Skocz do zawartości
Velans

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - wspólne granie

Rekomendowane odpowiedzi

teso.png

 

 

Temat przeznaczony na wspólne granie w The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.

Temat pomysłów jak się umawiać pozostawiam otwarty. Jednak zdecydowanie preferuję również napisanie swojego PSNID.

 

Temat ogólny o The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - temat.

 

 

Ten temat założyłem by również przedstawić moją gildię i zaprosić nowych graczy do gildii w ESOTU :).

 

156r3mq.png

 

Gildia jest dla każdego, niezależnie od frakcji postaci w grze. Ponieważ na celu mam stworzenie gildii, która zrzeszy tylu chętnych ilu ich będzie :).

Dura Lex tłumacząc z języka łacińskiego oznacza Twarde Prawo.

Gildia powstała w frakcji Aldmeri Dominion.

Hasło reprezentacyjne gildii to "Tak, by wszystko stało się jednym".

Zapraszam miło :).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu bo jak ktoś będzie z innego przymierza to nie zagracie nigdy razem i nic nie zrobicie :D

RekuPL - Przymierze daggerfall convent wraz z ponad 100 osobową gildią,więcej info na psn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reku, odsyłam do hasła reprezentacyjnego gildii ;). W dobie skłóconych frakcji walczących o każdy kawałek Cyrodiil, gildia Dura Lex będzie tą gildią, która złączy zwaśnione nacje a jej idea pozostanie po wsze czasy :]. Zaś sam cesarz Tamriel zostanie wyłoniony z naszych szeregów nie raz ;).

Troszkę za bardzo wczułem się w klimat gry ale jeśli ktoś chciałby pograć albo dołączyć do gildii to zapraszam ;). Moje PSNID to velans, więc można pisać w PSN albo w grze na przykład przez maile albo w tym temacie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę zaczynam dopiero od dzisiaj od godzin poobiednich.

W temacie MMO jestem zielony(wcześniej w tego typu gry nie grałem), jedynie zaliczyłem podstawowe RPG-i wydane na przestrzeni kilkunastu lat.

Do wspólnego grania w ESO szukam również osób, zaczynających swoją przygodę z tą grą.

Jednak nie jestem zwolennikiem tworzenia jakiś abstrakcyjnych grup i gildii z setkami innych ludzi.

Bardziej zależy mi na stworzeniu zgranej ekipy kilku stałych osób, regularnie wożących się po krainie :)

Wymagany przede wszystkim hs no i wiek najlepiej od dwudziestu kilku lat.

PSN ID: Baptizia

Edytowane przez Baptizia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reku, odsyłam do hasła reprezentacyjnego gildii ;). W dobie skłóconych frakcji walczących o każdy kawałek Cyrodiil, gildia Dura Lex będzie tą gildią, która złączy zwaśnione nacje a jej idea pozostanie po wsze czasy :]. Zaś sam cesarz Tamriel zostanie wyłoniony z naszych szeregów nie raz ;).

Troszkę za bardzo wczułem się w klimat gry ale jeśli ktoś chciałby pograć albo dołączyć do gildii to zapraszam ;). Moje PSNID to velans, więc można pisać w PSN albo w grze na przykład przez maile albo w tym temacie ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem zapro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm, tutaj na forum w dziale gier RPG ten tytuł niemal nie istnieje, znaczy ZERO ruchu, wpisów i treści...Na Allegro kupiło go może ze 20 osób, gdzie byle Lego czy gry dla dzieci prawie 100...skończyłem po miesiącu Wieśka i szukam rpg do pobiegania, dropów, co chwile zmiany uzbrojenia, czasem z innymi pobiegać i takie tam. TA gra ma przyszłość? Pytam bez złośliwości, bo cisza w jej temacie, na forum też, i jak tak samo ma być na serwerach to podziękuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Gildi już 110 osób i z każdym dniem coraz więcej, strasznie duża aktywność, można powiedzieć że za dużo osób się uzależniło od niej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm, tutaj na forum w dziale gier RPG ten tytuł niemal nie istnieje, znaczy ZERO ruchu, wpisów i treści...Na Allegro kupiło go może ze 20 osób, gdzie byle Lego czy gry dla dzieci prawie 100...skończyłem po miesiącu Wieśka i szukam rpg do pobiegania, dropów, co chwile zmiany uzbrojenia, czasem z innymi pobiegać i takie tam. TA gra ma przyszłość? Pytam bez złośliwości, bo cisza w jej temacie, na forum też, i jak tak samo ma być na serwerach to podziękuje ;)

