Skocz do zawartości
rafalm86

wolne pobieranie aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem wiedzmina i sciaga mi sie aktualizacja 7gb łącze mam szybkie 35 mega. Na sprawdzeniu internetu w konsoli pisze predkosc pobierania 15,1 mega a łatka sie sciaga od wczoraj, tryb uspienia byl wlaczony cala noc i pobralo sie tylko przeszlo 3gb czas jaki pozostal to 15 godzin :o o co chodzi ???????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten typ, znaczy sie konsola tak ma. Czasem pomaga pauzowanie i wznawianie sciagania, zmiana dns na googlowskie, ustawienie lokalnego serwera proxy, podpiecie kabla ....

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból. W piątek miałem takie combo: Przychodzę z pracy o 22. Odpalam laptopa a tam aktualizacja Windowsa. Ok, idę sobie pograć na Ps4. Odpalam Rocket League a tam też aktualizacja xD Weź tu się zrelaksuj...

 

Niestety musisz przywyknąć. Infrastruktura sieciowa Ps4 leży i kwiczy a aktualizacje, patche  to chleb powszedni współczesnej branży. Mi tam pomaga usypianie konsoli na noc ja pobieram co mocarnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem wiedzmina i sciaga mi sie aktualizacja 7gb łącze mam szybkie 35 mega. Na sprawdzeniu internetu w konsoli pisze predkosc pobierania 15,1 mega a łatka sie sciaga od wczoraj, tryb uspienia byl wlaczony cala noc i pobralo sie tylko przeszlo 3gb czas jaki pozostal to 15 godzin :ohmy: o co chodzi ???????????

Bo Sony leży i kwiczy finansowo,nie ma kasy na serwery.TV i telefony ciągną firmę w dół. Sam nie wytrzymałem i choć o 1999r używałem po kolei wszystkie playstation , przesiadłem się na X360 i X1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi autorze tego watku 2gi post odpowiada na twoje pytanie, jesli to wyczerpujaca odpowiedz daj znac i bedzie mozna ten watek zamknac zanim zamieni sie w narzekanie na infrastrukture sieciowa sony.

 

 

Ja dopiero testuje moje PS4 i powiem tak widze 2 opcje albo modul WiFi jest jakis z pupy, albo moj router nie daje rady (mowie tylko o swoim jednostkowym przypadku).

Wczoraj sciagalem wiele rzeczy i finalnie chyba grubo 20GB zassalem w 1h50m. Co nie jest wynikiem zlym a dla mnie wystarczajacym.

 

I teraz tak WiFi - MGS GZ jakies 3,6GB + 400MB patch - czas szacowany 3h no ludzie zloci myslalem ze osiwieje... bo do sciagania mialem duuzo wiecej - szybkie rachunki wyszlo mi ze moze w srode wieczorem wszystko sie sciagnie.

 

Wiec zaczalem szukac alternatywy, ta jest u mnie kabel, ktory zazwyczaj jest do STB podlaczony, to polaczenie ma  publiczne IP (przysluguje mi 5 takowych) i nie ma nic wspolego z moim routrem.

Podlaczylem, wybralem siec po kablu, zrobilo test i na moim 10Mbit pokazalo predkosci szacunkowe rzedu DL:50/UP:17Mbit no nie jest zle ;). Zostawilem konsole, zaczalem pisac posta  na temat tego jak to siec w PS4 ssie, a w sumie to nie ssie gdy ssac powinna czyli, ze źle ssie. Minelo moze z 10 minut a tu  patrze kątem oka na TV a tam informacja ze MGS GZ pobrano zainstalowano wszystko gotowe. 

 

To samo mialem dzis z danymi do gry Injustice - 22GB po WiFi - 12h to samo po kablu 2h20m.

 

Zaznaczam bez dalszych testow (podlaczenie PS4 do mojego routera kablem) absolutnie nie mam pewnosci ze modul WiFi w PS4, rownie dobrze moze to byc u mnie kijowy router - ale roznica jest drastyczna.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konsolę podpiętą na kablu i zawsze zostawiam w trybie uśpienia, zazwyczaj jak wracam do domu to wszystkie patche są od razu ściągnięte.

Chociażby ostatnio patch do Driveclub 11GB, wróciłem do domu i wszystko pięknie ściągnięte (zostało 500MB ale ściągnęło się w chwilę).

Po poście powyżej widzę, że nie tylko u mnie podpięcie kabla rozwiązało problemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z PS4 nie widzę innej możliwości,  tylko podpięcie kablem ratuje prędkość transferu. Przynajmniej u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×