Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie kupiłem pada edycję Star Wars Darth Vader I moc jest ze mną

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zjechane tak nakładki czy analogi, że to się nie chce trzymać? Hmmm.... Może to nie są nakładki na PS4 :-P

@ziolek, mnie też już powoli nudzi multi. Dzień w dzień to samo. Dlatego zacząłem coraz więcej grać zombie ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Prawie nowa konsola ;)

Jeden analog jest trochę mniejszy i nakładka sie krecila

Teraz jest G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt kto kupi dwie małe gumki za 8 dych nie przyzna, że jest... nie, źle, wróć!

Jak już się kupuje dwie gumki za 8 dych to muszą być super, znacznie poprawiają celność i teraz dopiero widać prawdziwego skilla, a nie tam... gołe gałki analogowe, pffff, wolne żarty... moja babcia tak gra ;)

W życiu dwie gumki wychodziły mnie owiele drożej niż te, więc nie róbmy z tego zagadnienia.

8-dych to nie majątek, ale jaki skill  :)

P.S

Jeśli dwie małe gumki za 8-dych burzą Twój wewnętrzny  spokój psychiczny, proponuję dwie czerwone nakrętki ;)  od popularnego napoju orzeźwiającego wyjdzie o wiele taniej a i skill może być ten sam :)  

Edytowane przez ziolek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vortexy są drogie ale podobno same grają i czynią z gracza wymiatacza :hunter: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vortexy są drogie ale podobno same grają i czynią z gracza wymiatacza :hunter:

no dokladnie stary!

ja odkad je kupiłem mam wiecej czasu dla zony. Zakladam "gumy" na "gały" i zajmuję się żoną ;)

Wracam po kilku godzinach a tu 5ty prestiż.

Najlepszy zakup w tym roku ;)

Edytowane przez Rambo8
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przeszkadza wam że jedna gala jest wyżej a druga niżej? Bicepsy kciukow Macie jeszcze proporcjonalne?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przeszkadza wam że jedna gala jest wyżej a druga niżej? Bicepsy kciukow Macie jeszcze proporcjonalne?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

 

Na lewy bicek zjesz dwa steki więcej i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noob alert! Dopiero od tej serii zacząłem grać ostrzej w multi w codzie. Będę wdzięczny za kilka wskazówek:)

Największy problem mam z doborem sprzętu, tzn często nie wiem co wybrać bo jest tylko 10 slotow.

Czy zostawiać miejsce na granaty?

Czy zostawiać miejsce na atuty, jeśli tak to jakie najlepiej?

Czy ładować wszystko w dodatki do broni? Jeśli tak, w jakie najlepiej?

Bardzo proszę o porady:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noob alert! Dopiero od tej serii zacząłem grać ostrzej w multi w codzie. Będę wdzięczny za kilka wskazówek:)

Największy problem mam z doborem sprzętu, tzn często nie wiem co wybrać bo jest tylko 10 slotow.

Czy zostawiać miejsce na granaty?

Czy zostawiać miejsce na atuty, jeśli tak to jakie najlepiej?

Czy ładować wszystko w dodatki do broni? Jeśli tak, w jakie najlepiej?

Bardzo proszę o porady:)

Nie ma jednego/kilku najlepszych ustawień.

Poustawiaj sobie kilka różnych klas/ustawień i testuj, która lepiej Ci podejdzie.

Ja np w ogóle nie używam granatów i najbardziej mi pasują SMG ale innymi też się bawię.

Każdemu co innego przypasi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednego/kilku najlepszych ustawień.

Poustawiaj sobie kilka różnych klas/ustawień i testuj, która lepiej Ci podejdzie.

Ja np w ogóle nie używam granatów i najbardziej mi pasują SMG ale innymi też się bawię.

Każdemu co innego przypasi.

 

Plus w jaki tryb grasz podstawowy czy hardcore czy TDM , Dominacja itp...i do tego dobierasz perki , dodatki....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam vmp czy jakoś tak, drugi z SMG do tego ladujesz Kolbe, szybkie wyciąganie, fmj i jeszcze jakiś tam stabilizator, nie pamiętam, z perkow to słuchawki i martwa ciszę no i szybkie dłonie, bez granatów i bez drugiej broni. Specjalizacje to rozpoznanie ze widzisz wrogów zza ścian. Albo KN parki te same i dodatki do broni tez. Na początek powinno być ok

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to stwierdził yogi:

Za każdym razem gdy zmieniam broń, wydaje mi się lepszą od poprzedniej ;)

Ja właśnie wrócilem z nowym padem, bo wczoraj sytuacja mnie do zakupu zmusiła ;)))

Wysłane z Meizu M2

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest w tym co powiedział Yogi.

