Skocz do zawartości
Alucard

Odskocznia od MGS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie Niedawno założyłem temat pod tytułem "pierwsza gra na plejke 3". Teraz potrzebuje waszej rady co do jakichs 3 , 2 tytułów które będą odskocznią od tego arcydzieła... Mam tu sporą zagwozdkę bo nie wiem co wybrać... Do dyspozycji mam budżet około 400 złociszy Myślę nad tytułami : Burnout Paradise, Resistance Fall Of Man, Uncharted, Heavenly Sword, Gta 4, Devil May Cry 4, Battlefield Bad Company, Turok. Juz zamówiłem Ninja Gaiden Sigma. Dąże do tego żeby na chwilę obecną mieć po dobrej grze z każdego gatunku... Jest MGS 4 jako taka gra akcji, teraz Ninjga Gaiden Sigma jako slasher i to w dodatku bardzo wymagajacy Doradzcie co najlepiej z tego kupić pamiętając o moim okrojonym budżecie i... Może macie jakieś inne propozycje... Ważne żeby gra była warta wydanych pieniędzy tj. zapewniła wysoką grywalność na dłużej. Wątpię że coś z tego przebije MGS4 ale kto wie No to liczę na wasze dobre recenzje i pomoc w tej kwestii ! ;D PS3 4 life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szczerze polecam Battlefield Bad Company super gram po sieci jestem bardzo zadowolony(turok jest taki przeciętny ale to zależy komuś się podoba komuś nie) i do tego możesz wziąść (Uncharted, Heavenly Sword) lub GTA IV jak wolisz powinno się zmieścić w 400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej battlefield, kup Call of Duty 4 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz MGS 4 i NGS to może samochodówka? Polecam Burnout Paradise lub tak jak kolega napisał MotorStorm'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Burnout Paradise jako odskocznie i niezmarnowane pieniadze (patrz na nadchodzoce updaty do tej gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak koledzy polecam Burnout'a ale zastanów się jeszcze nad gra skate.

Jeżeli miałeś kiedykolwiek styczność z grami z serii Tony Hawk, to ta gra spodoba ci się jeszcze bardziej i na pewno będzie stanowiła odskocznię od Snake'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowcami (dwoma )

Jezeli lubisz serie GTA do bierz IV

Jezeli wolisz fps'y to wez sobie BF lub CoD 4

Jezeli Action Adventure to Uncharted lub HS(intensywne ale krotkie)

Jezeli od arcadowego Burnouta wolisz symulator to lykaj GT5:P

A jezeli mordobicia to Tekkena:DR lub poczekaj na Soula 4

Kupuj na allegro bo duzo taniej uncharted mozna juz za 100zl wyrwac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol bedziesz sie nas o wszystko pytal ? od czego sa trailery, dema, recenzje? kazdy ma inny gust i kazdy bedzie ci radzil co mu lezy :/ ja bym ci polecil cod4 i BF bo mi sie podoba tobie niekoniecznie ;P troche wiecej samodzielnosci ziomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... chcesz grę całkiem inną od MGS4. Grę w którą będziesz grał zawsze, która nigdy Ci się nie znudzi? Coś co możesz masterować do końca życia? BIERZ GUITAR HERO III ! Może zapłacisz ok. 300-360zł, ale nie pójdzie to na marne. W tą grę możesz grać latami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sek w tym pawlos ze trailery duzo nie daja... siedze codziennie na serwisach i ogladam filmiki... jestem zielony a wy macie juz doswiadczenie i np. moge dojsc do pewnych wnioskow ktore zapewnia mi dobra zabawe na przykladzie przeanalizowalem wasze argumenty przy gta vs mgs i wzialem mgs . I dzieki wam dokonalem dobrego wyboru za co mega dzienks ! watpie ze bede pozniej poruszal tematy tego typu. Zbieram poprostu info od starych wyjadaczy jaka gra w danym gatunku to jest action adv/scigalka/mordobicie/przygodowa/platforma itp jest aktualnie najlepsza/najbardziej godna polecenia do zakupu wpadlo mi wlasnie te pare zl i chce je dobrze spozytkowac bo pewnie nastepna gra bedzie SC 4 ktorego kupie gdzies na poczatku wrzesnia... a potem to juz standard ... Falloucik , nowy FF (JRPG RULES ;d ) , Little big planet ,killzone 2 , resistance 2 , resident 5 czyli raczej tak zwane must have pozycje ktore pojawia sie juz na jesieni-zima Tak wlasnie zachwalacie burnouta... Wiem ze nie mozna porownywac grida,gt5 czy burn'a bo to rozne scigalki ... Ale ktora wg was jest najbardziej grywalna ? Wlasnie przed chwila zamowilem Uncharted za 99 ziko nowka czyli za typy w serii action adventure podziekuje bo slashera niedlugo tez otrzymam tj NGS. Zatem co myslicie o zamowieniu teraz jeszcze burn'a i do tego jakis FPS ... Bo to chyba ostatnie co chcialbym teraz kupic. Jakis dobry Fpsik ktory starczy mi na dluzej w tym kampania single... (chwilowe problemy z doprowadzeniem stalego lacza do czarnulki ;/ ) czekam na wasze rady i z gory dziekuje bo dzieki wam ziomki lepiej wybiore niz ogladajac dziesiatki trailerow i czytajac rozne gazetki dobranocka fanboye i do zobaczenia w erze 2.40 !!! ;D trofea nadchodza hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji,interesuję cię techniczna jazda to bierz GT5:P zapewni ci te aspekty w najlepszym wydaniu i wydrze z twojego życia wiele godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez polecam GT5:P z tanszych gierek z PSN wart zakupu jest rowniez Warhawk i Super Stardust HD. Ja natomiast jako odskocznie od mgs zamowilem sobie Ratchet & Clank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted, Burnout, i IV z tymi grami spedzisz dlugie godziny ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako odskocznie od mgs'a pykaw w grida Też jest przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, a najlepsze jest to, że na PS3 oczywiście nie ma w co grać .

