Skocz do zawartości
Velans

Knajpy dla graczy :).

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany po części jednym z artykułów w PSX Extreme, chciałbym poznać też Wasze zdanie na temat takiej kulturalnej zabawy poza naszymi własnymi kącikami gry :).

 

Między innymi w Poznaniu istnieję Pad Club gdzie są udostępnione przeróżne konsole do gry ale również bar. Osobiście jeszcze nie byłem w Pad Clubie ale może byłby ktoś tutaj chętny z Poznania się spotkać w takim miejscu :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym się pociąć aby taka inicjatywa była w moim mieście :D .Szczerze ? zazdroszczę tym osobą którzy mają taką możliwość. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wawie słyszałem o PadBarze, Level Up'ie i PlayPub'ie. W Level Up'ie byłem i mnie nie oczarowało. Ma ktoś jakieś opinie o pozostałych miejscach? A może jakaś inna propozycja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łażąc wiosną po Krakowie w okolicach Starego Miasta rzucił mi się w oczy jakiś bar dla graczy, ale jak się zwał nie pamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda z grami i konsolami w takim Pubie/klubie jakie mają i czy gry swoje trzeba mieć. Cekawi mnie też czy za użytkowanie konsol trzeba płacić. Dodam że we Wrocku nie słyszałem o czymś takim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda z grami i konsolami w takim Pubie/klubie jakie mają i czy gry swoje trzeba mieć. Cekawi mnie też czy za użytkowanie konsol trzeba płacić. Dodam że we Wrocku nie słyszałem o czymś takim.

 

Z tego co ja wiem gry są głównie rodzaju Fifa, Tekken (...) by można było grać w więcej niż jedną osobą :). Ale klasyki też pewnie się znajdą jak na przykład starsze konsole czy nawet gry planszowe :). Jeśli chodzi o koszty to tylko za napoje (procentowe bądź nie :)) do sączenia podczas gry z baru ;). A jeśli chodzi o miasta gdzie takie inicjatywy są to sądzę, że najwięcej takich barów będzie w Krakowie i w Warszawie, w Poznaniu aktualniej jest tylko Pad Club :]. W innych największych miastach w Polsce zapewne też takie miejsca są ;).

Ja jeszcze nie byłem na przykład w Pad Clubie więc piszę tylko z tego co przeczytałem w internecie albo w artykule PSX Extreme :). Ktoś chętny się spotkać w Pad Clubie ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle to nie kręci, kiedyś bardzo chciałem mieć nieopodal takie miejsce. Teraz nie wyobrażam sobie iść do knajpy by grać. Piwka można się napić i pograć z kumplami w domu i nikt nam nie narzuca zasad.  Do knajpy pic, w domu grac...i pić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Level Up - więcej stanowisk do grania, wygodne kanapy na których można siedzieć. Na minus zaliczam to, że na dole strasznie jest palone i po spędzonym tam wieczorze człowiek śmierdzi przez dwa dni. W Padbarze tego problemu nie ma, ale konsole są zawsze oblegane, nie można często zmieniać gier na poszczególnych konsolach, siedzi się na krzesłach barowych grając. Idealnego miejsca nie ma, ale ja wolę chodzić do LevelUpu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×