Skocz do zawartości
Kryształ

Kanał Youtube( moja pasja do gier)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku miesięcy prowadzę sobie kanał na YouTube nastawiony na gry konsolowe itd w tym temacie będę umieszczał informacje o nowych filmach,dlaczego w tym temacie ? ponieważ nie chce nadmiernie  spamować na SB.Serdecznie zapraszam

Obecnie jadę z seria Diablo 3 Reaper of Souls Ultimate Evil Ed Natomiast 7 października startuje na moim kanale Alien:Isolacja i 14 października The Evil Within

k4zhxy.jpg

 

 

2rrt4rc.jpg

Zapraszam na mój kanał YouTube (klik)
 

 

 

Ad1. Kanał to moje hobby nie czerpie z niego żadnych korzyści finansowych

Ad2. Nagrywam ponieważ to lubię

Ad3. Przyjmuje każda krytykę :)

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie pozwolę.

Zawsze zastanawiałem się nad sensem filmów z unboxingiem. Jakiś czas temu jednak dostrzegłem ich sens, bo mogłem dzięki temu sprawdzić jak wygląda limitowana edycja South Park Stick of Truth.

Ale do rzeczy, przypuszczam, że są ludzie, którzy oglądają też unboxingi sprzętu, odpaliłem właśnie taki filmik na Twoim kanale. Film trwa niecałe 7 minut, przez blisko 3,5 minuty (połowa filmu!) mocujesz się z szarym kartonem i taśmą klejącą, w które wysyłający zapakował konsolę. Ja się pytam: po co? Myślisz, że ludzie chcą oglądać jak ktoś otwiera zwykłą paczkę?

 

Edit:

A sorry, obejrzałem dalej, pudełko z konsolą udało Ci się odpakować po blisko 4 minutach i 30 sekundach!

 

Wisisz mi 7 minut życia!

Edytowane przez Sushi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak myślałem że akurat do tego filmu będą zastrzeżenia :) ale musisz wziąć też pod uwagę fakt że ja traktuje cały mój kanał jako hobby ,zabawę  coś co robie w wolnej chwili dlatego  nie wymagaj maximum profesjonalizmu ale szanuje twoje uwagi staram się te unboxingi robić teraz krótsze i konkretniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba, że komuś coś się chce, a nie tylko marudzi na forach, że cienie w grze nie takie, że kotlety, że ...... 

Niemniej dajesz coś od siebie i nawet jeśli nie jest to idealne i tak fajnie :) Czy to dla siebie czy dla innych. 

Tak trzymaj i powodzenia :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak robię, robię to dla siebie i dla kogoś ,gram w gry bo to moja pasja coś co lubię i zdaje sobie z tego sprawę że nie jest to idalane ale nikt mi za to nie płaci nie musze sie napinać ,ja ciesze sie z każdego materiału który sobie nagram,zrenderuje i wrzucę na swój kanał a skoro sprawia mi to przyjemność to czemu by tego nie robić dalej :) przy okazji zapraszam każda osobę która chciała by zagrać ze mną i gościnnie wystąpić na jakimś materiale.

Edytowane przez Kryształ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko kanał :) Sub 4 you!

Ogólnie brawa dla ciebie, bo na pewno wrzucanie tych filmów zajmuje ci trochę tam czasu, renderowanie itd. No i robisz to ciągle, mimo że masz po kilkanaście, kilkadziesiąt wyświetleń na film, lecisz dalej.  :thumbsup:

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja pasja :biggrin: wiec się nie podaje i wrzucam filmy ,ogólnie dziękuje wszystkim za te miłe słowa i za te negatywne bo nie każdemu się spodoba to co robię ale krytyka wzmacnia.Szanuje każdą opinie

 

Staram sie każdego dnia wrzucić max 2 filmy a wszystkie informacje zawsze daje na tych śmiesznych portalach

 

https://pbs.twimg.com/media/Byx1tu-IIAAUCfM.jpg:large   ----> myślę że to was troszkę rozbawi już 7 października

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób lepsze tło na stronę główną kanału bo to najzwyczajniej w świecie straszy! Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowa zaleta unboxingow jest jeszcze to ze mozna sie dowiedziec jakiej jakosci sa przedmioty. Na obrazku wszystko pieknie a jak wezmie sie to w lapy to mozna sie zdziwic. Mowie tu oczywiscie o edycjach specjalnych i kolekcjonerkach, bo otwieranie samego pudelka z gra to troche bieda zeby filmik z tego krecic :P

