Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Counter-Strike GO

Rekomendowane odpowiedzi

CSGO1-750x422.jpg
 

Counter-Strike: Global Offensive to kolejna, po Counter-Strike: Source, próba odświeżenia tej popularnej strzelanki, która zaczynała jako modyfikacja Half-Life. Mimo upływu lat, nie zmienia się filozofia rozgrywki - nadal do czynienia mamy z drużynową grą akcji. Naprzeciw stają dwa zespoły - terroryści oraz próbujące ich powstrzymać siły specjalne. Za każdego wyeliminowanego przeciwnika nagradzani jesteśmy gotówką, za którą na początku kolejnej rundy możemy kupić lepszą broń i uzbrojenie. W grze znajdziemy cztery tryby rozgrywki: wyścig zbrojeń, demolkę, turniejowy uproszczony oraz klasyczny uproszczony. Pierwszy to wariacja klasycznego deathmatchu – po zabiciu przeciwnika dostajemy nową broń. Drugim rządzi podobna zasada w kwestii otrzymywania nowego ekwipunku, ale zabawa podzielona jest na rundy, podobnie jak w klasycznych trybach. Trzeci, jak nazwa wskazuje, przeznaczony jest dla początkujących graczy i jego zadaniem jest wprowadzenie nowicjuszy w tajniki Counter-Strike, m.in. poprzez zrezygnowanie z ognia przyjacielskiego. Tryb klasyczny turniejowy został pozbawiony wszelkich udogodnień. W CS: GO dostępne jest pięć map typu de_ (rozbrajanie/podkładanie bomby) oraz dwie cs_ (odbijanie zakładników). Każda z siedmiu plansz jest wzorowana na klasycznych polach bitew znanych z poprzednich odsłon serii. Fani na pewno rozpoznają nazwy poszczególnych aren: Dust, Dust2, Aztec, Nuke, Inferno, Italy oraz Office. Oczywiście nie obyło się bez drobnych zmian, lecz służą one jedynie polepszeniu jakości rozgrywki. Lista dostępnego uzbrojenia została rozszerzona o kilka pozycji. Osiem nowych narzędzi zniszczenia to koktajl Mołotowa, granat-przynęta, IMI Negev, Tec-9, Mag-7, Sawed-Off, PP-Bizon oraz Taser. Szczególnie ciekawy jest ten ostatni gadżet - drogi, lecz pozwalający na zabicie przeciwnika jednym celnym strzałem. Przygotowany został także odświeżony system matchmakingu, który dobiera przeciwników według posiadanych umiejętności. Poza serwerami utrzymywanymi przez Valve możemy także hostować własne rozgrywki.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17178

 

Panowie od dziś w kompatybilności wstecznej  :)
I teraz pytanie, gra legenda, klasyk nad klasyki za grosze czy warto? Czy "hardkory" w to grające nie zabija funu z gry "nowym"

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardkory grają na PC, to tutaj to jakiś zapomniany przez Valve projekt :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno
a. nikt w to nie gra
b. brak wspomagania aimingu, przez co ciężko się gra na padzie
c. oryginalnie na x360 nie było demonem szybkości

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawy jestem jak jest z serwerami i graczami...

BTW: jakąś Wersję Próbną widzę, może się uda to pobiorę i obczaje...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi tylko co chcesz wiedzieć, bo mam ;)

Na turniejowych ciezko znaleźć ekipe 5v5, najczęściej z botami ;)

Chyba, że uzbieramy ekipę 10 osób i mieszać sobie składy ;)

Mnie najbardziej cieszył wyścig zbrojeń ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na będzie z kim grać? I czy tytuł jest grywalny (grafa nie odpycha itp.) warto? Bo jak mam kupić i klepanych z botami to dzięki...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się jednak wydaje, że CS to jedna z tych gier, których przeniesienie na konsole zwyczajnie nie ma prawa się udać, kto chce grać to gra na PC. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi tylko co chcesz wiedzieć, bo mam ;)

Na turniejowych ciezko znaleźć ekipe 5v5, najczęściej z botami ;)

Chyba, że uzbieramy ekipę 10 osób i mieszać sobie składy ;)

Mnie najbardziej cieszył wyścig zbrojeń ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Rozumiem, że gra jest goła jak przy premierze? Brak skinów, aktualizacji, systemu rang?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skinow nie ma, rangi stare ;) Większość gra na myszkach.

Gram na PC w GO i zdecydowanie na PC polecał bym zabawę. Bo i trochę zarobić można. Grafika ciut gorsza niż wysokie na PC ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC gram od Lipca. I tej gry nie widzę na pleju/xboxie. Typowa Skillowa gra Ale tylko B PC.

Jakby co to pisać priv to poframy razem. Aktualnie grafika na serwisie.

Ranga Gold4 ( Stare MGE ).

Edytowane przez juza_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzięki pieniadzury wydam na coś innego

BTW: małym offtopem, do 4 ciuralłem w Neverwintera git gra...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nie tracę :p w cs go na PC mam przegrane 1700h także gra nie ma dla mnie tajemnic. Niestety nie udało mi się wbić globala, bo miałem suprema tylko :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×