Skocz do zawartości
Alucard

Pierwsza gra na ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem właśnie MGS4 i muszę powiedzieć, że jak nie jesteś wielkim fanem serii to single może Ci się tak nie spodobać. Graficznie jest świetnie, klimat niekiedy jest też bardzo dobry (głównie na początku), ale wstawki filmowe (głównie na końcu) są strasznie przegadane, a fabuła mnie tak strasznie nie zachwyciła, już większe emocje miałem podczas gry w U:DF pod koniec...

Fakt zakończenie jest przegadane, ale w końcu wszystko wyjaśniło. Cóż, nie jest ono najlepsze (np. MGS2 i Mafia miały lepsze), ale emocje wzbudzi głównie u fanów serii.

A więc bierz MGS4 tylko jeżeli DOBRZE znasz poprzednie części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze znam ... tu jest problem . gralem kiedys w mgs 2 ale to bylo dawno i juz nie pamietam w ogole historii ;D moze jest ksiazka ktora opowiada dzieje snake ? a tak na powaznie do niedawna bylem zagorzalym pctowcem ale co rok wydawalem do 3 tys na upgrade co dwa ponad 5 k zeby miec sprzet na ktorym pojda nowosci z full detalem itp... dlatego ze wzgledow ekonomicznych przerzucilem sie na konsole... dodatkowym plusem sa filmy blue ray, ktore niestety jak wszystko co dobre w naszym pieknym kraju wystepuja w bardzo malej ilosci... kurde przeprowadze sie do Jap !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A więc bierz MGS4 tylko jeżeli DOBRZE znasz poprzednie części

Niekoniecznie Nawet z przydługimi przerywnikami gra oferuje o wiele więcej niż inne gry w których opowiadana jest jakaś historia (jak HS czy U:DF) - jest zdecydowanie dłuższa, oferuje skradanie zamiast bezmyślnego ciachania setek wrogów. Graficznie też ciężko znaleźć lepszą grę no i pozostaje jeszcze ciekawe multi, które zupełnie nie wymaga znajomości poprzednich części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos czuje ze najdalej jutro zamowie staruszka Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie tyle, że żadna gra mnie nigdy tak nie poruszyła jak MGS4, mimo że jest to moja pierwsza gra z tej serii. Miód

btw. Bardziej niż gra, pasuje tu określenie film do pogrania

ps

Może by tak odblokować już wątek MGS4 z działu "Gry" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Ci jako pierwszą gre kupić GTA 4, żeby przejść całą bedziesz musiał jej duzo poświecić czasu pozatym jest bardzo grywalna albo kupic cos na dwie osoby np. Virtua Fighter 5 albo Tekken'a 5 DR z trybem sieciowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje COD4 zajebista gra ze zajebistym Multi

Popieram

Nie bylo jeszcze bardziej dopracowanej gry, a czy bedzie hmmm... no pewnie Call of Duty 6

Przy multi w CoD4 spedzilem (lacznie na 2 kontach) 20 dup i kilka godzin i...

napiecie nie spada a cisnienie rosnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam COD4, MGS 4 lub Battlefield Bad Company.. O GTA IV nawet nie mysl Fabula jest do kitu, Vice City bylo lepsze.

GTA IV przeszedlem w 28 godzin, a potem lezalo w jednym miejscu i sie kurzylo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam COD4!!!!!!! przy zadnej grze wczesniej nie spedziłem tyle czasu co przy tej! dla mnie pod każdym względem jest super!

gdybyśmy wiedzieli konkretnie twoje upodobania to łatwiej jest komuś coś polecić, miedzy GTA a MGS polecam MGS

no i obowiązkowo Uncharted

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak dla mnie na początek Heavenly Sword i randka z Nariko (za wiele na gre nie wydasz a przezycie jest intensywne, typowo konsolowy tytul) a potem MGS4 i masz pozamiatane na dluzszy czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo do HS trzeba podchodzic jak do interaktywnego filmu ze swietnymi aktorami Dla mnie to nadal najlepsza gra na PS3, a grałem prawie we wszystkie, tak wiec z czystym sumieniem polecam. Nawet jezeli kupisz ja za 110zl to po przejsciu sprzedasz za 90, dolozysz 20 i kupisz nastepna w okolicach stowki (teraz jest ich juz bardzo duzo). Jest bardzo duzo ciekawych tytulow na czarnule, ale w HS po prostu wypada zagrac

Niestety ani w GTAIV ani w MGS4 jeszcze nie gralem i sam sie zastanawiam, ktora kupic jako pierwsza (a teraz jeszcze Bad Company dolaczylo do stawki), ale glownie przez Shadow of the Colossus, ICO i GoWII, ktorych w koncu posmakowalem i tez goraco polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×