Skocz do zawartości
pablos_83

Hustle Kings

Rekomendowane odpowiedzi

musze przyznac ze gierka jest mega zajeb*sty bilard tego brakowalo na PS ; D tylko cos nie moge rozegrac pojedynku sieciowego akceptuje przeciwnika i nic...

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta za 85 zł haha

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pure Pool było za dwie dychy i trochę swego czasu.

 

Niby gra darmowa, ale jakieś mikropłatności tam widzę.

Pograłem wczoraj trochę i na razie online działa dość słabo, czekam na jakiegoś pacza a tymczasem leci z dysku i czeka na lepsze czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no akurat online chodzi bardzo slabo czasami laczy z pojedynkiem czasami laduje i trzeba wylaczac gre i wlaczac na nowo... ale tak to gra sie przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pure Pool jest dużo gorsze,chociażby dlatego że nie można nic zdziałać z ustawieniami,nie można wyłączyć linii pomocniczych,nie ma kredy,nie ma snookera,na razie w Hustle też brak ale będzie na pewno skoro był na wcześniejszych platformach.W Hustle  Kings duuużo grałem,i naprawdę jest spora różnica.Pure jest mocno okrojonym bilardem,nawet nie ma co tu porównywać.No ale są gusta i guściki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi swobodniej rozgrywki bo jest tylko tryb kariery i liga mało ale gra się super:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pool, w którym nie są zachowane podstawowe zasady tej gry... Ot, chociażby "otwarty stół" po rozbiciu i wbiciu jakiejś bili, w tej grze nie obowiązuje ;)

 

Zagrałem tylko kilka meczy i faktycznie jest dużo lepiej niż w Pure Pool, ale rażą trochę bardzo wolne bandy i przesada w nadawaniu rotacji białej bili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pool, w którym nie są zachowane podstawowe zasady tej gry... Ot, chociażby "otwarty stół" po rozbiciu i wbiciu jakiejś bili, w tej grze nie obowiązuje ;)

 

Zagrałem tylko kilka meczy i faktycznie jest dużo lepiej niż w Pure Pool, ale rażą trochę bardzo wolne bandy i przesada w nadawaniu rotacji białej bili.

 

Dlatego każda sportowa  gra nie daje prawdziwej satysfakcji jaką mamy w rzeczywistości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×