka, zabijanie, krew, brutalność, szybkość. Strasznie wciąga, hipnotyczna muzyka w tym pomaga. Też tak myślałem o pierwszej części a potem zagrałem na vicie i nie mogłem się oderwać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnałem grę, ale jest po angielsku. Co wydaje się dziwne bo nazwy pucharków mam w ojczystym języku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnałem grę, ale jest po angielsku. Co wydaje się dziwne bo nazwy pucharków mam w ojczystym języku :)

 

I tym się sugerowałem.... szkoda że nie ma napisów.Pierwszą część zaliczyłem na 100 % to i drugą trzeba zaliczyc.

 

Pograłem przez chwilę,co da się zauważyć to strasznie dużo strzelania jest,nie opłaca się chodzić z bronią białą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem drugi raz grę zaiczając wzystkie poziomy na A+ bądz S i po napisach końcowych zobaczyłem to : 

 

nft49oa7.jpg

 

 

Pewnie już robią kolejną część :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×