Skocz do zawartości
m0rph

Słuchawki do Xbox

Rekomendowane odpowiedzi

A propos - co z X1? Planujesz nowe sluchawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem. Chciałem rano podłączyć PX5, ale okazało się że potrzebna jest przejściówka (ten wielki wtyk do pada tylko z gniazdem jack). Nieoryginalnych nie znalazłem na ebayu a ściąganie tego ze sklepu TB mija się z celem i portfelem. No i się rozglądam co by tu ten tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem. Chciałem rano podłączyć PX5, ale okazało się że potrzebna jest przejściówka (ten wielki wtyk do pada tylko z gniazdem jack). Nieoryginalnych nie znalazłem na ebayu a ściąganie tego ze sklepu TB mija się z celem i portfelem. No i się rozglądam co by tu ten tego...

 

Oryginalny nowy adapter na Jacka widziałem na allegro za 100zł.

Ewentualnie kupić jakieś słuchawki dedykowane: Xbox One Stereo Headset, Turtle Beach XO SEVEN Pro, COD TASK FORCE, Razer Kraken, Mad Catz Tritton Kunai, Sennheiser G4ME :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najepsza opcja to wireless z modulem po optyku + mic po usb sam zaczynam sie rozgladac za takim rozwiazaniem..

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem, to po kupnie takiego adaptera można podłączyć dowolne słuchawki, ale co z klasycznymi słuchawkami do PC, które mają jeszcze jacka na mikrofon? Czegoś tu chyba nie rozumiem. W opisie jest:

 

Dzięki adapterowi do konsoli można podłączyć większość przewodowych zestawów słuchawkowych stereo dla graczy.

 

 

Może się nie znam, ale większość takich zestawów ma 2 jacki. Na jakiej zasadzie to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o sluchawki ze zintegrowanym mic na jednej wtyczce - cos jak do telefonow masz na jednym jacku mase, L + P i Mic

 

edit

albo kupujesz jeszcze taka przejsciowke:

61%2Bq%2Bgw4QlL._SY450_.jpg

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał m0rph, w dedykowanym zestawie słuchawkowym stereo dla konsoli Xbox One i kilku innych zestawach słuchawkowych firm niezależnych jest jeden kabel audio jack 3,5 mm, jest on używany zarówno do obsługi rozmowy, jak i gier. Te zestawy słuchawkowe podłącza się bezpośrednio do adaptera zestawu słuchawkowego, albo bezpośrednio do pada z wejściem na Jacka, (trzeba go kupić osobno).

 

Są natomiast adaptery z 2x jack na 1x jack np tutaj:

 250_7535281074d5546cee7c14.jpg

Nie wiem tylko czy przez taką przejściówkę będzie to wszystko działać tak jak powinno.Taki adapterek widziałem w sklepie za kilka zł.

W sumie to chyba nawet mam taki, zaraz go poszukam i sprawdzę dla Was :biggrin:

 

PS. Znalazłem ten adapterek ale zapomniałem że nie mam pada z wejściem na Jack więc jednak nie sprawdzę :laugh:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są natomiast adaptery z 2x jack na 1x jack np tutaj:

 250_7535281074d5546cee7c14.jpg

Nie wiem tylko czy przez taką przejściówkę będzie to wszystko działać tak jak powinno.Taki adapterek widziałem w sklepie za kilka zł.

W sumie to chyba nawet mam taki, zaraz go poszukam i sprawdzę dla Was :biggrin:

 

PS. Znalazłem ten adapterek ale zapomniałem że nie mam pada z wejściem na Jack więc jednak nie sprawdzę :laugh:

Nie wiem jak przy słuchawkach i wejściach na mikrofon ale bawiłem się takim adapterem jak miałem głośniki do PC Creative 5.1 i tylko część głośników działała podpięta jednym kablem, natomiast te z drugiego kabla nie działały. Podpinałem to wszystko pod swój TV Samsunga chyba.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca chyba powinien być adapter 2 na 1, tylko stereo + mic - jest inna wtyczka (wielkościowo taka sama, natomiast ilość "modułów" jest większa w przypadku opcji z mic - co łatwo da się zauważyć porównując te dwie foty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o słuchawkach do Xboxa.

 

Bo wiecie, w dziale PS4 xbox nikogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przyjrzysz Dual Shockowi to też takie gniazdo zauważysz ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIKOGO!!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa znaczy NIE CWIRA :D to trzeba było tak od razu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meh meh meh meh..

 

prosimy o nie wychodzenie za ogrodzenie. bo prąd włączymy :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstretne fanboye, zostawcie nasza zielona doline i wracajcie do tego niebieskiego lez padołu bez gier!!!

 

;*

 

Ja mam Sony Goldy 2.0 ale cale szczescie mozna je podpiac do Xbona, co prawda przewodowo, ale lepsze to niz kupowanie kolejnego dobrego headseta.

 

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę siara ,że do Stellseries H muszę jednak kabelek podłączyć do pada aby mieć chat ;-)))

Dobrze ,że baterie mam dobre heheh markowe "paluszki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby uzyskać dźwięk stereo z gry, możesz podłączyć do adaptera dowolny zestaw słuchawkowy 3,5 mm ale z wtyczką w standardzie CTIA.

Do Xbox One są specjalne dedykowane słuchawki 1xJack z adapterem do pada w zestawie.

Jeżeli masz słuchawki komputerowe na 2x jack to musisz mieć kabelek :P

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są w końcu słuchawki czysto bezprzewodowe z mikrofonem bez podłączania przelotek do pada, tak jak podłączam pod ps4 TB 400(optyk w konsole plus do USB i wszystko działa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowana przez producenta na preorder - to czego oczekujesz? Na tej stronie są też Stealthy 500X za 250 euro, a na allegro masz za 500 zł   :pardon:

 

hmm de facto to chyba te by pykły bez kabli:

http://allegro.pl/turtle-beach-ear-force-stealth-500x-xbox-one-7-1-i5514473236.html

 

wg tej instrukcji wszystko śmiga jak 400 z PS4:

http://cdn-assets.turtlebeach.com/products/552/stealth_500x_eng_user_guide_111114.pdf

 

hmm no to chyba wiem które łykam..

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli mają to być słuchawki bezprzewodowe to chyba tylko Turtle Beach Stealth 500X, wyglądają dość solidnie, cena dość wysoka ale może i warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowana przez producenta na preorder - to czego oczekujesz? Na tej stronie są też Stealthy 500X za 250 euro, a na allegro masz za 500 zł   :pardon:

 

hmm de facto to chyba te by pykły bez kabli:

http://allegro.pl/turtle-beach-ear-force-stealth-500x-xbox-one-7-1-i5514473236.html

 

wg tej instrukcji wszystko śmiga jak 400 z PS4:

http://cdn-assets.turtlebeach.com/products/552/stealth_500x_eng_user_guide_111114.pdf

 

hmm no to chyba wiem które łykam..

Ten sprzedawca, handluje sprzętem powystawowym, odnawianym, albo ze zwrótów. Uszkodzone też się trafiają. Nie ryzykuj...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siur, mnie raczej o model chodziło nie o konkretna aukcje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media widziałem słuchawki na kablu razem z adapterem jakieś ear force... Za chyba 2 50 zł. Dużo słuchawki mogą ciągnąć baterii z pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×