Skocz do zawartości
BeN

PS3 nie czyta płyt ><

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem (szukałem odp. ale nie znalazłem nic co by mnie szczerze zadowoliło :[) - jestem szczęśliwym posiadzaczem ps3 od końca lutego (40kupiona z 2 grami) do teraz wszystko działało prawie idealnie ,jednak dziś kiedy odpaliłem konsole ta ku mojemu zaskoczeniu uruchomiła "menu" zamist GTA4 ,ktore było w czytniku. Na początku się tym nie zmartwiłem ale kiedy zobaczyłem ,że pod "Game" nie ma wyboru płyty z grą tylko save'y itp to było gorzej. Wyjąłm płytę z napędu i ja przetarłem myśląc ,że poskutkuje - niestety tak się nie stało. Następnie spróbowałem z innymi grami jednak nadal nic nie czytało , czytnik je przyjmował ale chyba nie za bardzo czytał bo nic nie było słychać. Jeszcze wczoraj w nocy wszystko (GTA4 głównie ) ładnie i prawidłowo działało. I tu własnie pytanie - czym może być to spowodowane ?

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) zrob sobie kopie bezpieczenstwa savegamow, muzyki i co tam sobie jeszcze trzymasz na dysku...

2) settings > system settings > restore PS3 system > full format

3) poczekaj i nie daj boze nie przerywaj

po reinstalacji systemu zacznie dzialac jesli hardware nie jest walniety.

jesli ciagle nie czyta? zadzwon na:

0801 230 000

(dzwon ze stacjonarki lub z orange - wyglada ze linia nie wspiera innych sieci kom.)

dostaniesz namiary na najblizsze centrum serwisowe sony jesli sklep odmawia wymiany na podstawie paragonu / karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×