Sorki za offtop .

Witam nowych i starych znajomych po długiej przerwie (BTW Prorok jeszcze żyje ?)

A co do gierek, to przedmówcy chyba wymienili większość pozycji, którymi warto się zainteresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, a najlepsze jest to, że na PS3 oczywiście nie ma w co grać .

Sorki za offtop .

Witam nowych i starych znajomych po długiej przerwie (BTW Prorok jeszcze żyje ?)

A co do gierek, to przedmówcy chyba wymienili większość pozycji, którymi warto się zainteresować.

Prorok...na chwilę się pojawił ostatnio, ponarzekał, zrobił zamieszanie i tyle go widzieliśmy

A co do gier to polecam jeszcze EURO2008 - bardzo żywotna i fajna gierka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rowniez polecam GT5:P z tanszych gierek z PSN wart zakupu jest rowniez Warhawk i Super Stardust HD. Ja natomiast jako odskocznie od mgs zamowilem sobie Ratchet & Clank

Też Ci polecę Ratcheta-strasznie grywalna gierka.

I na pewno inna od MGS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Buzz'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem juz 3 gry ... Ninja Gaiden Sigma, Uncharted i Burnout... Narazie zaczekam sobie na soul calibur albo street fighter 4 ;p gta 4 nie kupilem i raczej juz nie kupie... dla mnie to jedno wielkie rozczarowanie. end of topic. do zamkniecia panie adminie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamowilem juz 3 gry ... Ninja Gaiden Sigma, Uncharted i Burnout... Narazie zaczekam sobie na soul calibur albo street fighter 4 ;p gta 4 nie kupilem i raczej juz nie kupie... dla mnie to jedno wielkie rozczarowanie. end of topic. do zamkniecia panie adminie

