Skocz do zawartości
Yarek

Liga LTE w Sim Racing Manager

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Wziąłem na siebie zapisy do wyścigów i zliczanie punktów(chyba punktów też). Nie jestem pewien czy komuś się w robotę nie wpierniczam ale co tam. Najwyżej mnie sprowadzicie na ziemię.

Oczywiście jako patentowany leń, pierwsze co mi przyszło do głowy to jak to robić by było minimum wysiłku, maximum efektu. :)

Szukałem i znalazłem. Twórca aplikacji vHUD ma stronę http://simracingmanager.com . Na nie jest opcja tworzenia i zarządzania ligami wyścigowymi w Project CARS, F1 2016, Dirt Rally i serii Forza Motorsport. Można tworzyć własne ligii. W każdej lidze łatwo tworzy się mistrzostwa i ich kalendarz. Są dostępne dywizje, Teamy osobowe i z podziałem na auta, tabele punktowe i czasy. Jest nawet wall jeśli komuś się tam chce coś wpisywać. Dodatkowo. Jeśli macie odpaloną apkę vHUD na komputerze czy androidzie podczas wyścigu to jej odpowiednia konfiguracja pozwala tworzyć zapisy wyników każdej sesji gry online do plików csv. Jeśli założycie profil i zapiszecie się do ligii na http://simracingmanager.com 

to aplikacja będzie wysyłać dane gry w czasie rzeczywistym na wasz profil. Ta funkcja jest jeszcze w fazie beta. Nie zawsze działa na 100% ale warto wspomnieć bo moim zdaniem fajna sprawa.

Więc co musicie zrobić Ligowicze? Nic. Jeśli wam się nie chce zakładać jakichś profili na jakichś stronach- możecie olać temat. Ja i tak ręcznie wpisuję wyniki na tamtej stronie bo mi jest wygodnie.

Możecie też poświęcić parę minut czasu, podać mi poprzez PSN adres e-mail na który mam wam wysłać zaproszenie na stronę. Pasywne profile już wszystkim założyłem i wyniki z wyścigu na Monza GP już są dostępne. Po wejściu na stronę ustawiacie hasło i potwierdzacie dołączenie do ligii. Dostajecie także unikalny kod do wpisania w aplikację vHUD. Dzięki niemu wasze czasy z gry będą spływać na bieżąco na profil.

Strona z ligą jest bezpłatna, nie wali reklamami po oczach i myślę, że stanowi fajny dodatek do naszego hobby. Czekam na pytania i dyskusję.

Poniżej kilka screenów "na zachętę"

Przechwytywanie.JPGPrzechwytywanie2.JPGPrzechwytywanie7.JPGPrzechwytywanie8.JPG

Przechwytywanie4.JPG

Edytowane przez Yarek
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochany, po pierwsze wielkie brawa za robote ktora wykonales.. Mega. Ja sie zapisalem tam i sobie obserwuje czasy i wszystko ladnie mi sie laduje na stronke. Bedzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie konto ale czy ja jakoś to moje konto podpinam pod ligę? Bo nie potrafię? Czy dostanę zaproszenie od administratora ligi?

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi Pela przez PSN e-mail na który mogę ci wysłać zaproszenie do ligii i gotowe.Stwierdziłem, że lepiej będzie jak będziemy sami dodawać tam uczestników. Mniejszy chaos będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta appka warta instalacji przy założeniu, że mogę skorzystać tylko z telefonu (brak tabletu)? Ja z chęcią tam dołączę, potem prześlę Ci adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też używam na telefonie i jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bede musial uzywac dwoch appem w takim ukladzie. Graficznje chyba bardziej przemawia do mnie pcars dash ale technicznie jesli sa takie mozliwosci to sprawdze vhuda

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dywizja LTE Randomizer Fun Race już istnieje. Daj Diego znać, łapię za wajchę i aktywuję☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić pcars/vhud by to ładnie działało? Wklepałem kod ze strony w appce. Jest jakieś ustawienie udp w opcjach gry.

 

Nie wiem czy to ma związek ale na telefonie nie mogę złapać neta na wifi, lapek spoko działa - wiążę to z tym w/w ustawieniem. Słusznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 i telefon/tablet/komputer muszą być w jednej sieci domowej. UDP trzeba włączyć w menu gry. Spróbuj ustawić UDP na 4. vHUD jest dostępny na komputery PC jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd to pobrać na PC ? bo mi pokazuję tylko na windows 10  i nie mogę zassać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tylko na windows 10 jest dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie są zapisywane te pliki csv z sesji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są w pamięci wewnętrznej telefonu, w katalogu Android/data/pt.oscarolim.pcarsvhud/files

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś testował wersję na Windows 10. Z tego co czytam to ma większe możliwości (możliwość definiowania co ma być wyświetlane, inne display)

Na moim leciwym laptopie wywala komunikat braku wsparcia karty graficznej z OpenGL 2.1 więc używam na smartfonie (android). Brakuje mi temperatury hamulców... Mam tylko ilustracje graficzna bez Celsjusza

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się w lidze dane pogubiły - są chyba tylko wyniki R1 z Monza.

 

Sama appka spoko, przesyłanie na stronę działa poprawnie, miodzio :) Plików jeszcze mocno nie szukałem ale też sobie oblukam, ciekawy jestem jak interpretowane są nieczyste okrążenia i jak się to ma do naszych założeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pogubiły się. Paluszek mnie się omsknął i musnął nie ten przycisk. Już powinno być ok :)

Cieszę się, że się podoba stronka.

Edytowane przez Yarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pliki csv z ostatniego wyścigu tj. Wyścig R1 Niedziela 4 Grudzień 2016? Kto był hostem tego wyścigu? Sieniu? Czy sieniu używasz vhud i możesz wrzucić plik csv?

Ps. Wysłałem pytanie do developera tej aplikacji że coś się sypie ten plik z danymi. Konkretnie nie zapisują się wszystkie okrążenie. Tak naprawdę wydaje się że zapisują się bez większej reguły.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji braku czasu i zainteresowania ze strony ligii nie będę aktualizował tamtej strony. Jeśli do końca lutego nie znajdzie się ktoś kto chce się w to bawić - usuwam tam wszelkie dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie się tym zajmę Yarku.

O ile dasz mi kilka wskazówek i małą instrukcję. :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz Yasiek to dobrze przemyśleć. Parę godzin z życia co tydzień masz wyrwane na obsługę tej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×