Skocz do zawartości
SephiroT

Silent Hills

Rekomendowane odpowiedzi

...kolejny horror na PS4.

 

 

„Czy słyszysz mój głos? 
Czy możesz odczytać ten znak?
Będę na Ciebie czekać wiecznie.”

Dokąd prowadzą jej słowa?
Dowiedz się jako pierwszy na świecie.

* Unikaj grania, jeśli masz problemy z sercem

 

Demo już dostępne w PS Store.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/pt-demo/cid=EP4511-CUSA01114_00-PPPPPPPPTTTTTTTT

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś podzieli się wrażeniami, gdy już obczai demo, bo chyba nie mam na to teraz nerwów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiekłem, nawet dema nie skonczyłem, grafika bomba. Ale jak przeczytałem żebym sie odwrócił, to co, oczywiście to zrobiłem i chwile po tym wyłączyłem gre, zostając ze stanem przedzawałowym. Outlast to pikuś przy tym, P.T. zapowiada się genialnie, tylko odwagi brak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam się odwrócić, ale do czego? Jakaś baba jęczy, drzwi skrzypią. Nie wiem czy mam buga, czy to koniec dema, czy po prostu nie umiem ruszyć akcji do przodu. Jest strasznie zwłaszcza na słuchawkach. Polecam ograć w ciemnym pokoju samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chyba nie skończę tego dema, drzwi srzypią jakaś dziewczynka płacze za uchylonymi drzwiami i chodzę w kółko z ciśnieniem jak kolega wyżej napisał przedzawałowym... te dźwięki są straszne!!! a graficznie aż nadto realistyczne jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam się odwrócić, ale do czego? Jakaś baba jęczy, drzwi skrzypią. Nie wiem czy mam buga, czy to koniec dema, czy po prostu nie umiem ruszyć akcji do przodu. Jest strasznie zwłaszcza na słuchawkach. Polecam ograć w ciemnym pokoju samemu.

 

 

też chyba nie skończę tego dema, drzwi srzypią jakaś dziewczynka płacze za uchylonymi drzwiami i chodzę w kółko z ciśnieniem jak kolega wyżej napisał przedzawałowym... te dźwięki są straszne!!! a graficznie aż nadto realistyczne jak dla mnie

 

 

Uwaga SPOILER

Wejdzie do kibla (drzwi się same powinny otworzyć, ja nie to popatrzcie w szparę najlepiej na zbliżeniu) tam z podłogi trzeba podnieść latarkę i następnie popatrzeć na to coś co płacze. Jak już wyjdziecie i poschodzicie po schodach, to spotkacie Coś co mnie wystraszyło, jak nigdy nic innego w żadnej grze.

:)

Edytowane przez Salimelimelion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK, to wiem, ale co dalej, to jest koniec dema? czy co dalej? Chyba że się tak przestraszyłeś że nie grasz dalej (w sumie nic takiego strasznego nie było, przynajmniej po 6-cio paku).

Dobra znalazłem drogę dalej.

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK, to wiem, ale co dalej, to jest koniec dema? czy co dalej? Chyba że się tak przestraszyłeś że nie grasz dalej (w sumie nic takiego strasznego nie było, przynajmniej po 6-cio paku).

Dobra znalazłem drogę dalej.

ja skończyłem w momencie jak to coś mnie powaliło i postać którą gramy straciła przytomność, następnie obudziłem się na podłodze w tym samym pomieszczeniu co na początku gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja skończyłem w momencie jak to coś mnie powaliło i postać którą gramy straciła przytomność, następnie obudziłem się na podłodze w tym samym pomieszczeniu co na początku gry.

to graj dalej, bo to nie koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlast się chowa. W takich klimatach bym chyba nie wysiedział kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawych rzeczy z neogafa. Developer który robi tą grę w ogóle nie istnieje! Wszytsko wygląda na oryginalna promocje gry, która zostanie dopiero zapowiedziana. Pamiętacie trollowanie Kojimy z Phantom Painem i wymyślonym developerem? Na gafie pojawiła się teoria, że jest to nowy Silnet Hill, który chodzi na Fox Enginie (graficznie właśnie wygląda na ten silnik), zresztą ostatnio sam Kojima wspomniał, że chcę zrobić nową część SH.

 

Obecnie gram i musze przyznać, że klimat jest, dziwne dzwięki, siedzę jak na szpilkach. :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna zagrywka. Ogłosić grę i od razu wydać jej demo. Takie niespodzianki to mi się podobają. :) Tym bardziej, że można po opiniach sądzić, że to nie jest gniot.

 

Z tym Silent Hill'em to chyba przesadzają. :D Oby gra nie polegała tylko na ucieczkach oraz elementach jump scenek.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy PT to jump scare'owy horror najniższego sortu czy jednak gra straszy klimatem i tak jak powinien to robic horror ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy PT to jump scare'owy horror najniższego sortu czy jednak gra straszy klimatem i tak jak powinien to robic horror ?

To i to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem filmik i zdjęcia użytkowników. Niemal same dobre opinie. Ręce mi się spociły podczas samego oglądania, a w temacie growych horrorów jestem niemal weteranem. ;) Klimat się wylewa z ekranu przez cały czas. Zauważyłem, że jakieś tam jump scenki mogą być, ale nie jest to jedyny moment, kiedy gracz się boi.

 

Co do tego, że może być to jakiś restart Silent Hill'a. Grafika śliczna, a jednak Konami pokazywało fotki jak świetnie Fox Engine generuje pomieszczenia.

 

Przeglądam coraz to inne fora w poszukiwaniu opinii o tej grze i aż dziw bierze, że 'na cichacza' tak ciekawe demko wyszło.

 

qP0YQ8e.jpg

 

Podobno fotka po przejściu tego demka. Z neogafa.

 

Jeśli okaże się to prawdą to nie wiem... będę skakał z radości chyba. :biggrin: Narazie spokojnie, niech wyjawią jakieś info co to jest za demko. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Kojim + Del Toro, jestem spokojny i składam preorder jak bedzie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima ty trollu! Nowy SH!

black-guy-gif-star-trek.gif

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko. News roku... albo i generacji.

 

Opad szczęki.

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ekipa stojąca za tym tytułem...nie mam pytań.

Wiadomo coś na temat dostępności? W sensie ex czy nie ex?

Bo jak ex to wiadomo co się dzieje wtedy, chociaż byłoby zbyt pięknie chyba.

 

Pierwsze ploty sugerują exa :)

 

2623067-2780662338-Uwvty.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie ex to jest to system seller.

 

Kojima, Del Toro, Fox Engine... przecież to jest miazga. Jejka, brak mi słow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze Norman jako główna postać? Świetny dobór :)

iIreNfj.jpg

Ten tytuł nie może nie wypalić po prostu...

 

Reszta ekipy pracująca nad grą:

 

Bu31UDXIQAA-Wgl.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zdobywa kupców na swoje konsole. Ja już powoli po hejtach PS4, jestem jak zahipnotyzowany. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×