Przykład: testuje XR2, okazuje się kupą. Wybieram HVK30, potem ICR1, znowu HVK30, potem Man o War. Każdy lepszy od poprzedniej. Koniec końców z braku Man o Wara przez wskoczenie na drugi prestiż ponownie postanowiłem przetestować XR2. Teraz on jest number one. Z SMG czy LMG jest podobnie ;-)

Dla początkujących z SMG polecał bym Kudę z szybkim wyciąganiem i uchwytem.

Z karabinów już jest trudniej, ale chyba wybór by padł na KN44 z szybkim wyciągnięciem i uchwytem. Do czasu, aż odblokujemy ICR-1. Polecam bronie z najmniejszym odrzutem dla początkujących graczy. Jak juz będziemy umieć celowość, strzelać i zabijać, wtedy można się pobawić innymi brońmi i ich recoilem.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - mam wersje cyfrowa. Tez macie doczytywanie temstur przy pierwszym spotkaniu z obiektem ? Tzn ze dopiero po chwili wczytuja sie tekstury "hd" ale jak juz raz sie wczytaja tak sa do konca meczu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - mam wersje cyfrowa. Tez macie doczytywanie temstur przy pierwszym spotkaniu z obiektem ? Tzn ze dopiero po chwili wczytuja sie tekstury "hd" ale jak juz raz sie wczytaja tak sa do konca meczu ?

Pudełko też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra ;) Nowy pad, nowa odsłona (dejze Boże) :) 

Gra ktoś wieczorkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra ;) Nowy pad, nowa odsłona (dejze Boże) :) 

Gra ktoś wieczorkiem?

ja dzis bardzo chetnie ale nie wiem o ktorej kobite spac poloze:)

tylko ja polubilem tryb ochrona? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny tryb. Jest w nim coś więcej niż bieganie i strzelanie.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny tryb. Jest w nim coś więcej niż bieganie i strzelanie.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze jak się gra z taktykiem Rekiem to już w ogóle miazga ;))

Wysłane z Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od 3 lat płaczę za swoim ulubionym trybem Headquarters! Dlaczego go usunęli nie mam pojęcia, bo zawsze namiętnie grałem i ludzi było mnóstwo. W W@W to w ogóle był taki miód na niektórych mapach... szczególnie z czołgami. Nawet w BO1 świetnie pomyślane. A potem po prostu usunęli i tyle. Pewnie za dużo trzeba było siedzieć nad balansem map ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest w tym co powiedział Yogi.

Przykład: testuje XR2, okazuje się kupą. Wybieram HVK30, potem ICR1, znowu HVK30, potem Man o War. Każdy lepszy od poprzedniej. Koniec końców z braku Man o Wara przez wskoczenie na drugi prestiż ponownie postanowiłem przetestować XR2. Teraz on jest number one. Z SMG czy LMG jest podobnie ;-)

Dla początkujących z SMG polecał bym Kudę z szybkim wyciąganiem i uchwytem.

Z karabinów już jest trudniej, ale chyba wybór by padł na KN44 z szybkim wyciągnięciem i uchwytem. Do czasu, aż odblokujemy ICR-1. Polecam bronie z najmniejszym odrzutem dla początkujących graczy. Jak juz będziemy umieć celowość, strzelać i zabijać, wtedy można się pobawić innymi brońmi i ich recoilem.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) jeśli chodzi o bronie, to najczęściej latam z pharo, icr, hvk i man o war. A tryb to dominacja :) z atutów najczęściej wybieram to szybsze ladowanie mocy. Bez drugiej broni i granatów (choć brakuje mi ich bardzo).

Jakie dodatki do ww broni najbardziej polecacie a które Waszym zdaniem są zbędne?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pharo- szybkie wyciągnięcie, szybkostrzelność, większy magazynek lub uchwyt (zależy od sytuacji)

ICR1- szybkie wyciągnięcie, szybkostrzelność, wydłużona lufa (nie pamiętam dokładnie czego ta broń potrzebuje)

HVK30 - szybkie wyciągnięcie, uchwyt, wydłużona lufa

Man of war - szybkie wyciągnięcie, uchwyt, szybkostrzelność

Taka moja wizja. Piszę to z pamięci. Generalnie, to daje się takie dodatki by zminimalizować minusy broni. I zależy dużo od stylu gry. Jak ktoś zawsze przed walką ma przycelowaną broń, to szybkie wyciągnięcie jest marnowaniem slota ( jak i perk "szybkie ręce"). Dodatki jak i perki naprawdę się samemu dopasowuje.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, elo. A tam szturmowe karabiny... grać snajperką!!!

Gra dziś ktoś coś? Jak będzie 9 to zagramy Ground Wara :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie odkrył tak cudownej broni - polecam 48 Dredge. Nie lubię w coda grać LKMami, ale tą bronią to sama przyjemność :D Dzisiaj wpadł 3 prestiż i aż za żeton odblokowałem tę broń, żeby nie musieć czekać aż 34 leveli zanim będę mógł zagrać tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×