Skocz do zawartości
Gość

Problemy z FW 2.40

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

W morde jeża, oszaleje, sciągnąłem, jak wszyscy zresztą FW 2.40, zacząłem sciągać update'a do SuperStardust HD,jak zobaczyłem że ma ponad 200 mb to anulowałem, bo akurat spieszyło mi się, a teraz moja konsola nie łączy się z netem,ani z PSS, ani w przeglądarce z jakąś strona, rzeczy które zacząłem wcześniej ściągać pokazują na zmiane - downloading/pending, jak wchodzę w test internet connection, lub connection settings to w prawym górnym rogu ekranu pojawia się to małe płynne kółeczko,czyli że konsola coś robi, a ona się zawiesza, nie da się tego cancelować musze robić reset, tzn po trzymaniu przez kilka sekund resetu konsola się długo resetuje na koniec oika swoim głośniczkiem. Super, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może daj konsoli pomyśleć trochę? Zobacz coś w TV i po 5 min sprawdź co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

7 minut to chyba wystarczająco dużo czasu żeby konsola weszła w ustawienia połączenia,prawda?A tu nic, został mi kolejny reset..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem czy format by nie pomógł. Jak chcesz w grach Trophies to i tak musisz mieć nowe save'y więc strata niewielka.

Tak na marginesie... przynajmniej masz nauczkę żeby nie resetować konsoli jak "myśli"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ok,sytuacja się trochę wyklarowała, przed FW2.40 mogłem podłączać net do konsoli nawet wtedy kiedy była już włączona,resetowałem modem i konsoli to nie przeszkadzało, teraz jeżeli włącze ją bez netu a chcę go podłączyć to musze konsole turn off, podłączam net, włączam PS3 i jest OK.Bo jak podłącze net do działającej już konsoli to połączenie netowe wariuje i dzieje się to co napisałem w pierwszym poście. Oj, niedopracowany ten 2.40...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takiego problemu nie mam, a podłączam/odłączam internet od konsoli jak chodzi nierzadko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisali na stronie ( nie pamiętam jakiej ) że ten firmware jest uszkodzony i ci którzy go zassali mogą mieć problemy. Szybko go wycofali i poprawiają. Mi się nie udało go ściągnąć a zaglądałem dziś kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A teraz jeszcze konsola co jakiś czas tyka(nie dysk), tak jakby na ułamek sekundy odłączało się od niej napięcie i zazwyczaj wtedy wywala z PS Network. Miałem przeczucie żeby poczekać ze ściągnięciem nowego FW.Nigdy więcej nie ściągne FW przed upływem co najmniej 24h od czasu kiedy będzie dostępny, najpierw poczekam i poczytam na necie co w trawie piszczy.Ma ktoś numer do infolinii SCEP? Muszę się im wyżalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
0-801-230 000

infolinia SCEP

natomiast z 2.4 nie mam żadnych problemów.

I co w końcu z tym 2.40 ? Można już bezpiecznie na nim grać?

Napiszcie jakiś update. Czy jeżeli mam 2.40 coś się może z moją konsolą stać ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem w pierwszym rzucie 2,40. Wtedy też można było bezpiecznie grać jak i teraz można

PS. Miałem problemy dopiero po pobraniu tego tracka z Top Gun do GH3. Konsola się wieszała, nie mogłem wejść do opcji "download track" w Guitar Hero... skutkowało to zawieszeniem się konsoli. Po usunięciu GH3 + wszystkich piosenek z PSS konsola działa normalnie. Nie ściągnę już tego kawałka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, nie było problemu ? konsole sie nie psuły i sie nie popsują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2.40 na 60GB.

Jak do tej pory grałem w GTP, MGS4, BP, U:DF, MS, R:FoM w wersjach off i online i nic się nie działo.

Do tego demo Grida, DBBL, Lair, Super Stardust (łącznie z updatem).

Ściągałem z PSS filmy i wszystko jest ok.

Ale ja raczej nigdy nie miałem z moim sprzętem problemów. Może ze trzy razy w ciągu 10 miesięcy zawisła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można już w końcu ściągnąć ten fw czy nie....?? bo jak sprawdzam możliwość dostępności to mówi, że mam najnowsze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można. Może we wtorek... Ale ja bym był za tym, żeby dali wersję 2.41 Bo jak niby zainstaluję skoro 2.40 już mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 40GB dosc czesto wieszala sie podczas przegladania netu i sluchania muzyki

Czasami nawet 3razy dziennie

Odkad mam 2.40 nie zdarzylo mi sie to PRZYPADEK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
0-801-230 000

infolinia SCEP

natomiast z 2.4 nie mam żadnych problemów.

Dzięki, jutro do nich dzwonie. "Halo" - powiem, "To nie MicroSoft!" - pewnie usłysze.., więc od razu powiem że chodzi o FW 2.40 zamiast Halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A może to nie FW 2.40 tylko SSHD 4.0 coś skopsał? Nieważne, ma działać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś ten soft na dysku ?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzięki ;P narazie nie mam w co grac na pleju to zobaczę co i jak z 2.40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie Dzięki ;P narazie nie mam w co grac na pleju to zobaczę co i jak z 2.40

czy przeszlo komus przez mysl, ze soft 2.4 celowo zostal usuniety z serverow sony i ze moze nie byc najlepszym pomyslem instalowanie go 'na sile'?? moze jednak lepiej sie wstrzymac do czasu wypuszczenia 2.41 ??? taka sugestia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Próbuje się dodzwonić na infolinie SCEP - 0801-230-000 i nie mogę, pół godziny już dzwonię i słyszę tylko -pik,pik. !@####!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam pobieżnie, ponieważ jestem na wakacjach i mam pytanko. Nie wiem czy dobrze się doczytałem, ale FW 2.40 został usunięty z serwerów Sony i nie pobiorę go na konsoli? Są w nim w końcu jakieś poważne błędy? Co to za plotki z FW 2.41?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2.40 i narazie bez zwiechy xD Trochę rzeczy muszą naprawić ale u mnie działa ok jak i u mojego kumpla ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×