Skocz do zawartości
Alucard

Odskocznia od MGS4

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem swiezo po ukonczeniu GTA IV i uwazam ze jest to najlepsza gra z calej serii. Dlaczego tak sadze? Bo jest najdoroslejsza ze wszystkich gta (ale nie porownujcie dorosloscia do MGSa ).

Zreszta latwo to mozna udowodnic.

Moi mlodsi kuzyni ktorzy tak namietnie grali w SA przyszli zagrac w IV i stwierdzili ze to glupia gra bo sie glupio jezdzi i nie da sie tak fajnie policjantow zabijac

Gdyby IV byla tak zla to by nie dostala takich recenzji

Uwazam ze GTA IV zasluguje na 9+/10- (to wachanie zalezy od gustow)

Minusy?

-Malo bonusow (nic za ukonczenie 100% gry )

-Pierwsza wyspa moze niektorych nudzic

-Brak misji z takim pierdyknieciem (duza ekipa kontra duza ekipa, wybuchy, granaty, bazooki itd)

I to tyle :] reszta mi sie jak najbardziej podobala (moze oprocz jeszcze ziarnistych cieni postaci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , że wziełeś Uncherted . Te gre każdy posiadacz Ps3 powinien mieć w kolekcji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej ze kupilem ja za 99 zł nowka w folii ;p jak patrze ze w skelpach chodzi po 200 zl to mi szczeka opada.... dzis bylem w MM i tam kazda gra ktora mozna dostac na allegro za 80 chodzi po 200 ... LOL . Przy naszym free region kazda dobra gra ktora ma kiepski multi albo nie ma blokad najlepiej jest sprowadzic ze stanow , tylko przydaloby sie miec tam kogos nie macie moze jakichs dobrych wujkow/ciotek ? ;D dzis bylem bliski kupna gta , jednak nadal uwazam ze to gniot a oceny to pierwsze wrazenia z gry , thats all . gra jest zbugowana na potege i nie zasluguje na te 9/10 .dalbym moze 8 ,nie wiecej .

dodam jeszcze ze szybki spadek ceny i bardzo duzo uzywanych gier na alle swiadczy tylko o tym jaki to wspanialy tytul... nadal uwazam ze nie pobija vice city i san andreas. A warta bedzie kupna moze jak spadnie do ceny 80 a nawet 60 zl . thats all folks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IV jest tak dobrze oceniane ze względu na poprzednie częsci i nazwe Gta . Też bym tyle nie dał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem swiezo po ukonczeniu GTA IV i uwazam ze jest to najlepsza gra z calej serii. Dlaczego tak sadze? Bo jest najdoroslejsza ze wszystkich gta (ale nie porownujcie dorosloscia do MGSa ).

Zreszta latwo to mozna udowodnic.

Moi mlodsi kuzyni ktorzy tak namietnie grali w SA przyszli zagrac w IV i stwierdzili ze to glupia gra bo sie glupio jezdzi i nie da sie tak fajnie policjantow zabijac

Gdyby IV byla tak zla to by nie dostala takich recenzji

Uwazam ze GTA IV zasluguje na 9+/10- (to wachanie zalezy od gustow)

Minusy?

-Malo bonusow (nic za ukonczenie 100% gry )

-Pierwsza wyspa moze niektorych nudzic

-Brak misji z takim pierdywnieciem (duza ekipa kontra duza ekipa, wybuchy, granaty, bazooki itd)

I to tyle :] reszta mi sie jak najbardziej podobala (moze oprocz jeszcze ziarnistych cieni postaci)

To że recenzentom największych portali firmy robiące gry płacą za odpowiednie recenzje wiemy nie od dziś.

Dlatego GTA zebrało tak wysokie noty, a moim skromnym zdaniem nie zasługuje nawet na 8+:

-Strasznie nudna po przejściu wątku fabularnego

-Grafika brzydka jak cholera

-U niektórych były wielkie skoki animacji

No ale trzeba przyznać że dla samego Lilttle Jacoba i modelu fizyki warto w gre zagrać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To że recenzentom największych portali firmy robiące gry płacą za odpowiednie recenzje wiemy nie od dziś.

