Skocz do zawartości
SephiroT

Silent Hills

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler.Nie widze i nie wiem jak ukryc ponizszy tekst.Przepraszam.

 

Dobry klimat tylko teraz nie wiem czy po pierwszym upadku i wysluchaniu torby,ktora lezy na stole to koniec.Nic pozniej juz sie nie dzieje :/

 

Dobra wiem juz ze to nie koniec :D

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy przechodzi na live.

 

Ta gra to jest taka psychodela, że szok. Ile razy mi po prostu ciary przeszły to nie da się policzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać też, że to demo jest sporym wyzwaniem. W końcu nie chodziło też o to aby ktoś w 10 minut odkrył zagadkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, pomagalismy we 2 na sb Tangulowi zeby  przeszedl demko za 1 podejsciem i sie udalo ;p trzeba macac sciany, a ciagle powtarzajaca sie lokacja sprawia ze gra jest troche dziwna. Poza placzacym w tle Smokersym, brak straszakow (no moze 1) ale jest klimat i przyzwyczajenie, ze zaraz cos wyskoczy, a to sprawia ze ludzie moga sie cykac ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo dość mocne sceny.

 

Widać Kojima coś ma ochotę szokować swoimi grami. W MGSV też stara się podejmować trudne tematy.

 

Sam teaser, który co ważne może nie mieć powiązania z samą grą to styl przygodówki pc'owej w starym stylu.

 

Końcówka wraz z muzyką spowodowała, że niemal łzy uroniłem.

 

Ponownie stwierdzę, dziękuję Kojima. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale nie moge zrobic tego co widze na filmiku z zdjeciem kolo radia.Stanalem na tym i lipa.Nie moge poruszyc sie dalej.Trzeba zaczac od nowa bo moze jakies cholerstwo sie wdarlo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij krzyżyk. Chyba to pomoże. :)

 

Masakra haha Dzieki,ze moge isc dalej.Tak w ogole to zaczalem bez latarki a krzyzyk zadzialal :)

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Nie tylko Ty nie wpadłeś na tak proste rozwiązanie. Przy tym teaserze trzeba porzucić przyzwyczajenia, których nabraliśmy w ogłupiających grach w ostatnich może dziesięciu latach. Zagadki są przednie. Kiedy człowiek zmienia sposób kombinowania, zapomina o tak prostych czynnościach. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe to demko :) duszny klimat, ładna oprawa graficzna i dźwiękowa, oraz spora immersja...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę ściągnąć i spróbować zagrać, boję się tylko że będę musiał zmieniać gacie co 5 min  :laugh:.

 

Ciekawe czy to będzie FPP czy TPP. Wolał bym TPP (mniej gaci do zmieniania) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TPP też pewnie będzie - skoro zatrudnili Reedus'a, to raczej nie dla samego głosu ale też i twarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy dzieci jestescie, ze sie tego demka baliscie? Nic tam strasznego nie bylo, kompletnie,

jakies dziecko-alien-kurczak jeczy w zwlewie, raz jakas baba wyskoczyla

i tyle... Szkoda, ze w staffie, z tego co pokazal Patricko nie ma zadnej osoby z Team Silent, i oby gra nie byla z pierwszej osoby, ale to niby teaser nie majacy nic wspolnego z gra tylko z jej promocja. Oby. :)

Edytowane przez Tangul
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie news wygrywający gamescom, czas przywrócić tej serii świetność i miejsce na które zasługuje,a nie rozdrabniać się ostatnimi popłuczynami, a kto ma to zrobić jak nie Del Toro i Kojima ??. Jeżeli będzie chociaż w połowie tak dobra jak dwójka chyba się posikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

(...)jakies dziecko-alien-kurczak jeczy w zlewie

 

Ja to odebrałem jako płód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal grę to wszystko Ci wróci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tangul: dzięki za spoiler, to naprawdę miłe z Twojej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tego się nie spodziewałem, wieszaliśmy psy na Sony, a oni razem Kojimą znów to zrobili i zmiotli konkurencję, i to jak badassy, nie było jak na MS ,,tomb raider to nasz exclusive!!!11'', tylko przez cholernie oryginalną promocję grywalnym demkiem z niespodzianką, no tego jeszcze nie było. Jeśli to będzie exclusive to mają system sellera, skład ekipy dłubiącej przy tej grze robi wrażenie, do tego fox engine, do pełni szczęścia brakuje mi tam Yamaoki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział, że SH to eks dla PS4. Raczej tak nie będzie, dziś konferencja Konami i tam poznamy platformy. Sony tylko pomogło w tym mistrzowski trollingu Kojimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy dzieci jestescie, ze sie tego demka baliscie? Nic tam strasznego nie bylo, kompletnie,

jakies dziecko-alien-kurczak jeczy w zwlewie, raz jakas baba wyskoczyla

i tyle... Szkoda, ze w staffie, z tego co pokazal Patricko nie ma zadnej osoby z Team Silent, i oby gra nie byla z pierwszej osoby, ale to niby teaser nie majacy nic wspolnego z gra tylko z jej promocja. Oby. :)

 

Zgadzam sie w 100%. Demo mnie smieszyło niz straszyło, akcje strasznie przewidywalne dzwi samo otwierajace i zamykajace, jakis jek czy płacz tandeta i oklepana. Dla kogos kto nie grał w horrory to moze sie podobac Ale dla weterana... smiech na sali. Oczy mnie bolały od tych obrazow i tych samych scian. I tez mam nadzieje ze to co nam dali nie ma nic wspolnego z gra. Jezeli ma byc z  widokiem z pierwszej osoby to jest to strzał w kolano i nawet Reedus nie pomoze jak w tej grze co nazwy nie pamietam z zombiakami :D.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×