Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

963

Birthday

01/28/1989

Last visited


Joined

 1. Bartek_Red

  Football

  Ale to że Barcelona prawie wszystkie swoje transfery rozgrywa nieczysto, wiadomo już od dawna. Dogadali się na długo przed końcem sezonu, gdzie trwała rywalizacja o mistrzostwo oraz w Lidze Mistrzów, co jest mega chujstwem z punktu widzenia sportowej rywalizacji. Szkoda, że UEFA oraz władze lig przymykają oko na takie zagrywki rozmaitych klubów, gdzie już w trakcie sezonu wyciągają sobie piłkarzy. Bardzo dobrze, że Atletico uderzyło w stół.
 2. Bartek_Red

  Wolfenstein: Youngblood

  Aż dziw, że gierka wciąż nie ma swojego tematu na forum, zwłaszcza, że to będzie dobra pozycja dla fanów coopa. A czy może być coś lepszego, niż wspólne rozwalanie szkopów? Można powiedzieć, że ta część to herezja, ale do mnie szczerze mówiąc cholernie ten klimat przemawia. I ta nuta w tle, poezja Warto dodać, że gra będzie w niższej cenie, niż typowe premiery AAA, więc łakomy kąsek.
 3. Szczerze mówiąc, po cichu liczyłem na taką wiadomość, jednak z biegiem lat, powoli traciłem nadzieję. A tu cyk i jest. Mega sprawa, zwłaszcza dla takich osób jak ja, które nie zdążyły zapoznać się z tym tytułem na PS3. Premiera na jesieni 2019.
 4. Bartek_Red

  EA Access

  EA Access już oficjalnie na platformie PS4: https://www.ea.com/ea-access/ps4?isLocalized=true&fbclid=IwAR2aZZtquXgH-drf_fkau9gsi9zxcudzshbprZwvg9rol5UkedRdsNaFBP0
 5. Bartek_Red

  Crash Team Racing Nitro-Fueled

  Czy ktoś jest zaskoczony? Activision kuje żelazo, póki gorące, po ogromnym sukcesie trylogii, tym razem przyszła pora na odświeżenie kultowego CTR. Premiera 21 czerwca!
 6. Bartek_Red

  Mortal Kombat 11

  Nasi pupile od fatality powrócą już 23 kwietnia! Wychodzi na to, że tym razem tym złym będzie Raiden. Zwiastun nawet spoko, tylko gdyby nie ten rap w tle, jakoś nie pasuje do uniwersum
 7. Bartek_Red

  Wolfenstein 2: The New Colossus

  Blazkowicz powraca!

Community Reputation

Bartek_Red last won the day on May 8

Bartek_Red had the most liked content!

661 Konkretna

Informacje o profilu

 • Wiek
  28
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań

Kontakt

 • PSN
  Bartek_Red

Recent Profile Visitors

5,544 profile views
×