Skocz do zawartości
pablos_83

Duke Nukem 3D Megaton Edition

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie gram i gram i cos mi nie pasuje. Ci gamonie z bloga nawet nie potrafia poprawnie nazwy gry napisać, robię kopiuj wklej ze źródła i babol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienia wróciły :-) Gra się wybornie -D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po pierwszych misjach i powiem tylko tyle damn i'm looking good i shake it baby :) to wystarczy żeby mieć banana na twarzy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra sie wogole nie zestarzala:-) Grajac mam banana na twarzy jak kiedys. Ale to chyba dlatego ze wprost uwielbiam Duke'a. Tak samo mialem grajac w Duke Nukem Forever, dla mnie ta gra to rewelka i do dzis zapodaje ja sobie od czasu do czasu na poprawe humoru, porzucac kupa i posluchac genialnych tekstow ksiecia:-D Hail to the king baby!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten motyw jest de best :D

2322960-dukenukem.jpg
screen z neta, nie jestem hakjerem :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Man! Ugrzązłem, ktoś kojarzy lokalizację, co do licha, gdzie, którędy dalej i jak?

5c0f389c01d2b90b93020646013c95cc.jpg

48642af2c455b205556bbd8e3c44dfc2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jeżeli dobrze określam twoje położenie to z lawą w dół się musisz iść ( z prądem ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trułbym d00py gdyby to było takie oczywiste, na youtube na gameplayu idąc z prądem dochodzi się do groty i można lecieć dalej, u mnie jest tam ślepy zaułek z wielką ścianą. Pewnie coś wcześniej przegapiłem co udrażniało przejście jakąś detonacją czy coś, pokończyły mi się kalosze i za bardzo nie mam teraz nawet jak łazić po tym etapie. Wieczorkiem nie miałem już czasu tego rozkminiać (dzieciaki) dlatego napisałem tutaj prośbę o wskazówki. Pobiegam dzisiaj albo zrestartuje etap.

Noobstajl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto sedno sprawy :) Noobstajl :blush:

 

"Once the stairwell is raised, you need to go up the stairwell.  At the top you will see a cross that you can look through to see the outer area of the location you're in.  When you look out the window, you will trigger some explosions in the distance, and you will see some of the red walls drop.  You need to make sure this has happened.  If you do not do this, you will not be able to progress in the level once you escape this room."

 

e1m5_13_small.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, multi jest zglitchowane? w 3-4 meczach wykrecilem gdzies 70 killi a w statystykach pokazuje mi tylko 10... w takim tempie zdobycie 500 do trofika bedzie ciezkie i nie obejdzie sie bez ustawki, a szkoda. Mimo iz w multi sa cholerne lagi ze czasami sie nie da grac to jakos lekko wciaga. Mowie o wersji ps3 bo nie ma tematu w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samobójstwa też się wliczają do ilości fragów, więc możesz wysadzać się w powietrze. Jeśli masz ps3 to możesz włączyć crossplay na obu konsolach i włączyć multi - wtedy będziesz mógł się zabijać szybciej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scooby Doo płakał jak przechodził ;)

59668e77bfaac4c706f4149a6433f3ec.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli przechodzę Duke'a, ale utknąłem na poziomie Lunar Reactor. Po użyciu żółtego klucza, otwieram drzwi do reaktora i nic. Powinien być kolejny battlelord, ale nie ma kompletnie nic. Próba przejścia przez drzwi oznacza natychmiastowy zgon. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na 500 killi online? Bo chyba PS3 może grać z Vita jeśli mnie pamięć nie myli.

 

 

EDIT:
NIe ważne, już wbite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×