Skocz do zawartości
Niuchacz

Automat do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sobie zbudować automat do gier, ogólny schemat, baza i tak dalej jest przygotowana ale za grosz nie wiem gdzie kupić arcadowy joystick i przyciski. Ktoś z was miał przygodę z takim sprzętem ? Macie jakieś rady poza allegro gdzie mógłbym takie coś kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie pewno na ebayu poszukać. Swego czasu Archon z ARHN.eu pokazywał swój automat i tam chyba były przyciski podłączone do klawiatur. Zawsze możesz spróbować uderzyć do niego z pytaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Brat jest na etapie budowy arcade dla swoich Synów (no i siebie też) Kupował na ebay od jakiegoś użytkownika z Francji, kosiło to prawie 200zł z przesyłką ale wykonanie jest mega porządne, na pewno się nie rozpadnie od nawalania w bijatyki :) Resztę po kosztach jedzie, bebechy ze starego Peceta, skrzynie małą "mobilną" zrobił z płyty meblowej 18mm i stickerboomb okleina na dopieszczenie całości. Finał bliżej niż dalej :yes:
 
20150204_175326.jpg

Więcej fotek w spoilerze :teehee:
 

IMG-20150207-WA0019.jpg
 
IMG-20150207-WA0020.jpg
 
IMG-20150206-WA0019.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super robota, mój w zamyśle miałbyć oryginalnych rozmiarów lecz pozostało na 90 cm wysokości i odpowiednim skalowaniu pozostałych rozmiarów. Kierowałem się dużo podpowiedziami Archona, jedyne na czym mi zależało to znaleźć elementy na rodzimym rynku ale skoro pozostaję eBay to będę szukał tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat planował duży stojący automat ale szczerze, po co? Wybiłem mu to sam z głowy, postawiłby tego kolosa u Młodych i przepadłoby to jak kamień w wodę. Ten co robi jest mobilny, stawiamy go np na stole przy okazji spotkania i popijając coś wyskokowego można ponaparzać. Przerabiałem to u siebie zresztą, miałem duży automat w piwnicy tzw owocówkę lub jednorękiego bandytę, zaszedł kurzem i puściłem go na allegro po 3 latach zalegania u mnie w domu. Jedyny plus że zarobiłem na nim prawie 50 krotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×