Skocz do zawartości
zdun

Fatal Frame 5

Rekomendowane odpowiedzi

Aka Project Zero 5

 

Najnowsza odsłona jedynego "prawilnego" horroru wyszła jakiś czas temu. Poza gameplay'em który śmierdzi starym laczkiem, klimat nadal ryje beret (aż żal ściska że pt zostało wykasowane..). Poza chorymi cenami oraz Januszami biznesu na alle: fizyczne kopie tytułu za 350 zł plus (sic!), warto zaopatrzyć się w swoją kopię gdyż klimatem gra miażdży orzechy... Ktoś z was ma jakieś pytania albo bawił się już camerą obscurą? Zapraszam do dyskusji o grze!

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=u1qodxweV3o

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem wszystkie części na ps2. Razem z seriami Silent Hill i Siren stanowi wg. mnie trójcę najlepszych horrorów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym problemem z najnowsza odsłona to to, ze nie zmienia się nic, ale absolutnie nic w gameplayu ... Wszystko juz trochę zdazylo się zestarzec (trochę......) i ciężko się w grze steruje, żyroskopowe prowadzenie camery obscury na tyle denerwuje ze po 20 minutach gry ma się jej dość ale cale szczęście twórcy dali możliwość sterowania klasycznego i tak polecam robic. No i doskwiera backtracking o wiele większy aniżeli w poprzednikach nawet. Dobra zaczalem narzekać i pokazywać ze to crap... Ale co sprawia ze skonczykem ja 2x? Klimat, klimat i jeszcze raz klimat kiedy dany duch wyskakuje nam przed ryjem dostajemy dreszczy, kiedy poruszamy się po gorze samobójców dostajemy autentycznego dola czy kiedy w końcu ubijamy ostatniego bossa (a gravjest trudna) czujemy satysfakcję. To nie jest tytuł dla kazdego, ale ja w nią grając czułem niezerową podniete :) polecam. Krystyna Janda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×