Ja tam lubie ogladac unboxingi, zwlaszcza kanal collectorgamer (otwieranie roznorakich kolekcjonerek) https://www.youtube.com/channel/UCJhaRKzoQr-fowQfHcvQZXw/videos (polecam, nie chce wiedziec ile juz kasy w to wlozyl a zamawia je z calego swiata;p) i kanal kolekcjonerzy (mimo iz glos Crixa mnie strasznie wkurza).

Polecial sub na zachete.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje a przy okazji pierwszy odcinek z wersji na PS3 Alien: Isolation

 

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra Obcy: Izolacja jest zbyt długa gra i głównie opiera się na skradaniu dlatego dociągnę w takim stylu jak teraz nagrywam do 29 odc. natomiast w 30 odcinku zrobię zlepek najważniejszych wydarzeń z dalszej części gry oraz dodatkowo pokaże zakończenie i podsumuje ta produkcje.Dlaczego tak dziwnie ? dlaczego nie skończę seri w tradycyjny sposób ? ponieważ jak pisałem wyżej gra jest zbyt długa i opiera się głownie na skradaniu a dodatkowo w czwartek rozpoczynam The Evil Within które defakto jest znacznie krótsza od Aliena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle jesteś przekonany, że chcesz te filmy robić tylko dla siebie? Bo szczerze mówiąc nikt twoich filmów nie ogląda, a suche gameplaye nie będąc nikim "popularnym" to droga donikąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo te filmy robię dla siebie za kilka lat będę miał pamiątkę dobrze się przy tym bawię wiec dlaczego mam ich nie robić ?

 

 

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienes zainwestowac w lepszy mikrofon, jezeli chcesz zbudowac jakas solidna baze widzow (o ile ci na tym w ogole zalezy ;) ). Oprocz tego, wplec troche humoru w swoj komentarz, bedzie sie ciebie o wiele ciekawiej sluchalo ;) No i zywiej, musisz mowic nieco zywiej :D

Czym nagrywasz material z ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie mam zamiaru udawać i sztucznie się śmiać :D aż tak mnie nie pogrzało a co do mikrofonu(swoje kosztuje) nie ma tragedii widziałem gorsze kanały i z gorszym dźwiękiem z mikrofonu jak będę miał jakaś gotówkę 250 zł to zainwestuje w  pojemnościowy mam już upatrzony.Nagrywam avermedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz patrzeć, że ktoś ma gorszy. Musisz celować w sam top, a nie się usprawiedliwiać. :) Wtedy może pozwoli to Tobie uzyskać większą widownię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się ja nie usprawiedliwiam się tym że ktoś ma gorszy mic ale są takie kanały gdzie na prawdę jest bidnie :( a co do mikrofonu,tak jak pisałem będzie jakaś wolna gotówka to zakupie pojemnościowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie mam zamiaru udawać i sztucznie się śmiać :biggrin:

 

A czy ja ci mowie, ze masz udawac i sztucznie sie smiac? Rzucilem jedynie pomysl. Czego mi, jako odbiorcy twojego materialu zabraklo. A co ty zrobisz z moja sugestia, to tylko i wylacznie twoja sprawa ;)

Wbrew pozorom, sztuka zagrajmerstwa nie jest taka prosta. Sam kiedys probowalem, wiec wiem z czym to sie je. Jezeli aspirujesz wyzej i naprawde ci na tym zalezy, musisz poprawic pewne aspekty, bo inaczej nie przyciagniesz do siebie widza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że dźwięk to podstawa ale niestety wykładam pieniążki ze swojej kieszeni no to hobby(bo jest to moje hobby lubie to) wiec kiedyś na pewno sobie zakupie lepszy mikrofon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pończochę (+kawałek drutu), to byś mógł Mamie / dziewczynie zakosić, i zrobić sobie pop filter :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słuchawki plus mikrofon doczepiany :biggrin: w chwili obecnej icon.png

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słuchawki plus mikrofon doczepiany :biggrin: w chwili obecnej

To chociaż założ na niego kawałek gąbki - pozbędziesz się tych syków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×