Skocz do zawartości
Velans

Gildie na FabrykaKluczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzę z pomysłem by ktoś z administratorów/moderatorów stworzył gildię forumową na FabrykaKluczy.pl ;). Jakby ktoś tak stworzył gildię to ponoć z tego co przeczytałem im większa ilość członków w gildii tym większe zniżki na asortyment FK. A asortyment dla nas konsolowiczów to na razie głównie subskrypcje PS Plus i doładowania PSN, ale jakby taki pomysł wyszedł to na pewno byśmy mieli jakieś zniżki a to zawsze się przyda :].

Co o tym sądzicie? :)

 

Velans ;).

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dokładnie to działa, ale podejrzewam, że chodzi o aktywne kupowanie na fk przez członków gildii, żeby przekroczyć jakiś tam próg ze zniżką, jeśli aktywność spadnie to traci się zniżkę i im więcej członków tym trudniej - mam rację? Jeśli tak, to raczej to nie wypali.

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dokładnie to działa, ale podejrzewam, że chodzi o aktywne kupowanie na fk przez członków gildii, żeby przekroczyć jakiś tam próg ze zniżką, jeśli aktywność spadnie to traci się zniżkę i im więcej członków tym trudniej - mam rację? Jeśli tak, to raczej to nie wypali.

 

Opis jak działa system gildii jest na stronie www FK ;), ale z tego co ja przeczytałem tam to dokładnie system jest taki, że im więcej aktywnych członków gildii - minimum jeden zakup na dwa miesiące by być aktywnych członkiem. Tym więcej otrzymuję się punktów w całej gildii za każdy zakup w FK, a tymi punktami można następnie obniżać sobie ceny całego asortymentu :]. Jeśli chodzi o tracenie punktów albo im więcej członków tym trudniej, to raczej wątpię by tak było :) - najważniejsze jest by było jak najwięcej aktywnych członków gildii, my skorzystamy z tego i FK też jednak kto nie kupuję co jakiś czas doładowania PSN czy subskrypcji Plusa? :biggrin:.

 

Ja wyszedłem z moim pomysłem a myślę, że o to właśnie chodzi :]. Mój pomysł zostawiam do dyspozycji władzy forum, więc jeśli to możliwe chciałbym by ktoś się wypowiedział z administratorów/moderatorów :]. Ogólnie rzecz biorąc pomysł uważam za bardzo dobry i na pewno wykonalny bo nic się nie traci, a zniżki ceny czy zmniejszone koszty zawszę się przydadzą :). Myślę też, że warto przynajmniej spróbować ;). A wiem, że jak są chęci to można dużo zrobić, bo dla przykładu jestem członkiem forumowego klanu na stronie Rockstar'a i na pewno członków nie ma mało, a zawsze każdy może jeszcze polecić swoich znajomych ;].

 

Jeśli pomysł przejdzie bez aprobaty to ja z chęcią dołączę do jakiejś gildii w FK :]. Ponieważ nie ma wyszukiwarki gildii w FK a zapraszać może tylko Master gildii po adresie maila ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×