Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jestem na bodajże na 36 misji i to jest ta misja z balonami, mam pytanie jak wgl rozwalić te balony ? ;/

Rozwalam tę sondę, która tam lata i co dalej? Probuje wskoczyc na ten balon ale on jest otoczony tą powłoką.

I moje pytanie brzmi Jak rozwalić te balony?

Musisz burza piorunow zniszczyc ta zielona tarcze, i poprostu wskoczyn na nia i odczepic ten podest, ale uwazaj bo dwa ostatnie balony maja dzialka, wiec najlepiej zniszczyc oslone i dzialka a potem wskoczyc, ale przypatkiem nie strzelaj do balonu bo go zniszczysz i po misji ; ) Pozdrawiam

Obawiam sie ze nie da sie sprawdzic ile w danej lokacji zostalo do zebrania... To boli bo sam mam juz zebrane 348 BS i latam teraz szukam tych 2 ostatnich!!! Da sie jedynie obczaic w save'ie ile do konca zostalo. Ktos ma jakis sposob jak zebrac te ostatnie 2?!

Co do dubbingu to zobacze , nie mowie ze zle czy cos ale w sumie tylko pare gier PL selnilo moje oczekiwania , teraz sobie podarowalem i gram tylko po angielsku. W sumie to w inF troche glosy nie pasuja , ruchy postaci to.... masakra [Cole sie jakos broni] synchronizacja ust i mowy praktycznie nie istnieje. Ale to pierwsza generacja gier byla wiec nie ma co sie dziwic.

Czy zebrales tego co jest na koncu mostu co na poczatku gry miales uciec z miasta? ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz burza piorunow zniszczyc ta zielona tarcze, i poprostu wskoczyn na nia i odczepic ten podest, ale uwazaj bo dwa ostatnie balony maja dzialka, wiec najlepiej zniszczyc oslone i dzialka a potem wskoczyc, ale przypatkiem nie strzelaj do balonu bo go zniszczysz i po misji ; ) Pozdrawiam

Czy zebrales tego co jest na koncu mostu co na poczatku gry miales uciec z miasta? ; )

Tego co zaznaczylem na mapie? A jesli nie zebralem to....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba nie da sie pominac. Patrzales na tej wysokiej wiezy na trzeciej wyspie? Zobacz youtube, tam pokazuja niektore miejscowki, gdzie latwo bylo pominac jakies shardy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem na srodku w Historical district , juz zebrane. Kurna powinno byc napisane gdzie jeszcze jest do zebrania na ktorej wyspie. Bo normalnie az szlag rtafia latam w ta i we wta jak glupi i jednego mi tylko brakuje....

Moze dam rade bo w sumie tylko to i jeszcze jeden raz gre musze przejsc i mam platynke : ). Pierwsza wiec sie napalilem bo juz jest blizej niz dalej.

Jesli sie nie da pominac to cool w takim razie szukam dalej.

Edytowane przez dobik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:teehee:

Dzisiaj mam ochotę na kilka godzin grania w InFamous nie wiem tylko czy da się ominąć jakieś shard'y, bo chcę wyzbierać je na końcu gry.

Edytowane przez kurczak1224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, powiem więcej wszystkich odłamków (o ile nie będziesz ich z premedytacją szukał) na pewno nie zdobędziesz przed końcem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey , po 3 h szukania 4 odlamkow i przeszukaniu i przemiezeniu wszystkich 3 wysp w koncu uzbieralem. Jej , nigdy wiecej nie bede wbijal platyny i trofeow 'na chama' bo to odbiera przyjemnosc z gry. No nic dzieki temu filmikowi znalazlem ostatniego BS ktorego meczylem chyba z 2 h oto LINK

, chyba w grze jest bug i nie wyszukuje tego shard'a.

Jeszcze tylko przejsc gre na inFamous i platynka.

Jeszcze co do tych BS , to radze zbierac wszsytkie jakie napotkasz , jesli grasz na hard to duzo ci to pomoze , bo powieksza twaja 'mane'. Albo je w ogole pominac i zbierac na koncu.

PS , ten BS co zaznaczylem w zalaczniku to jednak sie na samym poczatku zdobywa wiec mozna go odjac.

post-2501-0-19289800-1309036754_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w tej grze autozapis po misjach? Bo wykonałem dwie wyspy na 100% i po wykonaniu ostatniej pobocznej, zamiast zapisać włączyłem przypadkiem new game wybierajac opcje bez zapisywania -.-

Teraz akurat nie mam jak sprawdzić, ale dziś jeszcze to wieczorem sprawdze i mam pytanie, czy robić sobie nadzieję? Bo niby po tej ostatniej misji pobocznej jak chciałem wcisnąć "zapisz" to nie reagowało na moje kliknięcia, i dopiero po chwili zaskoczyło, a tak często jest podczas autozapisów.

