Skocz do zawartości
kill

Aktualizacje Dashboardu

Rekomendowane odpowiedzi

Już na jesieni One'a czeka gruntowna przebudowa jeśli chodzi o wygląd i funkcje systemu. Także nie ma się co przywiązywać do obecnego stanu rzeczy, bo po wakacjach dostaniemy zupełnie nowego dasha.

 

Prezentacja:

 

 

Artykuł z opisem ważniejszych cech.

http://polskilive.pl/news/wiemy-jak-wyglada-i-kiedy-wyjdzie-nowy-dash-xbox-one/

 

 

 

Od siebie dodam, że chyba poprawią wszystko co mnie trochę drażniło i było mało wygodne. System z ukrytymi gdzieś głęboko kafelkami nie trafiał do mnie od samego początku i nadal ciężko jest mi się w nim odnaleźć. Wygląda na to, że nie mi jednemu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony celuje bardziej w poprawianie stabilności, zamiast skupiać się na zbędnych bajerach ;)

Edytowane przez toreso
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony celuje bardziej w poprawianie stabilności, zamiast skupiać się na zbędnych bajerach ;)

 

Na tak, gdy u Sony stabilność systemu oraz usług leży to muszą coś robić, no i robią, już od samej premiery :P

Poza tym nowy dashboard dla Xbox One to nie tylko zmiana wizualna ale również wprowadzenie nowych ciekawych możliwości jak streaming, obsługa DX12, szybkość działania, bardziej intuicyjne przełączanie się

między kontaktami i wiadomościami w grze oraz kilka innych rzeczy którę jeszcze bardziej poprawią obsługę oraz funkcjonalność.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale moja konsola jest lepsza od twoje konsoli :D

PS3 od premiery po dzis ma chyba to samo UI z drobnymi poprawkami, po co zmieniać cos do czego przyzwyczaili sie konsumenci. Jak bym ci przeniósł kibel z toalety do salonu to tez bym poprawił twoja wygodę i funkcjonalność, tylko czy byłbyś z tego zadowolony, czy wołałbyś by pozostało po staremu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym ci przeniósł kibel z toalety do salonu to tez bym poprawił twoja wygodę i funkcjonalność, tylko czy byłbyś z tego zadowolony, czy wołałbyś by pozostało po staremu?

Akurat to porównanie nie ma najmniejszego sensu, poza tym jakbyś nie zauważył, temat dotyczy Xbox One.

Jeżeli Tobie w Twojej konsoli wszystko odpowiada, okej, nic mi do tego.

 

Ale moja konsola jest lepsza od twoje konsoli :biggrin:

 

Jeżeli sprawi Tobie to przyjemność, oczywiście że tak :thumbsup:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko bedzie sie do nowego przyzwyczaic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×