Dlatego GTA zebrało tak wysokie noty, a moim skromnym zdaniem nie zasługuje nawet na 8+:

-Strasznie nudna po przejściu wątku fabularnego

-Grafika brzydka jak cholera

-U niektórych były wielkie skoki animacji

No ale trzeba przyznać że dla samego Lilttle Jacoba i modelu fizyki warto w gre zagrać .

"-U niektórych były wielkie skoki animacji"

I to mnie dobija, jedni grają płynniej od innych ;D

Alucard jeżeli u ciebie podczas strzelania występują spadki animacji to masz zajebistą konsolę ;] Ja za IV dałem 239 zeta i nie żałuje na nią wydanej kasy, mam już IV no i Uncharteda, teraz kupię Burnouta jak dostanę kasę bo znakomite dodatki wychodzą :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pips lol czy ty posiadasz taka zdolnosc jak czytanie ze zrozumieniem ?! LOL przeczytaj caly temat od poczatku i inne moje tematy np 1 gra na ps3 ... Jak sie skupisz to wyczytasz ze nie mam tej gry i kupic nie zamierzam nigdy ! a to ze dales tak duza kase za to co teraz jest warte nowe moze ze 120 zl ... no coz . n/c ;D Mam kilku znajomych ktorzy maja ps3 od roku i u nich podczas strzelania byly dropy . moja opinia to nie jakies nawiedzone txty wydumane z palca ale glosy LUDU ktorzy kupili i sie nacieli bo HITA wyszedl szit... moje argumenty podalem plus inni widze ze popieraja moj punkt widzenia. a co do mojej czarnulki to jest z bundle packa z MGS4 i to raczej swierza seria konsolek . Anyway jak z mojego krotkiego doswiadczenia moge wywnioskowac co sie pokrywa na czarnulke oplaca sie jedynie kupowac exclusiwy oraz gry ktore najpierw wyszly na ps3 a potem byl port na 360. Ostatnie zdanie na temat gta 4 - nie pomne o tym ze recenzenci dostaja gruba kase od developera zeby rozdmuchac kampanie i nabic kasiore na produkcie , po prostu moim zdaniem ta gra moze podobac sie jedynie osobom ktore nie graly wczesniej w serie GTA albo sa wyjatkowe zaslepione marketingiem ktory sprytnie przygotowal rockstar i reszta macek za to odpowiedzialnych... Nudzi mnie juz jechanie tego gniota na ktorym ludzie robia och i ah ... ZATEM PANIE ADMINIE LOCK THIS TOPICK !! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż z tym twoim n/c mam gdzieś ile dałem za GTA, za VCS na PSP dałem w Empiku 259 zeta i nie żałuje Jeżeli ty i twoi koledzy mają dropy podczas strzelania to super i jakaś klątwa nad wami panuje ; o złapię jakąś kamerę i nagram film po czym wrzucę na serwer albo na YT i zobaczysz że ja jakoś dropów nie mam... Według ciebie od GTA1 recenzja ci dostają w łapę? Chyba masz nie ten tego z czymś... Masz dowody ofkorz że przy GTA dostawali w łapę, a ja widziałem jak recenzja tom płacili przy opisywaniu MGS4 jestem fajny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pipsowi zawsze wszystko pasuje haha łyka spadki jak bułeczki ciekawe na ile poważne są jego opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pipsowi zawsze wszystko pasuje haha łyka spadki jak bułeczki ciekawe na ile poważne są jego opinie.

Nom... haha ;d

Bo wam albo żal dupę ściska że IV ma tyle fanów i dostała takie oceny no i trzeba ponarzekać na to... albo nie wiem co... wyszedł patch 1,2 poprawia leader boardy (w PS3) nie wiem co to ale gra łazi jeszcze płynniej, mówiąc jeszcze płynniej miałem na myśli że przed tym patchem mi i tak łaziła płynnie. Nie chce mi się z wami gadać.

