Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

witam , przeszedłem grę i mam kilka pytań bo brakuje mi kilka trophików do platyny.

żeby zupregdować wszystkie bronie po stronie dobrej potrzebuje aż 15 misji po stronie dobrej ja po zakończeniu gry mam tylko 4 gdzie są pozostałe misje?

Mam dwa zadanie z czerwona karmą jak je wykonam to pojawią się pozostałe ? i jak najszybciej najlepiej zbić na czerwoną karme z bohatera.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdej wyspie jest po 5 misji dla dobrej i złej strony(odpowiednio niebieskie i czerwone wykrzykniki na mapie). Także musisz poszukać na innych wyspach, tyle tylko, że jak pamiętam, to wykonanie misji dla którejś ze stron karmy automatycznie blokuję możliwość wykonania innego zadania po drugiej stronie(czyli wykonując dobrą misję nie wykonasz jakieś misji złej), co oznacza, że prawdopodobnie (nie)stety będziesz musiał zacząć nową grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co panowie robiąc misje dla dobra nie można ruszać tych dla złej strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz przechodzić całej gry więcej niż 2x to nie ...

Przejście dobrej misji pobocznej blokuje przeciwległą złą i odwrotnie. Jeżeli idziesz na platynę to musisz się trzymać planu; raz jesteś zawsze zły, raz jesteś zawsze dobry. Możesz jedynie coś kombinować z misjami w fabule z wyborami moralnymi, tu też jednak ostrożnie bo za każdy z wyborów jest pucharek. Jak coś pomylisz to też będzie trzeba grać trzeci raz.

Mieszanie = kolejne przechodzenie całej fabuły (prawie zawsze) :whistling:

Po Twoich trophy widzę że niezły z Ciebie żongler, poniżej Twoje osiągnięcia po jednym przejściu;

Good/Evil Eats - Pozytywna karma

Good/Evil Riot - Zła karma

Good/Evil Train- Pozytywna karma

Good/Evil Exposure - Pozytywna karma

Good/Evil Sphere - Pozytywna karma

Good/Evil Intentions - Zła karma

Back With Trish/Confirmed Bachelor - Pozytywna karma

W tych wszystkich misjach (fabuła z wyborem moralnym) musisz teraz grając drugi raz zawsze pamiętać żeby wybrać dokładnie odwrotnie niż przy pierwszym podejściu ... z misjami pobocznymi jednak nie można już odrobić zablokowanych :confused:

Ufff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a ja się dziwie dlaczego nie mam misji dla strony dobrej :) jak sam powiedziałeś że żonglowałem.

Pozdrawiam i mam nadzieje że zdobęde platynę. Jeszcze jedno pytanko w dzielnicach które nie są moje a nie ma tam żadnej misji jak zdobyć tą dzielnice? ponieważ robie biopijawke wrogowi i nie zawsze ukryta paczka się pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jeszcze jedno pytanko w dzielnicach które nie są moje a nie ma tam żadnej misji jak zdobyć tą dzielnice? ponieważ robie biopijawke wrogowi i nie zawsze ukryta paczka się pojawia.

Musisz znaleźć tam grupkę przeciwników, po zabiciu ich przy jednym z ciał uaktywni się misja z poszukiwaniem paczki, jeżeli przeleciałeś wszystko i na nikogo nie trafiłeś to spróbuj udać się do innego miejsca mapy i wrócić, ewentualnie zginąć lub zapisać i wgrać ponownie save'a w tym miejscu ... albo wszystko na raz :P

UP :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że (o ile dobrze pamiętam) to w misjach Good/Evil Train i Back With Trish/Confirmed Bachelor nie ma wyboru moralnego, tylko następuje odpowiednia sekwencja(i wpada trofeum) zależna od poziomu karmy bohatera. Także musisz upewnić się, że w obu przypadkach będziesz miał złą karmę przed zakończeniem misji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Cenna sugestia, nie pamiętałem o tym. Łap plusika :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej umiejętności trzeba użyć do zrobienia trophy Oh, you've done this before(Take down 50 enemies by sticking them with a grenade.) i czy ta umiejętność jest po dobrej czy złej stronie? , oraz czy jest na internecie jakiś dobry filmik z poradnikiem do wszystkich stuntów?

pozdrawiam.

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej umiejętności trzeba użyć do zrobienia trophy Oh, you've done this before(Take down 50 enemies by sticking them with a grenade.) , oraz czy jest na internecie jakiś dobry filmik z poradnikiem do wszystkich stuntów?

pozdrawiam.

Trofeum polega na tym aby trafić granatem przeciwnika, tak żeby ten się do niego przyczepił, tak więc aby zdobyć puchar musisz mieć wykupioną umiejętność granat.

Na YouTube pełno jest filmików pokazujących jak najłatwiej wykonać sztuczki, tyle tylko, że musisz znać ich angielską nazwę, ale to naprawdę niewielki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum polega na tym aby trafić granatem przeciwnika, tak żeby ten się do niego przyczepił, tak więc aby zdobyć puchar musisz mieć wykupioną umiejętność granat.

Na YouTube pełno jest filmików pokazujących jak najłatwiej wykonać sztuczki, tyle tylko, że musisz znać ich angielską nazwę, ale to naprawdę niewielki problem.

tyle ze te granaty sie nie lepią to chyba umiejętność dla dobrej karmy.. a te stunty to jakaś masakra znaleźć 3 kolesi na dachu , chyba ich wyczaruje :)

spróbuje jutro po dobrej stronie(koleś na filmiku lepi te granaty mając full pozytywnej karmy) bo i tak muszę niestety 3 raz grę przejść żeby wymaksować moce po dobrej stronie maxa żeby trophy wpadło , a stunty najlepiej chyba robić na bieżąco podczas fabuły wtedy nie będzie problemów z znalezieniem przeciwników do stunta.

