Skocz do zawartości
kck

PES 2015 MY CLUB

Rekomendowane odpowiedzi

Z takim teraz grałem...

154ab597cc57de90b65b79a6c04a190d.jpg

Dobre dobre. Aż dziw bierze że niema jeszcze ronaldo i messiego tylko "jakiś" hulk i reus w ataku. A tak na poważnie to nie wiem jakim cudem ma taki skład w tak krótkim czasie. On by musiał co losowanie czarną piłkę losować i to nie ogórków 80 overall tylko samych koksów. Krótką mówiąc nie pojęty jest dla mnie ten skład. On musi miec jakiś sposób na te czarne piłki lub wywalił już tyle mamony prawdziwej w myClub że konami się w końcu zlitowało i podarowało mu takich grajków. Masakryczny skład ile bym dał żeby takie skrzydła mieć bo gram te same ustawienie. Udało się już komuś do tego competition wejśc myClub bo jeszcze nie spotkałem na necie osoby co by tam zagrała. Nawet filmików na necie z niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A umnie stało sie cos takiego ze grajac formacja 4-1-3-2 mialem team spirit 80 i kupilem sobie managera 4-2-3-1 zeby sprawdzic te formacje no i po rozstawieniu tych samych zawodnikow na pozycje mam Team Spirit rowny 7 :/   co to za jaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A umnie stało sie cos takiego ze grajac formacja 4-1-3-2 mialem team spirit 80 i kupilem sobie managera 4-2-3-1 zeby sprawdzic te formacje no i po rozstawieniu tych samych zawodnikow na pozycje mam Team Spirit rowny 7 :/   co to za jaja

Może kupiłeś menagera co ma mniejszy overall niż obecny i wtedy wartość zawodników przekroczyła mozliwości menagera. Tak jest na bank bo tez miałem team spirit 7 i było to spowodowane że menager miał za słaby overall. Posprawdzaj to sobie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kupiłeś menagera co ma mniejszy overall niż obecny i wtedy wartość zawodników przekroczyła mozliwości menagera. Tak jest na bank bo tez miałem team spirit 7 i było to spowodowane że menager miał za słaby overall. Posprawdzaj to sobie.

 

Chyba masz racje, bo własnie Team Costs swieci mi sie na czerwono, wiec pewnie chodzi o manago, hehehe ale lipa prawie 5000 GP w błoto ;], wrocilem do ustawienia 4-1-3-2, jednak wole grac dwoma Napadziorami, Ibra do tego jakis murzynek dobrze lata;] Klose niestety na ławce , słaby jest. ,.   Lipa, juz bylem zadowolony bo od piatku jak wrocilem z pracy do dzisiaj MY Club gralem bez problemu, mialem nadzieje ze juz jest ok, az tu przed chwila odpalilem PES-a i znowu Unable ...... ;/   irytuje to juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypożyczył juz ktos kiedys zawodnika ? Bo u mnie jakis komunikat wyskakuje przy zakupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypożyczył juz ktos kiedys zawodnika ? Bo u mnie jakis komunikat wyskakuje przy zakupie

No własnie wszystko do dziś działało ja nieraz sobie wypożyczam zawodnika a dziś mi nie pozwala nie wiem co się ktoś ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypożyczył juz ktos kiedys zawodnika ? Bo u mnie jakis komunikat wyskakuje przy zakupie

wypożyczenia aktywne od środy, z tego co pamiętam

jak włączasz grę to wyświetla się lista z poprawkami i tam jest informacja o wypożyczeniach, że nie będą aktywne podajże do 26 bądź 27

Pytanie:

 

ile meczów muszę zagrać żeby kupić trenera na najwyższym poziomie, oczywiście za GP. 

nie będę płacił za głupiego trenera 40 zeta. 

 

ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypożyczenia aktywne od środy, z tego co pamiętam

jak włączasz grę to wyświetla się lista z poprawkami i tam jest informacja o wypożyczeniach, że nie będą aktywne podajże do 26 bądź 27

Pytanie:

 

ile meczów muszę zagrać żeby kupić trenera na najwyższym poziomie, oczywiście za GP. 

nie będę płacił za głupiego trenera 40 zeta. 

 

ktoś coś wie?

Dobrego trenera trzeba mieć za złote monety. Ja je głupi wydałem na losowanie ale jest na to rada żeby nie bulić otóż co 10 meczy jak się zagra to wchodzi się w swoje statystyki i za każde 10 meczy wpada 50 złotych monet. Przynajmniej u mnie tak było miałem ponad 40 meczy rozegranych i dostałem 200 złotych monet także tak to chyba działa.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrego trenera trzeba mieć za złote monety. Ja je głupi wydałem na losowanie ale jest na to rada żeby nie bulić otóż co 10 meczy jak się zagra to wchodzi się w swoje statystyki i za każde 10 meczy wpada 50 złotych monet. Przynajmniej u mnie tak było miałem ponad 40 meczy rozegranych i dostałem 200 złotych monet także tak to chyba działa.

część jest zablokowana, ale ma się odblokować po określonej ilości rozegranych meczów. I stąd moje pytanie: ile tych meczów trzeba rozegrać?