a można wiedzieć czemu GTA4 jest rozczarowanie dla Ciebie ? Bo myślę nad kupnem tej gry, ale nie mogę się zdecydować - to czy Bad Company..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wielu powodów. gra jest po 1 brzydka jak cholera. przez to że wyszło na multi zamiast najpierw na ps3 a potem na xszajs to z mega hitu wyszlo to co wyszlo... Ludzie sie rzucili na ta "mega produkcje" jak wyglodnialy wilk na stado owieczek liczac na OH i AH a tu nadziali sie i to porzadnie... zobacz jak ta gra stracila na wartosci. w dniu premiery schodzila po 199 , potem 189 i tak coraz nizej . teraz kosztuje juz 145 i to z przesylka na allegro... Poprostu ludzie zobaczyli ze to nic specjalnego i sprzedaja gre... Moi znajomi ktorzy to kupili na czarnulke nie ukonczyli nawet 40 % tej gry tylko od razu sprzedali ja albo odlozyli na polke a wzieli sie np za MGS4 imo najlepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem . Gta 4 to ewidentny krok w tyl w stosunku np do SA . Graficznie lepiej niz poprzedniczka ale i tak jak na mozliwosci next gena to zenada. Ciagle dropy w animacji np podczas strzelania gdzie powinno isc to plynnie jest zgroza... Jak pojawi sie wiecej obiektow to zaraz jest drop i walisz jak na bullet time dopoki nie skosisz paru kolo i zacznie normalnie chodzic gra . Ok Nico to bardzo fajna postac i napewno sa pewne smaczki w tej grze ktore na poczatku cie przykuja do grania ale na dluzsza mete to bedziesz sie meczyl i klna ze to kupiles... praktycznie ukonczysz to tylko po to zeby nie zalowac wydanej kasy. Ja jestem totalnym noobem w swiecie ps3 . Konsole mam od jakichs 2 tygodni. A gry jakie mam aktualnie to mgs4 ktory przechodze wlasnie 2 raz i odkrywam co raz to nowsze smaczki a gra cieszy mnie jeszcze mocniej niz za 1 razem. Uncharted ktorego nie odpale dopoki nie dorwe ds3 i to w kolorze white + za dostepna cene I ostatnia gra to Ninja gaiden sigma - moim zdaniem najlepszy slasher na ps3 !!! Heavenly i Devil 4 przy tej grze to pikusie - np 60 klatek non stop bez dropow i to przy full hd, pozatym ma niesamowita grywalnosc i kombosy plus upgrade broni daje wiele frajdy !!! czekam jeszcze na burnouta ktorego nowke sprowadzam sobie ze stanow za 100 zl ;P Reasumujac moim zdaniem oplaca sie kupowac jedynie exclusiwy ktore wykorzystuja moc naszej konsolki a co do Gta 4 kolejnym minusem jest multi ... Jest po prostu do dupy , zero grywalnosci / taki deathmatch gdzie praktycznie nie potrzebujesz zadnego skilla zeby w to grac i szybko sie tym nudzisz !!! I co najgorsze ta gra jest do bolu liniowa ... Kazde zadanie jest praktycznie takie same jak poprzednie = pojedz tam , przywiez to , zabij go itp , okej sa tam jakies roznice jak zabijesz tego a ocalisz innego ale to wszystko... Na koniec mojego chaotycznego wywodu mam jedna rade ... PRZYTUL BATTLEFIELD'A i to jak najszybciej !!! Ta gra jest naprawde dopracowana , gralem tylko w demo ale juz wiem ze napewno ja kupie. W przeciwienstwie do GTA 4 ktore jakby nie utrzymalo poziomu sagi to nowa gra Battle jest na bardzo wysokim poziomie tak jak kazda czesc na pc'ta - duzo funkcjonalnych pojazdow , super rozgrywka zarowno w singlu jak i multi ! Wiadomo ze mozna wszystko wysadzic i sama ekipa ktora grasz (wzor komando to raczej nie jest ;p )... Dla mnie zdecydowanie lepsza pozycja od gta 4 mimo ze to tez multi platforma. Z tego co sie orientuje nie ma duzo mapek na multi ale napewno dojdzie ich wiecej co za tym idzie po przejsciu singla bedziesz jeszcze mogl sie dlugo cieszyc z totalnej rozwalki po necie... Ja gta 4 moze kiedys kupie jak bedzie warte te 80 zl... Mimo ze nie gralem ta gra poprostu zawiodla ludzi. the end ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zaopatrz sie w Uncharted, wspaniała gra. Oprócz niej możesz pomyśleć nad Guitar Hero III i Ratchet-em(czy jak to się tam pisze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alucard popieram w 100% - przelales moje odczucia na papier / forum odnosnie gta i bf . MGS4 kupie jak pojawi sie w PSS poprzednie czesci bo mam zamiar zaczac sage od pierwszej czesci a nie ostatniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje co do przejscia poprzednich czesci.. ja zapewne tez je przejde jak wyjda na pps a potem jeszcze raz odpale 4 by przejsc na najciezszym poziomie ;D btw. mimo ze nie gralem w poprzednie 3 czesci ta gra a dokladniej interakrywny film w ktorym Mistrz Kojima realizuje swoje wizje i czasami powala ci pograc poprostu miazdzy !!! Autentycznie pod koniec gry 5 akt i epilog lzy krecily mi sie w oczach... nie pamietam ktora gra tak mna poruszyla . cos pieknego... teraz jak juz dokladnie poznalem ta historie mimo braku info na temat co dzialo sie w poprzednich czesciach smialo moge glosic wszem i wobec ze to najlepsza gra ever !!! i zdania nie zmienie no chyba ze kolejny metal zapoczatkuje nowa historie , sage ktora przebije to co teraz doznalem ! the end ! i dla tych co chca kupic gta 4 dobra rada zastanowcie sie 2 razy albo 5 zanim to zrobicie ... cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×