Skocz do zawartości
Natsu

Let It Die

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, drk2 napisał:

Będzie to dla EU? 

 

Jest dla EU, ale nie w biednych krajach jak PL. Co jest dziwne bo gra wewnętrznie oficjalnie wspiera Polskę i mnóstwo szaraczkowatych krajów. Trzeba ściągać z USA i grać na swoim koncie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko rozwiążą kwestie prawne odnośnie pewnych własności, to gra zawita również u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gra jest bardzo dobra, wciągnąłem się jak w mało co i jest już od jakiegoś czasu dostępna w Polsce. Pora na porady.

 

Mistrzostwa w broniach i w walce wręcz rozwijają się dla całego konta, doświadczenie dla broni jest naliczane po zabójstwie, więc to ostatnie uderzenie determinuje w co pójdą punkciki.

 

Wraz z rozwojem mistrzostwa w broniach pojawiają się nowe ruchy R1 L1 i zmiany w istniejącym działaniu i tak na przykład wyrzutnia fajerwerków z czasem wymiata.

 

R3 namierzamy wroga i na przykład żaby, szczury itd. Możemy w nie strzelić z wyrzutni fajerwerków i będą upieczone. Można też piec w ogniskach, ale to mi średnio wychodzi – muszę poćwiczyć, przez wrzucanie i podobno też przez podchodzenie podczas rzucania, ale nie daję gwarancji.

 

Ruchy na boki na touchpadzie zmieniają grzyby, mięso. Jak naciśniemy po lewej touchpada to wchodzimy w tryb rzucania , a jak po prawej to zjadamy. Nie wolno zjadać toksycznych i wybuchowych. Można się leczyć tear gas (gaz łzawiący) i R.E.M. Sleep (sen) na chwilę nas blokują. Tylko gdy jesteśmy najedzeni życie pomału się regeneruje.

 

Warto zbierać przede wszystkim nie znane schematy (znane można tylko sprzedać) , w drugiej kolejności materiały.

 

Można się skradać L3 i spróbować po cichu, ale są bardzo czujni.

 

Są odnawialne zadania w centum bazy (gdzie można się uleczyć) „wychodzimy z gry” rozmawiamy z panienką po lewej i bierzemy zadania. Nagrody przy magazynie.

 

Postacie z których nie korzystamy możemy wysyłać na wyprawy.

 

Jak dojdziemy daleko nazbieramy przedmiotów i postać nam zginie, to możemy za monety ją wskrzesić wraz z dobytkiem i monetami.

 

Należy w kółko krążyć po znanych poziomach. Warto wracać z powrotem do bazy. Grind, grind i jeszcze raz grind.

 

Exp jest zbierany dla każdej postaci z osobna i levelujemy u latającego robota mózga, najpierw hp potem siła i stamina. Początkowe postacie mają level cap na 25. Później z czego słyszałem są lepsze postacie i jest różnorodność, każdą levelujemy od 1 poziomu; mają też więcej miejsca w plecaku.

 

Death metale (waluta premium) warto wydać na zwiększenie magazynu, żeby przechowywać dużo surowców. Nie warto się wskrzeszać, warto grindować.

 

Na górze po lewej jest licznik punktów do ataków specjalnych z wciśniętym trójkątem (cały czas trzymamy trójkąt i dopiero atak. Warto być naładowanym na bossa i mieć silną broń, pierwszego małego wykończyłem kuszą i atakiem specjalnym 3 razy.

 

Po pierwszym bossie są ataki na bazy, dołączamy też do grupy, zapraszam do Polski. Nie warto ustawiać nikogo w obronie na starcie, bo i tak tymi początkowymi postaciami przegramy, a jeszcze mogą nam porwać wojownika.

 

Można też zwiększyć pojemność skarbca, lodówki, więzienia.

 

Kupiłem 30 death metalów za 25 pln , ale w tej cenie jest tylko raz.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Tomaszczis
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×