No, jezeli chcesz biegac za dropem, kamykami, roslinkami itp. To chyba bedzie ok. Ja obecnie mam tylko 15lvl i w sumie nie wiem o co fabule chodzi, bo wszystko skipowalem lol. Duzo trace poprzez moje dzialania? Czy moze dopiero gra dostaje skrzydel po nabiciu 50lvl, tak jak ma to miejwce w Diablo? Zaczynam miec wyrzuty sumienia xd Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm, tutaj na forum w dziale gier RPG ten tytuł niemal nie istnieje, znaczy ZERO ruchu, wpisów i treści...Na Allegro kupiło go może ze 20 osób, gdzie byle Lego czy gry dla dzieci prawie 100...skończyłem po miesiącu Wieśka i szukam rpg do pobiegania, dropów, co chwile zmiany uzbrojenia, czasem z innymi pobiegać i takie tam. TA gra ma przyszłość? Pytam bez złośliwości, bo cisza w jej temacie, na forum też, i jak tak samo ma być na serwerach to podziękuje ;)

 

Tomi915 nie zawsze liczy się ilość ;). Więc z pytaniami dotyczącymi gry odsyłam do tematu ogólnego gry ;).

Ten temat założyłem do umawiania się na wspólne granie i też do przedstawienia mojej gildii w ESOTU :). Jeśli ktoś nie będzie rozumiał celu tematu to będę kontaktował się z moderatorami forum ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał ludzi do grania to śmiało dodawać :)

PSN Sieni4_

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam ludzi/gildia do wspólnego grania. Aktualnie sorcerer lvl 9 Dark Elf Ebonheart Pact. Jestem stary 28 letnim softcorowym
graczem, także jesli ktoś chce wspólnie spokojnie bez żadnego ciśnienia popykać to zapraszam. Posiadam HS. PSN jorgus87 nick w grze Jorgus. Gram na serwerze eu

Edytowane przez fegeve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. poszukuję aktywnej gildii..

psnid schranz_funn 

przymierze aldmeri ( czy jak się to pisze ), jednakże mogę należeć do każdej..

Gram codziennie jak praca pozwala.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję graczy do wspólnej zabawy w The Elder Scroll Online Tamriel Unlimited na PS4. Pact Ebonheart aktualny level Healer V2. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do polskiej gildii w przymierzu Daggerfall

PSN: Toqo

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozesłałem posłańca z zaproszeniem do Dura Lex prawie każdemu z tego tematu ;). Ktoś jeszcze jest chętny na dołączenie do gildii? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość, nie mogliśmy się już doczekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaci się w tej grze jakiś abonament oprócz kupienia gry i miecia ps+ , żeby móc pograć online z ludźmi ? :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę kilka dni temu, chętnie dołączę do jakiejś gildii. Mój PSN ID to ilmryn69 taki sam jak w nik na forum. Moja postać na dzień dzisiejszy to 8 level Nord frakcja Ebonheart Pact. Jak coś pisać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: Qbek1987

Frakcja: Ebonheart Pack

DK dark elf lvl 5 i rosnie ;)

Headset sprawny

Gram po godzinie 19.30

 

Szukam kogos kto wprowadzi mnie w ten swiat- zwlaszcza, ze w tym tygodniu jest bonus exp. Poprosze o PM na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×