Skocz do zawartości
pepe993322

Pomoc w wyborze telefonu do 800 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj po 3 latach padł mój Samsung Galaxy SII. W następnym tygodniu kupuję nowy no i mam z tym nie mały problem. Mam na oku kilka telefonów. Samsung Galaxy S IV od znajomego za 600-700 zł. Sony Xperia Z albo HTC ONE. A może w tej cenie proponujecie coś innego. Telefon ma służyć do wszystkiego: Muzyka, filmy, gry, internet i oczywiście szybki kontakt z innymi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj po 3 latach padł mój Samsung Galaxy SII. W następnym tygodniu kupuję nowy no i mam z tym nie mały problem. Mam na oku kilka telefonów. Samsung Galaxy S IV od znajomego za 600-700 zł. Sony Xperia Z albo HTC ONE. A może w tej cenie proponujecie coś innego. Telefon ma służyć do wszystkiego: Muzyka, filmy, gry, internet i oczywiście szybki kontakt z innymi. Pozdrawiam

 

Z nowych to może znajdziesz S3 Neo, ewentualnie S3 LTE, możesz również zobaczyć Motorole Moto G 2nd Gen.

Chociaż chyba najlepiej wypada ten HTC One M7, to nadal bardzo dobry telefon, świetnie wykonany i do tego bardzo dobra specyfikacja.

Galaxy S4 to już sprawdzony telefon który ma swoje plusy i minusy, ostatnio warta uwagi pojawiła wersja i9506 z dużo lepszym procesorem i układem gpu, niestety cena powyżej 1000zł.

Ja bym chyba poszukał tego HTC One M7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej pomyślę. A mam jeszcze jedno pytanie dotyczące taryf w plusie. Obecnie mam taryfę IV. Kiedy doładuję konto za 10 mam ważność konta 10 dni, 20 zł 20 dni itd. Strasznie mnie to denerwuję a i internet w tej taryfie za dobry nie jest. Da radę przenieść jakoś zmenić taryfę "z miejsca" czy muszę udać się do salonu plusa. A i jaka taryfa jest najlepsza. Chodzi głównie o internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest promocja Lumia Cashback:

- Lumia 930, 830, 730, 735 – 200zł zwrotu
Ja mam z orange 735 z LTE i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexus 4 by Google.

Kliknięte z N4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×