Skocz do zawartości
Zajczak

PES 2018 MyClub

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakiś patent na sim?

 

Na początku szło mi nawet nieźle, zawsze po sezonie wpadł ticket na kontrakt. Bilans W/L w okolicach remisu

Ale od jakiegoś czasu jest całkowity dramat. na 10 meczy przegrywam 9 i 1 remis niezależnie czy wystawiam skład biały czy czarno złoty.

A najgorsze ze 95% meczy kończy się 0-1 lub 1-2. 

Może trzeba zainwestować w topowego trenera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema !

dosyć banalne pytanie, ale gdzie można w opcjach zmienić miejscowość z której gramy ?:) Z góry dzięki za odpowiedz, bo znalazłem tylko opcje zmiany nazwy drużyny itp ..

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fify nie kupiłem od 2 lat, PES mi sie dawno przejadł ale jak jest możliwośc zagrania w My Club za free, to ktoś może polecić dobrą taktykę/trenera skład na początek?
Jak mocno zmieniły się schematy grania od PES 15?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej zagrałem 8 meczy online i 4 na bota i przypomniałem sobie dlaczego ta gra w kwestii online to gówno gorsze od fify xD
Pomijam już absurdalne momentum (3 mecze wygrałem mimo iż nie miałem prawa ich wygrać) ale łączenie gracza z poziomem 300 z graczami 450 czy 500+ grających jakimiś Mandziukiciami, Ronaldami, Messimi gdy twój cały skład ma mniej overalla niż jeden gracz rywala to jest kpina.
Na bota nie lepiej, klasycznie od poziomu proffesional w górę jest ten sam schemat .:
15 minut naciskania i bramkarz bota ma godmode
30 sekund akcji bota 1:0
15 minut naciskania i wpada farfocel na 1:1
30sekund do 1 minuty akcji bota - 2:1
15 minut naciskania i obijania słupków 2:2
minuta akcji bota - 3:2 
kolejne 15 -20 minut 3:3
89 minuta bot pakuje na 4:3 i chwilę potem jest koniec meczu
KLASYKA grania pucharów w myclub na bota xD
Usunięte, ciesze się że nie zakupiłem, pozostaje czekać do 2020 na jakieś zmiany w FIFA, póki co na rynku nie ma nawet poprawnie dobrej piłki online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się poprawnie nie potrafi obsługiwać pada, to rzeczywiście nie ma na rynku poprawnie dobrej piłki online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, wszyscy są najlepsi w tytuł z którym się wiążą ;)
Potrafisz obalić chociaż jeden z argumentów które wyżej wymieniłem, a które ciągną się od PES15 (da się już zastawiać piłkę ciałem/odpychać gdy rywal jest przy nas?) czy jedynie stać cię na argumenty ad personam?

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem ci jeden konkretny argument - obsługa pada. Nie wiem mam ci opisać jak wycofać piłkę do tyłu, albo opisać podania prostopadłe ? :) Jak kreować akcje, grać w obronie czy w ataku ?:) polecam yt, tam znajdziesz dużo poradników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie masz :)
Dziękuję za brak merytoryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2017 o 15:16, tm-tz napisał:

Okej zagrałem 8 meczy online i 4 na bota i przypomniałem sobie dlaczego ta gra w kwestii online to gówno gorsze od fify xD
Pomijam już absurdalne momentum (3 mecze wygrałem mimo iż nie miałem prawa ich wygrać) ale łączenie gracza z poziomem 300 z graczami 450 czy 500+ grających jakimiś Mandziukiciami, Ronaldami, Messimi gdy twój cały skład ma mniej overalla niż jeden gracz rywala to jest kpina.
Na bota nie lepiej, klasycznie od poziomu proffesional w górę jest ten sam schemat .:
15 minut naciskania i bramkarz bota ma godmode
30 sekund akcji bota 1:0
15 minut naciskania i wpada farfocel na 1:1
30sekund do 1 minuty akcji bota - 2:1
15 minut naciskania i obijania słupków 2:2
minuta akcji bota - 3:2 
kolejne 15 -20 minut 3:3
89 minuta bot pakuje na 4:3 i chwilę potem jest koniec meczu
KLASYKA grania pucharów w myclub na bota xD
Usunięte, ciesze się że nie zakupiłem, pozostaje czekać do 2020 na jakieś zmiany w FIFA, póki co na rynku nie ma nawet poprawnie dobrej piłki online.

 

Piszesz takie pierdoły że nie da sie tego czytac... Gralem latami  w PESa na ps2,ps3... potem do głosu doszla Fifa az do tego roku... zakupilem ten ea shit i od razu sprzedalem...byla akurat promka na pesa, mowie co mi tam kupie i zobacze. I co? Ta gra jest genialna...po prostu trzeba sie przystosowac po debilnej FIfie... Podania, animacje na najwyzszym poziomie, caly gameplay miazdzy Fife... Nie moge sie oderwac od miesiaca... Pograj, naucz sie gry a potem komentuj....

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwestrowe szaleństwo , jedno losowanko aby :) 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do codziennego logowania. dają 2018 tych dużych punktów  w kilka dni. a normalnie to trzeba zbierać z kwartał

 

W końcu będzie mnie stać na topowego trenera.

 

A co do całej gry to gram w miarę regularnie. Bardzo fajne turnieje w offline. w online to zależy na kogo się trafi. 

Jak na porównywalny skład to ja gwałcę a jak na przeciwnika z wylevelowanym Mbappe to ja jestem gwałcony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuje , byc gwalconym i to jeszcze przez murzyna... :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie daja te punkty ? loguje sie drugi dzien z rzedu i nic , jakiegos skauta dostalem dzisiaj 5-gwiazdkowego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj dawali coinsy, ale maja być jeszcze dwa razy. Trzeba się logować codziennie żeby nie przegapić.

Wczoraj był contract, dzisiaj scout 5*. Będą jeszcze coinsy i drugi scout 5*. 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi z tymi skautami, ich sie jakos laczy czy cos i mozna lepiej trafic ?dzisiaj mialem gracza +1,85 m i wylosowalem jakiegos kompletnego "nolnejma " ;) i to ze srebrnej pilki . macie jakis patent na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scoutów się łaczy pod konkretnego zawodnika, wejdź na pesdb.com - tam są kombinacje

 

pierwszy z brzegu film z yt 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scouty się łączą. teraz jak dają tych 5 gwiazdkowych wstrzymam się jak uzbieram jakąś kombinację .

 

4 gwiazdkowe też wypadają za mecze więc wcześniej czy później może będzie coś konkretnego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ich bez sensu wydawalem caly czas pojedynczo :/ dzieki za odp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojedynczo to możesz losować 1*; 2* ewentualnie jak ci nie zależy na nikim z srebrnych to 3* i przepalaj ich na SIMach, w ten sposób po rozegraniu 10 meczy danym zawodnikiem, zrób sobie Convert na trenera i trenuj tym swoich piłkarzy, których chcesz rozwijać w drużynie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tydzień lipny Event , uzbierałem 200k , myślałem ze zakręcę z 15 razy a tu taka kicha . Dobrze , ze chociaż dali premie za rozegrane mecze , nie zostaje nic innego jak farmić dalej .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie z tym Romario ?? Wszystkie GP wpakuje w losowania jak tak będzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele jak ta gra oszukuje. 7 przegrany finał z Argentyną. Zawsze jakieś cuda abym tylko nie wygrał. Np w karnych zawodnik strzela zupełnie inaczej. Jak prowadzę 3-0 cuda w końcówce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz Share to Ci przejdę od strzała ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×