Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie świetne pomysły od gościa z reddita. Zmiana w hud oraz inne ułatwienia. Takie łatwe i proste a jeszcze nikt tego nie urzeczywistnił. Bungie do roboty :)

 

Link - http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2jchvb/i_decided_to_create_a_ui_concept_based_on_this/

Edytowane przez laska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie proste, a tak ulatwiajace zycie .. ale zapewne tych zmian doczekamy sie w Destiny 2 :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszą, że trzeba iść w prawo do hangaru, albo po prawej stronie hangaru. Tam szukałeś? (gry nie trzeba ponownie odpalić :)?)

 

http://www.idigitaltimes.com/destiny-xur-location-and-exotic-item-list-weekend-october-17-390488

Edytowane przez malyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosząc pelerynkę jakiejś frakcji, oprócz punktów dla niej wpada również exp dla Vanguard? Czy to jest zamienne? Jak się to ma do Crucible?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można zrobić żeby rep crucible za mecze oraz bounty wpadal do vanguarda? Potrzebuje vszybko wbić 3 lvl. Dzisiaj będę miał drugi ale nie chcę w kółko robić strikow wole pvp pograć. Jakieś rady? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku..a gram jakąś misje, 3 śmierci ale jakoś ciągnę a tu serwer się rozłączył. Myślałem że konsole rozj.be o ścianę :/

Że driveclub mi nie działa to wiadomo ale destiny też to już przeginka, zaczyna mnie irytować sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej wbić 2 lvl dla vsnguard żeby item kupować fioletowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge Ci podac na BladeDancera które dla mnie działaja co widać po statystykach ;p

 

yu9Awiy.png

 

Tu masz link do strony gdzie to wygenerowalem, jest tam tez opis skilla jak na niego najedziesz.

 

http://www.destinydb.com/calculator/talents#1.MMrhtZV8jO708jJ708jS708jF708j1708jl708jZ708jv708jD708jU708jy7

 

Jesli chcesz to moge tez wyjasnic dlaczego akurat uzywam wybranego skilla, a nie innych.

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenia z gry Sunsingerem ? Jakieś buildy pod pvp a pve ? Różnice między Void? Powierzchownie znam ale nigdy się w to jakoś nie zgłębiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda mi ktoś najlepsze ustawienia na subclsy dla Hunter?

 

Nie ma nic gorszego, niż pytanie o ustawy w tak prostej grze xDD Moim zdaniem nie ma najlepszych ustawień, są tylko odpowiadające danej sytuacji. Nie raz i nie dwa będziesz szachował nimi, by się dostosować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenia z gry Sunsingerem ? Jakieś buildy pod pvp a pve ? Różnice między Void? Powierzchownie znam ale nigdy się w to jakoś nie zgłębiałem.

 

Taki mam build Sunsingera do PVE:

http://www.destinydb.com/calculator/talents#1.Mtsv0T8hB708hG708hJ708hF708hC708hg708hK708hU708hW708hp708hn7

Głównie używany na rajdach, czy nightfallach ze względu na to, że można się samemu podnieść. Do rajda na hardzie to wręcz konieczność :biggrin:

Granaty przylepne są dobre na bossów, a "flame shield" w ataku wręcz potrafi czasami uratować życie.

 

Do Cruicible'a build ten sam, jak uda nam się przylepić granat do przeciwnika to killa już mamy zaliczonego :) Ja osobiście w PVP gram Voidwalkerem ze względu na supera.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam nie aż taki mistrz, ja to w podstawówce "przyorłowałem" na dyktandzie z j. polskiego słowo ekspedientka napisałem przez "x" czyli expedientka tylko dużą trudnością dla mnie było odręczne połączenie tego "x" z "e" i "p"ale dało radę

PS sorry za offtop

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×