Skocz do zawartości
Kondziu

FLOW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sciagnalem dzis gre FLOW i nie chciala mi sie wlaczyc. Pojawia sie czarny ekran i nic sie nie dzieje. Nawet jak wychodze z gryy przez przycisk "HOME" to tak jakby sie przycina. Sciagnalem gre 2 raz z innego torrenta i taka sama sytuacja. Nie wiem, to jest gra o bakteriach i moze trzeba cos wcisnac zeby zaczac gre?? Pomocy bo nie wiem co robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sciagnalem gre 2 raz z innego torrenta i taka sama sytuacja.

eee... sciagnales gre z czego??? torrenta???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. A twoja wypowiedz wnosi cos do mojego problemu czy tak napisales bo sie nie mogles powstrzymac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet z ta sciagnieta legalnie z PS Store jest "problem" jesli mzona to tak w ogole nazwac. Po prostu zmien "NO-UMD Mode" na "Sony's NP9660" i ruszy ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet z ta sciagnieta legalnie z PS Store jest "problem" jesli mzona to tak w ogole nazwac. Po prostu zmien "NO-UMD Mode" na "Sony's NP9660" i ruszy ;-).

Zmienic co? Sorki ze tak sie pytam ale serio nie wiem.

Usunac post juz wiem o co przedmowcy chodzilo. Bog zaplac dobry czlowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w Recovery Mode ("R" podczas uruchamiania konsoli) i w Configuration masz opcje "NO-UMD Mode" ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobilem "SELECTEM". Dziala wszystko. Gra troche dziwnaale dla zabicia czasu nawet nawet. Gram juz ponad godzine. Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee.. sorry... nie zauwazylem kompletnie ze chodzilo o psp.. zapomnialem, ze na ta platforme tez jest flow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×