Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Pogratulować platynki :thumbsup:

Ja mam takie pytanie: co mam zrobić w misji "Wbrew światu", żeby wskoczyć na ten cholerny balon z toksycznym gazem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie już nie pamiętam, ale chyba trzeba było zniszczyć działko, wskoczyć z dużego budynku i odczepić to coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Wyczekać moment, dolecieć z wyższego budynku i odczepić klamry trzymające butle z trucizną przy balonie :thumbsup:

@Darayavahus

Klawa sygnaturka :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to, że jest to pole siłowe, które nie pozwala mi wskoczyć na ten balon. Tu jest problem... Jak je ominąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, grałem w to 1,5 roku temu więc dokładnie nie pamiętam. Ale masz grę po polsku, na pewno coś mówili na ten temat.

A możesz zniszczyć działka na tym balonie? Bo pamiętam, że takowe tam były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przywołać gromy z nieba :) strzałka w dół o ile dobrze pamiętam, solidnie pierdo#$#(nąć w balon wyłączając pole. Po tym masz jakiś tam ograniczony czas na skok i odpięcie pojemników (zanim pole się ponownie aktywuje)

... Ale masz grę po polsku, na pewno coś mówili na ten temat ...

Było wyjaśnione co i jak, tak się kończy olewanie cut-scenek czy podpowiedzi z gry pojawiających się na ekranie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, te gromy, największy bajer z całej jedynki :)

Ja to mam jednak pamięć dobrą, ale krótką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie olewam cut-scenek, ale w tej misji było powiedziane jedynie by zniszczyć sondę osłaniającą balon, a potem zająć się samym balonem. Nie było opisane jak mam się do niego dobrać :wacko:

W każdym razie dzięki za podpowiedzi, zobaczymy czy uda się z tym gromem (tego akurat nie próbowałem).

Edytowane przez EsGie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeaaa po wielu godzinach ciężkiego zbierania ...

Na pocieszenie dodam że w dwójce zbieranie to pikuś, masz możliwość wykupienia umiejętności (szósty zmysł) która wyszukuje odłamki nawet na drugim końcu świata, zbieractwo z tym czymś to jakieś 30 minut zabawy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka wpadła :) Hard nie był zbyt trudny, może tylko trochę walka z Kesslerem (ta jego fala po ziemii...), a tak to na spokojnie :) Stunty zrobione wszystkie podczas przejścia obiema stronami i uwaga... zebrane 700 odłamków :D Miałem zebrać na drugim przejściu tylko trochę, żeby mieć zapas energii na hardzi, a skończyło się na kompleciku odłamków ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duża jest różnica w rozgrywce między infamous 2 a pierwszą częścią? pytam bo przeszedłem nie dawno dwójkę i spodobała mi się, mam zakusy na 1 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są kosmetyczne, moce ciut zróżnicowane, w jedynce Cole nie ma żadnego rekwizytu i w sumie jako świeży posiadacz super mocy; wszystkiego dopiero się uczy. Zdecydowanie warto zagrać w obie części ... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to jeśli chciałby ktoś kupić pierwszą część inFamousa na PSS to mogę zaoferować kod na połowę zniżki. Nie wykorzystany, ważny do 31/12/13. Jeśli ktoś chciałby kod to proszę pisać na PW, na zasadzie kto pierwszy ten lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że większość zainteresowanych już "chapnęła" inFamous w ramach pakietu Welcome Back :)

Po jednokrotnym ukończeniu gierka jakoś mnie szczególnie nie oczarowała, wręcz przy drugim podejściu, po przeciwnej stronie karmy, zaczęła nieco nudzić, wobec czego odstawiłem ten tytuł na dłuższy czas, ale tak sobie myślę, że w gruncie rzeczy trzeba by było odświeżyć znajomość z Colem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób ja łatwe dobicie expa po ukończeniu gry ? Do wymaxowania mocy brakuje mi ok 5000 a zrobiłem wszystkie misje poboczne i co się tylko dało. Szukanie przeciwników po całym mieście robi się zwyczajnie nudne a dobijanie tak expa zajmie mi kolejny rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zadyma lub leczenie przechodniów ... ewentualnie rozwalanie wszystkiego i wszystkich ...

Pamiętaj że do trofeum musisz wymaksować tylko siły dla odpowiedniej karmy ... moce które są neutralne i nie posiadają rozróżnienia na niebieskie i czerwone możesz z powodzeniem olewać :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu właśnie zrobiłem błąd. No nic będę się męczył żeby wbić te brakujące 5000. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu właśnie zrobiłem błąd ...

Jako jeden z wielu ;) W grze nie ma wystarczającego XP żeby ulepszyć wszystko, jak skonsumujesz kasę na moce neutralne to potem musisz farmić na przechodniach. Innego rozwiązania brak, przynajmniej ja się z nim nie spotkałem.

Pomaga również po przejściu fabuły zmiana poziomu trudności na najniższy i na nim wykonywanie misji pobocznych, punkty XP które otrzymujemy za ich przechodzenie są zwielokrotniane ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomaga również po przejściu fabuły zmiana poziomu trudności na najniższy i na nim wykonywanie misji pobocznych, punkty XP które otrzymujemy za ich przechodzenie są zwielokrotniane ...

Zdaje się, że nie masz racji. Tzn. Na poziomie Łatwym i Średnim dostaje się tyle samo doświadczenia.

Co do farmienia punktów, to dobrym sposobem(niestety dostępnym tylko w takcie przechodzenia wątku głównego) jest pokonanie większej grupy przeciwników(np. podczas obrony więzienia) po czym dać się zabić. Zdobyte doświadczenie nie zniknie a na nas czekać będzie nowa dostawa expeków:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% jest różnica między XP na Hard a niższymi poziomami. Ogólnie z tego co pamiętam to na hard dostawałem za poboczne misje 2x mniej, po zmianie na niższy poziom (średni) kasa rosła szybciej.

Możliwe też że jest tak jak napisałeś; między średnim i najniższym może nie być rozróżnienia.

Sprawdzę to kiedyś z nudów i potwierdzę ten brakujący 1% :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica między Hard a Easy/Normal oczywiście istnieje (na hardzie zdobywa się około 2/3 doświadczenia), ale nie ma różnicy między zdobywanym doświadczeniem między Easy i Normal. Tego jestem pewien na 100%.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ja złym Colem na normalu ulepszyłem wszystko co się da... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica między Hard a Easy/Normal oczywiście istnieje (...) nie ma różnicy między (...) Easy i Normal. Tego jestem pewien na 100%.

Dzięki, oszczędziłeś mi czasu na sprawdzanie, plusik leci do Ciebie. Grałem na Hard i Normal, zauważyłem różnicę w ilości XP za misje poboczne i głupio uznałem że na Easy będzie tego jeszcze więcej ... :whistling:

... na normalu ...

Tu jest Królik pogrzebany :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×