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze te granaty sie nie lepią to chyba umiejętność dla dobrej karmy.. a te stunty to jakaś masakra znaleźć 3 kolesi na dachu , chyba ich wyczaruje :)

spróbuje jutro po dobrej stronie(koleś na filmiku lepi te granaty mając full pozytywnej karmy) bo i tak muszę niestety 3 raz grę przejść żeby wymaksować moce po dobrej stronie maxa żeby trophy wpadło , a stunty najlepiej chyba robić na bieżąco podczas fabuły wtedy nie będzie problemów z znalezieniem przeciwników do stunta.

Już nie pamiętam, czy złe granaty się przyczepiają do przeciwników, ale być może faktycznie wymagane są te z pozytywnej karmy(sam trofeum za wszystkie sztuczki zrobiłem na dobrej karmie). Co do sztuczek, to są dwie, na które musisz od początku zwrócić uwagę, ponieważ są bardzo trudne do wykonania jeśli nie wykona się ich w określonym miejscu i czasie. Chodzi o zrzucenie 3 przeciwników z dachu i odrzucenie granatu. Pierwszą najłatwiej wykonać na początku gry, gdy mamy misję z nadajnikami. Natomiast drugą w Labiryncie, lub kanałach. Po bardziej szczegółowe opisy odsyłam do filmików z YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest miejscówka gdzie w grze respawnuje się stale 3 przeciwników na torach (obok małego dworca), zrzucenie ich z torów również zalicza sztuczkę, filmik z youtube'a trylion razy był wklejany na nasze forum, jeśli komuś się nie chce szukać to może też przewertować u źródła (poradniki na yt) ...

Lepsze to niż czary czy modlenie się o cud z nieba ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakiej dzielnicy to jest ?

W dzielnicy Neonów! Chociaż w sumie to chyba w Warren. Jak się tak dłużej zastanowie to chyba jednak w historycznej, w każdym razie na pewno w którejś z tych trzech :biggrin: :thumbsup:

Mam nadzieje że pomogłem :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzielnicy Neonów! Chociaż w sumie to chyba w Warren. Jak się tak dłużej zastanowie to chyba jednak w historycznej, w każdym razie na pewno w którejś z tych trzech :biggrin: :thumbsup:

Mam nadzieje że pomogłem :happy:

Potwierdzam. Na pewno jest to w jednej z tych trzech dzielnic :thumbsup:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra zlituje się, ten ostatni raz ... W dzielnicy gdzie był odłamek na palikach w wodzie, obok miejscówki z palami i reszktą molo jest dworzec. Musisz skoczyć na pale, po czym wrócić na ląd i iść po schodach na tory. Będzie tam czekała na Ciebie trójka żniwiwarzy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje panowie za pomoc , udało się zdobyć platynę trochę jednak to trwało

Pozdrawiam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy zadania specjalne (stunts) robiliscie po przejsciu gry, czy w trakcie . Chodzi mi o to, czy po przjsciu gry starczy przeciwnikow do tych zadan, bo w niektorych zadaniach potrzeba od razu grupke przeciwnikow o co ciezko po przejsciu.

Poza tym u mnie kolejnosc zadan jest inna niz tutaj:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/17379-infamous/

tutaj tez jest inna kolejnosc i tez inna niz moja:

http://www.ps3site.pl/trofea/poradniki/poradniki-retail/infamous-sztuczki-25330

A jeszcze jedno pytanie. Niektore z zadan wykonalem juz wczesniej mimo, ze nie mialem ich jeszcze na liscie do wykonania (np. 13) Jazda na błyskawicy - Pokonaj przeciwnika precyzją , ślizgając się po przewodzie elektrycznym.

Precyzję odblokujemy podczas ostatniej misji w kanałach na pierwszej wyspie.), czy bede musial je ponownie wykonac, czy zostana pominiete i sa juz zaliczone?

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

część wpada podczas gry , ja chyba za samo przejście miałem 12 stuntów , ale przechodziłem fabułę nie robiąc żadnych zadań pobocznych aby mieć dużo przeciwników do stuntów .

Co do stunta aby zrzucić 3 przeciwników z dachu to podczas fabuły będziesz miał dużo możliwości aby to wykonać

Pozdrawiam. A tą kolejnością się nie martw każdy ma inną , ja też :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... A tą kolejnością się nie martw każdy ma inną , ja też :happy:

Wynika to z tego że robiąc pewne stunty przy okazji grania fabuły rozwalacie całą ewentualną kolejność, część wypada z listy, coś się przesunie, coś wskoczy na miejsce czegoś innego itp.

Podobnie jak Ty grając całość miałem niemal wszystkie odpalone, brakowało mi raptem z 5 sztuk (nie pamiętam dokładnie), po przejściu gry są miejsca stałego respawnu przeciwników, można tam dobijać braki, ewentualnie wbijać je po przejściu fabuły ale przed odblokowaniem 100% wszystkich dzielnic. Wtedy przeciwników będzie znacznie więcej ...

Powodzenia ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wiecie co zrobic, zeby kolesie sie kolejny raz pojawili, czy trzeba odczeac?, bo cholera jak popsuje probe, to nie mozna kolejny raz sprobowac... Troche problematyczne te zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wiecie co zrobic, zeby kolesie sie kolejny raz pojawili, czy trzeba odczeac?, bo cholera jak popsuje probe, to nie mozna kolejny raz sprobowac... Troche problematyczne te zadania.

Najlepiej oddalić się na większą odległość i wrócić, ewentualnie dać lub samemu się zabić. Przeciwnicy powinni znów czekać na swój nieuchronny los.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×