 

masz rację!

wchodzisz o statystyki a później w records 

i dodaje po 50 coinsów za każde 10 meczów!

Edytowane przez mburza1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie mam odnośnie MyClub i granie single, czemu mam poziom przeciwnika REGULAR, jeśli mam w grze ustawiony poziom PROFESSIONAL ? 

jeżeli zagrasz bodajże 6 meczów i zdobędziesz minimum 10pkt to przeskoczy Ci poziom.Była taka informacja przed rozpoczęciem meczu co lecą różnego rodzaju porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak często się aktualizuje lista zawodników do wypożyczenia? Bo ja od kilku dni mam ciągle tą samą listę i piłkarze nie powalają bo najlepszy ma 58 ovr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak często się aktualizuje lista zawodników do wypożyczenia? Bo ja od kilku dni mam ciągle tą samą listę i piłkarze nie powalają bo najlepszy ma 58 ovr.

U mnie codziennie ps3 wersja. I zawodnicy od 84 do 57 overall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie codziennie ps3 wersja. I zawodnicy od 84 do 57 overall.

No to mi się coś zablokowalo :/ może po kolejnym tygodniowym updacie mi się odblokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mi się coś zablokowalo :/ może po kolejnym tygodniowym updacie mi się odblokuje.

W ogóle są różne problemy kazdy ma jakies inne. Ja mam taki problem. Ostatnio wypozyczyłem sobie welbecka z arsenalu na 10 meczy i po wypożyczeniu go ma strzałkę na dół. Myśle sobie ok zapewne załapał się na cotygodniowa aktualizację zagrał słabo to ma i strzałkę na dół. Aby to sprawdzić wszedłem w dywizje i wziąłem żeby sprawdzić arsenal a tam welbeck normalną zieloną strzałkę ma. I teraz kasa poszła w błoto w myClubie bo ma strzałkę na dół więc go nawet niewpuszczam. Czy ktoś miał tez takie cyrki z tym. Ja na 3 wypożyczonych grajków w myClub mam 2 ze niebieskimi strzałkami na doł i krew mnie zalewa jesłi ma to okazac się jakiś bubel znowu konami bo bazowałem własnie na tych wypozyczeniach a jesli oni przez bład mają miec ciagle na doł to ten tryb traci dla mnie istnienie. Czy mógłby ktoś sie podzielić jak u niego to wygląda w myClubie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi niebieskimi strzałkami to faktycznie dziwne, wg mnie powinno być tak, że każdy wypozyczony ma zieloną a tylko nasi na "własność" wg update'u, choć ja zauważyłem jedną rzecz, że mojemu ofensywnemu pomocnikowi po zagraniu trzech b.dobrych meczy tj gol+asysta zmieniła się strzałka z zielonej.na pomarańczową a zaś.inny pomocnik co zanotował.słabsze mecze ma niebieską.

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi niebieskimi strzałkami to faktycznie dziwne, wg mnie powinno być tak, że każdy wypozyczony ma zieloną a tylko nasi na "własność" wg update'u, choć ja zauważyłem jedną rzecz, że mojemu ofensywnemu pomocnikowi po zagraniu trzech b.dobrych meczy tj gol+asysta zmieniła się strzałka z zielonej.na pomarańczową a zaś.inny pomocnik co zanotował.słabsze mecze ma niebieską.

Ja znowu miałem lewego obrońcy który od zawsze miał zieloną i nagle jeb całkowicie na doł i tak od 20 meczy czy nie więcej. Mnie konami tak wkurw.. już z tym że najchętniej bym ich spalił za te buble. Teraz nie wiem co mam z tymi zawodnikami robić co wpożyczyłem a oni na doł strzałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te strzałki zeleżą tylko od tego jaki zawodnik w danym dniu jest w formie czy nie jest :) chodzi tu o mecze prawdziwe to samo co w fifie :P a wy o jakiś strzałkach biadolicie :P że uc iebie zagrał dobry mecz to odrazu strzałka w górę :P :P u mnie Neuer ma pomarańczową a i tak wszystko wyciąga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prosbe do osob grających w pesa. Mógłby mi ktos pomoc z meczem do wygrania w trybie sim? Bede bardzo wdzieczny. Czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×