Pozwalam się śmiać z mojej głupoty, i nawet z tego posta, bo zaiste idiotycznie to wszystko zrobiłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku, gdy tylko dostaniesz możliwość sterowania postacią na parkingu musisz zaznaczyć "trudny" poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w savie wszystkie dzielnice zaliczone, ale nie wpadł mi jeszcze trofek za historyczną. Do tego historyczna na mapie jest w części "niezdobyta" (jest mały obszar nieobwiedziony linią). Jestem przed ostatnią misją.

O co kaman? Chodzę tam też żeby znaleźć jakiś przeciwników żeby pojawiła się misja z paczką, ale żadnych przeciwników w tym obszarze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać aż się zrespawnują - wtedy z zabitego przeciwnika wyskoczy misja z paczką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Może pokonałeś przeciwnika wcześniej, ale nie wziąłeś paczki, przeszukałeś dokładnie teren?

@Down

Chodzilo mi o to, że nie przeszukał ciała.

Edytowane przez Zaskroniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Może pokonałeś przeciwnika wcześniej, ale nie wziąłeś paczki, przeszukałeś dokładnie teren?

W takim wypadku miałby tam znak questa, nieprawdaż?

Wyjdź, wejdź na ten teren parokrotnie, jeśli nie pomoże, to włącz raz jeszcze grę. Trochę inwencji... :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku miałby tam znak questa, nieprawdaż?

Wyjdź, wejdź na ten teren parokrotnie, jeśli nie pomoże, to włącz raz jeszcze grę. Trochę inwencji... :fool:

Rzecz w tym, że biegałem w tym miejscu wiele razy i to nie przy jednym posiedzeniu. Przeciwników po prostu nie ma. Znaczka questa bym nie przegapił.

Najdziwniejsze to, że wg mapy (czyli tej linii) nie mam całej historycznej, a wg opisu na savie mam wszystkie zdobyte dzielnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum wpadnie po ostatniej misji. :) Ten teren zdobędziesz po pokonaniu ostatniego bossa w grze także nie martw się. Kończ grę a trofeum wpadnie. Musi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum wpadnie po ostatniej misji. :) Ten teren zdobędziesz po pokonaniu ostatniego bossa w grze także nie martw się. Kończ grę a trofeum wpadnie. Musi.

Zgadza się ;)

Wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wbilem platyne. Jest to moja pierwsza platyna [zdobylbym w killzone2 ale sie zalamalem przy radecku , nie moglem go za cholere zabic!] , procz tych blast shardow [350] nie jest zbyt trudna. Stuntsy potrafia popsuc krew ale tylko 2 mi sprawily wiecej trudnosci. Ogolnie gra mnie zakoczyla na plus. Szkoda ze nie kupilem ja wczesniej. I to co jest dziwne dla mnie , ale na HARDZIE gra jest LATWIEJSZA niz na easy , nie wiem moze to przez to ze na easy poprostu chcialem skonczyc jak najszybciej i rush'owalem i ginolem? Ale np tez w misji z busem ledwo co dalem sobie rade podczas gdy na hardzie mialem tlyko light damage autobusu.

Jeszcze jedno polecam na Hard mode grac jako DOBRY gdyz jest moim zdaniem latwiej dzieki paru 'dolepszaczom' czy upgrade'om jako ktos woli.

zostawiam ta gre bo po tyg grania juz mam dosc , nigdy wiecej .PLatyna daje radosc ale przez ten bol jaki przechodzilem chyba nie warto grac az tak bardzo dla trofeow

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie pomysł jak po skończeniu gry wbić stunta 3 przeciwników z wysokości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj w pierwszej dzielnicy koło dachu zejka jest budynek z okrągłym dachem czasem tam pojawia się 3 żniwiarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest filmik na YT i jakieś 15 razy pojawiał się na naszym forum w tematach Infamous (poszukaj), jest jedna stacja kolejowa gdzie zawsze respi się trójka żniwiarzy, tam bez problemów można to zrobić bo wystarczy ich zrzucić z torów (też zaliczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest filmik na YT i jakieś 15 razy pojawiał się na naszym forum w tematach Infamous (poszukaj), jest jedna stacja kolejowa gdzie zawsze respi się trójka żniwiarzy, tam bez problemów można to zrobić bo wystarczy ich zrzucić z torów (też zaliczy)

chyba cholera mnie trafi z tym stuntem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×