Skocz do zawartości
Maciejowskyy

Przesiadka na PS3 + parę pytań :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum więc może najpierw się przywitam, CZEŚĆ! :biggrin:. Skoro mam już to za sobą to przedstawię Wam mój hmmm.. "problem?" Tak więc posiadam xboxa 360 konsola ma chyba 5-6lat choć od 2 lat jest praktycznie nie grana w ogóle i włączana może raz na miesiąc jak nie więcej, z racji tego że mam teraz więcej czasu, chciałbym sobie w coś pograć po nocach, na xboxie mam ponad 15gier, które przeszedłem już wszystkie, ale żeby zagrać sobie przez internet trzeba mieć XboxLiveGold, przeceiż nie będę płacić tego abonamentu jak i tak rzadko gram, a jak już gram to tylko w 2-3 gry, więc postanowiłem sprzedać mojego xboxa z tyloma grami i akcesoriami, dołożyć 100-200zł i kupić używane ps3 do 700zł i dokupić GTA5 fife i jakiegoś Cod'a. 

1) -  Słyszałem od kumpli którzy mają super slimy że podczas letnich upałów jak grają ponad godzinę konsola tak się grzeje i szumi jakby miała zaraz się rozwalić, tak więc lepiej super slima nie brać, czy ma jakieś zalety warte uwagi?

2) -  Zastanawiałem się nad wersją 250 albo 320gb czy oprócz pojemności dysku czymś się różnią?

3) -  Przeglądając aukcje przeważnie pierwsze zdanie zaczyna się "sprzedam ps3 CECH-XXXXX)" znalazłem że są to jakieś numery modeli, ale każdy jest inny, jakiego najlepszego CECH'a brać?

4) -  Sorry ale dla mnie pad od playstation to najgorsza rzecz jaką zrobił cżłowiek... dualshock 4 i pady od xboxa są świetne, szkoda ze od trójki takie nie są... Czy jest jakaś możliwość podpięcia pada od xboxa do ps3 nawet przez kabel USB? A jak nie to czy kupiony zwykły kontroler podobny na kształ xboxowego pada ma możliwość podpięcia i normalnego grania na ps3? 

5) -  Jak z awaryjnością PS3 słyszałem że są dość awaryjne, ale tyle moich znajomych ma PS3 przynajmniej więcej niż 3lata i żaden z nich nie narzeka, czy są wersje mniej lub więcej awaryjne?

6) - O co pytać się podczas kupna PS3, podkreślam że chce kupić do 700zł PS3 (najpierw muszę sprzedać xboxa :v) bo po prostu nie stać mnie żeby wydać 1200zł na nową konsole.

Mam nadzieję że napisałem wszystkie pytania które mnie nurtowały i o żadnym nie zapomniałem, z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×