I nie kupię MGS4, ninja gaiden sigmy czy waszych tam kochanych gierek "nigdy" uehehe ; d

Kupię Burnouta, GowIII, Heavy rain i to co będzie dobre a nie jakimś tam kitem w którego nie pogram zbyt długo :X w praktyce nie wiem jak będzie z Heavy Rain bo narazie ma tylko ładną grafę a liczy się gamplay dla mnie bo wam on zwisa, wolicie super grafę z głupim gameplayem :> roxujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupilem GTA po premierze i szczerze mowiac nie zaluje. Moze nie jest jakas bardzo dobra gra, ale grywalna. Przynajmniej mozna pograc troche dluzej i sie pobawic. Przejscie fabuly zajelo mi okolo 40h, co do uncharted 8h robi roznice ;x

Co do dropow hmm. Mialem ps3 nie podlaczone do neta i wszystko pieknie smigalo. Gdy zrobilem neta w czarnuli zaczely sie problemy. W sumie nie przeszkadzalo mi to bo wystarczylo odlaczyc neta. Nie ma sie co klocic o GTA. Jedni uwazaj ze fajne inny ze lipa. O gustach sie nie dyskutuje, a temat chyba do zamkniecia bo sie straszny offtop zrobil.

EDIT. Pips mowiac ze nie kupisz MGSa lub innych gierek, ktore nam sie podobaja, nie zrobisz na zlosc nam tylko sobie, bo ty stracisz wspaniala zabawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupilem GTA po premierze i szczerze mowiac nie zaluje. Moze nie jest jakas bardzo dobra gra, ale grywalna. Przynajmniej mozna pograc troche dluzej i sie pobawic. Przejscie fabuly zajelo mi okolo 40h, co do uncharted 8h robi roznice ;x

Co do dropow hmm. Mialem ps3 nie podlaczone do neta i wszystko pieknie smigalo. Gdy zrobilem neta w czarnuli zaczely sie problemy. W sumie nie przeszkadzalo mi to bo wystarczylo odlaczyc neta. Nie ma sie co klocic o GTA. Jedni uwazaj ze fajne inny ze lipa. O gustach sie nie dyskutuje, a temat chyba do zamkniecia bo sie straszny offtop zrobil.

Czytałem o necie, ale właśnie u mnie i z nim i bez niego nie widzę różnicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo wam albo żal dupę ściska że IV ma tyle fanów i dostała takie oceny no i trzeba ponarzekać na to... albo nie wiem co... wyszedł patch 1,2 poprawia leader boardy (w PS3) nie wiem co to ale gra łazi jeszcze płynniej, mówiąc jeszcze płynniej miałem na myśli że przed tym patchem mi i tak łaziła płynnie. Nie chce mi się z wami gadać.

xDD

Czego gadamy o GTA IV w topiku MSG 4 ? i dlaczego pips tak śmiało twierdzisz ze żal mi dupę ściska z powodu wysokich ocen GTA jak sam mam i gram w tą grę i ją uwielbiam, ale ... te spadki, więc to co mówisz zbyt dużo sensu samo w sobie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips litości...

Btw.

Ja potwierdzam - w GTA IV przy strzelaniu z np kałacha, w zoomie - niekiedy występują dropy.

To tak gwoli wyjasnienia

Ale z tym że GTAIV to shit to się nie zgodzę. Gierka daje dużo radochy, po ostatnim patchu spadki animacji ograniczone są do minimum, jest tam świetny single player, a multi to już sam miód

Zważając na rozmach gry, to graficznie też nie jest z nią najgorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie w GTA 4 zakochalem

I mowienie ze gra to ta gra to crap jest dla mnie smieszne...

OK moze sie komus nie podobac ale mowienie ze jest beznadziejna jest na poziomie dziecka 5 lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem tak. GTA4 w porównaniu z poprzednimi częściami rozczarowuje pod względem misji dodatkowych. Spadki animacji są i występują dość często w porównaniu do klocka. Po skończeniu fabuły nie ma już co robić, ja nie widzę sensu w zbieraniu głupich paczek. Online może i dobry ale ja mam problemy z podłączaniem się do gier a co dopiero granie z kimś po sieci. Graficznie może i fajnie wygląda ale co z tego jak cała reszta jest do kitu. Na klocku chociaż są te ashivmenty czy jakoś tak. U nas jest bieda i gra nie jest warta 200+ zł. Fabuła jest fajna i nawet ciekawa. 40+ godzin to dość sporo ale każdy się ze mną zgodzi że na klocka gra jest o wiele lepsza. Wersja na PS3 jest słaba a sam tytuł przereklamowany. 10/10? w życiu bym nie dał takiej oceny na konsole PS3!!! przynajmniej 8/10. A co mogę polecić oprócz MGS4? Z samochodówek Burnout Paradise, FPS - COD4 lub BF:BC, przygodówki - Uncharted, Platformówki - Rachet & Clank. Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×