Skocz do zawartości
Tweedier

3 piknięcia po wyłączeniu konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od tygodnia mam ps4 i gdzieś od 3-4 dni po skończonej grze i próbie wyłączenia konsoli padem wydaje ona 3 piknięcia. Jak widzę, że dłużej się wyłącza (bo ekran informujący o nie odłączaniu konsoli itp itd długo się wyświetla) to wiem, że zaraz zacznie pikać i niestety tak się dzieje. Nie zdarza się to bardzo często chociaż też za często jej nie odpalam więc ciężko powiedzieć. Czy coś nie tak jest? Czytałem na internecie, że to wina jakiejś aktualizacji ale te tematy były trochę stare i pewnie problemy wtedy zostały naprawione więc czego to wina może być? Czy ktoś z was teraz też ma takie problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to zalezy ale u mnie tez to wystepowalo, jakies 3 aktualizacje temu dosyc często. Natomiast aktualnie bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czasami miałem jak usypiałem konsolę. Przy całkowitym wyłączeniu nigdy mi się to nie zdarzyło.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak jest. W ps3 też były 3 piknięcia zawsze jak się konsola zawiesiła i się ją wyłączało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te piknięcia występują w momencie jak nie wyłączy się gry. Gracie w jakieś cyfrówki? Trzeba kliknąć option i wybrać "zakończ program" bo w innym wypadku konsola będzie sama musiała zakończyć aplikacje a piknięciamy sygnalizuje, że program został niewłaściwie zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te piknięcia występują w momencie jak nie wyłączy się gry. Gracie w jakieś cyfrówki? Trzeba kliknąć option i wybrać "zakończ program" bo w innym wypadku konsola będzie sama musiała zakończyć aplikacje a piknięciamy sygnalizuje, że program został niewłaściwie zamknięty.

 

Nie do końca masz rację. Ja każdorazowo zamykam grę po skończonej rozgrywce, a i tak konsoli zdarza się pikać przy wyłączaniu. Z tego co wyczytałem, to piknięcia występują w momencie nieprawidłowego zamknięcia aplikacji, czyli prościej mówiąc - błędu software'owego. Coś tam jeszcze pewnie w pamięci rezyduje i stąd system ma sraczkę przy zamykaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na płycie, i tak ją wyłączam, klikam zakończ program i dopiero wyłączam konsolę. Wczoraj mi pikała, następnym razem pograłem znowu w Infamous i wyłączyła się bez problemu. 

Uspokoiliście mnie trochę chociaż pewnie dalej będę się denerwował jak się nie wyłączy tak jak trzeba heh

 

Ehh teraz mi piknęła jak ją włączyłem.

Edytowane przez Tweedier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam podobnie jak Simonldz - w momencie wyłączenia konsoli, z pominięciem wyłączenia aplikacji zapipa mi parę razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×