Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stawiam, że asortyment Xura jest po prostu losowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe bo Bungie napisało notkę, że w tym tygodniu Xur już zawitał, ale za tydzień będzie miał lepszy sprzęt! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chodzi o ingerencję w statystyki exoticów, a nie konkretne modele, ale oczywiście głowy nie dam. ;)

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na psstore Plants vs Zombies Garden Warfare jest za darmo. Pobieranie, to może zrobimy jakąś ekipę w przerwie od zrytego pvp Destiny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego tzn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ma nowe rękawiczki dla Tytana więc zawsze coś. A lock jak co tydzień albo Voidfang albo brejkery i tak do końca świata będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy po upgradzie egzotyk jest wyzerowany i trzeba go rozwijać od początku? Czy tylko wbija się jakiś kolejny lvl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zeruje sie wszystko i trzeba robic go od zera.

 

Apropo, czy Wam tez gubi tak ostrosc w tym filmiku? Nic nie widze w kwestii cen tych ulepszen itemow...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa z tym ulepszaniem.

 

Ja mam normalną ostrość. A które ceny cię interesują? Generalnie jeden exotic shard + ok 7500 glimeru( niewielkie różnice w zależności od itemu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbroję egzotyczne ulepszę ale broni nie będę ruszał.

Przeraża mnie kolejna ilość surowców/XP jakie będą potrzebne do pełnego upgrade.

Może jakimś fartem wypadną mi nowe wersję albo będą do kupienia u xura w kolejnych tygodniach.

Wg mnie lepiej mieć wyższy poziom LIGHT niż broń o te 33 damage.

Edytowane przez malyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbroję egzotyczne ulepszę ale broni nie będę ruszał.

Przeraża mnie kolejna ilość surowców/XP jakie będą potrzebne do pełnego upgrade.

Może jakimś fartem wypadną mi nowe wersję albo będą do kupienia u xura w kolejnych tygodniach.

Wg mnie lepiej mieć wyższy poziom LIGHT niż broń o te 33 damage.

No właśnie mam pytane o kwestie którą poruszył kolega, czyli wyposażenie (hełm, zbroja, ręce) też można zrobić jak z bronią tzn. podnieść jej staty? Jeśli tak to wolałbym zrobić swoją aktualną zbroję gdyz jest bardzo dobra niż kupować rękawice złote.

A odnośnie broni, czy duża jest różnica mówię o egzotyku mając go na 300 i 331? Zastanawiam się nad zrobieniem Surosa, Howkmoona,Plan C może ktoś coś doradzi?

Czy warto wziąć tego Trutha u Xsura? Bo w zasadzie nie posiadam żadnej konkretnej wyrzutni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed dodatkiem Truth był całkiem fajny, dobrze radził sobie na VoG ze względu na voida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu robił klatę od nowa. To chyba najlepszy egzotyk dla Tytana. Jeżeli chodzi o robienie broni to zrób jedną na start. Dodam, że Suros i Plan C mają szansę pojawić sie za tydzień do kupienia za coiny.

 

Jeżeli chodzi o Truth to zależy od stanu strange coinów. Jak masz dużo to kup bo spoko rakietnica, ale jak nie masz to lepiej odłożyć. Może za tydzień będzie coś ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ taniej chyba i tak wychodzi upgrade np: surosa u Xura niż kupienie go za tydzień za 23 coinsy.

Ps: Lepiej Thorna zrobić czy LastWorda? Co prawda teraz cały czas latam z Fatebringerem ale niestety już niedługo będzie odstawał.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu robił klatę od nowa. To chyba najlepszy egzotyk dla Tytana. Jeżeli chodzi o robienie broni to zrób jedną na start. Dodam, że Suros i Plan C mają szansę pojawić sie za tydzień do kupienia za coiny.

 

Jeżeli chodzi o Truth to zależy od stanu strange coinów. Jak masz dużo to kup bo spoko rakietnica, ale jak nie masz to lepiej odłożyć. Może za tydzień będzie coś ciekawszego.

 

Miejmy nadzieje, że bungie nie ma aż takiego poczucia humoru, żeby dawać surosa albo plan c  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×